Lidé z fóra

Máte-li návrh na nějakou změnu, týkající se webu Kult X nebo tohoto fóra, tak napište! Stejně tak je toto dobré místo pro hlášení chyb apod.

Moderátor: Krycek

Re: Lidé z fóra

Odeslatod pitrysek v 20 kvě 2008 15:12

KayTee píše:Zkuste vymyslet nějaké prostřední jméno mně :-D Jsem Kateřina Tomeková :lol:, a když si vezmu mého drahého, tak Kateřina Mikolášková :lol: Fakt nevím, co se s tímhle dá dělat :-D

Teda mě se jméno Kateřina líbí, máme v rodině 4 Kateřiny a vůbec není to jméno tak hrozný. :)

Jsem taky křtěná, ale dvě jména nemám a ani nechci, jsem spokojená s tím jak se jmenuju, i když je plno hezčích jmen ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Lidé z fóra

Odeslatod KayTee v 20 kvě 2008 15:18

pitrysek píše:
KayTee píše:Zkuste vymyslet nějaké prostřední jméno mně :-D Jsem Kateřina Tomeková :lol:, Fakt nevím, co se s tímhle dá dělat :-D

Teda mě se jméno Kateřina líbí, máme v rodině 4 Kateřiny a vůbec není to jméno tak hrozný. :)

Jsem taky křtěná, ale dvě jména nemám a ani nechci, jsem spokojená s tím jak se jmenuju, i když je plno hezčích jmen ;)


No, já jsem trpěla tím, že jsem od 4 do 18 žila na Slovensku. A žít na Slovensku jako Kateřina je opravdu utrpení..to mi můžeš věřit. Buď jsem byla Katežžžžžžžžžžina nebo Kaťuška nebo ještě horší - Katarína..bleee .. já když slyším Katarína, tak si představím nějakou vesnickou buchtu v kroji :-D
Naposledy upravil KayTee dne 10 úno 2010 23:00, celkově upraveno 1
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Lidé z fóra

Odeslatod pitrysek v 20 kvě 2008 15:32

KayTee píše:No, já jsem trpěla tím, že jsem od 4 do 18 žila na Slovensku. A žít na Slovensku jako Kateřina je opravdu utrpení..to mi můžeš věřit. Buď jsem byla Katežžžžžžžžžžina nebo Kaťuška nebo ještě horší - Katarína..bleee .. já když slyším Katarína, tak si představím nějakou vesnickou buchtu v kroji :-D


Tak slovensky to zní fakt divně, ale česky je to dobrý;) Mě se prostě tvoje jméno líbí...většina dívčích českých jmen je hezká, za to klučičí jména jsou některá úplně strašná :roll:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Lidé z fóra

Odeslatod KayTee v 20 kvě 2008 15:44

pitrysek píše:
KayTee píše:No, já jsem trpěla tím, že jsem od 4 do 18 žila na Slovensku. A žít na Slovensku jako Kateřina je opravdu utrpení..to mi můžeš věřit. Buď jsem byla Katežžžžžžžžžžina nebo Kaťuška nebo ještě horší - Katarína..bleee .. já když slyším Katarína, tak si představím nějakou vesnickou buchtu v kroji :-D


Tak slovensky to zní fakt divně, ale česky je to dobrý;) Mě se prostě tvoje jméno líbí...většina dívčích českých jmen je hezká, za to klučičí jména jsou některá úplně strašná :roll:


To jo... vybrat hezké jméno pro kluka je opravdu těžké.. Můj přítel je Tom (Tomáš), to se mi líbí, ale nechci mít syna pojmenovaného po tátovi...takže se nemůžeme dohodnout :-D Přítel chce René, ale to se mi vůbec nelíbí :-D Já zas chtěla třeba Lukáš a to se zas nelíbí jemu... zatím jsme se shodli jenom na holčičce - nejdřív jsme chtěli Terezku, ale těch je teď hafo, takže jsme to dneska zmenili na Amálku :-)
Jinak jako..dítě nečekáme :-D Jen uvažujeme do budoucna, protože než mi se domluvíme, to bude i na 5 let :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Lidé z fóra

Odeslatod pitrysek v 20 kvě 2008 16:06

KayTee píše:To jo... vybrat hezké jméno pro kluka je opravdu těžké.. Můj přítel je Tom (Tomáš), to se mi líbí, ale nechci mít syna pojmenovaného po tátovi...takže se nemůžeme dohodnout :-D Přítel chce René, ale to se mi vůbec nelíbí :-D Já zas chtěla třeba Lukáš a to se zas nelíbí jemu... zatím jsme se shodli jenom na holčičce - nejdřív jsme chtěli Terezku, ale těch je teď hafo, takže jsme to dneska zmenili na Amálku :-)
Jinak jako..dítě nečekáme :-D Jen uvažujeme do budoucna, protože než mi se domluvíme, to bude i na 5 let :-D

Joo, tak dneska jste to změnily na Amálku :) Tak to ještě změníte hodněkrát, než budeš mít dítě :lol:
Já mám dceru Natálku, ale těch už je taky plno :)
René je stašný :? Tomáš a Lukáš jsou hezká česká jména, ty klučičí "cizí" jsou hrozný ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Arte v 20 kvě 2008 17:20

KayTee píše:
pitrysek píše:
KayTee píše:No, já jsem trpěla tím, že jsem od 4 do 18 žila na Slovensku. A žít na Slovensku jako Kateřina je opravdu utrpení..to mi můžeš věřit. Buď jsem byla Katežžžžžžžžžžina nebo Kaťuška nebo ještě horší - Katarína..bleee .. já když slyším Katarína, tak si představím nějakou vesnickou buchtu v kroji :-D


Tak slovensky to zní fakt divně, ale česky je to dobrý;) Mě se prostě tvoje jméno líbí...většina dívčích českých jmen je hezká, za to klučičí jména jsou některá úplně strašná :roll:


To jo... vybrat hezké jméno pro kluka je opravdu těžké.. Můj přítel je Tom (Tomáš), to se mi líbí, ale nechci mít syna pojmenovaného po tátovi...takže se nemůžeme dohodnout :-D Přítel chce René, ale to se mi vůbec nelíbí :-D Já zas chtěla třeba Lukáš a to se zas nelíbí jemu... zatím jsme se shodli jenom na holčičce - nejdřív jsme chtěli Terezku, ale těch je teď hafo, takže jsme to dneska zmenili na Amálku :-)
Jinak jako..dítě nečekáme :-D Jen uvažujeme do budoucna, protože než mi se domluvíme, to bude i na 5 let :-D

René ne! To je vždycky to "Renééé" *přiteplým hlasem*. Je to zajímavé jméno, ale naznám nikoho, komu by se opravdu líbilo :geek: ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Lidé z fóra

Odeslatod mona lisa v 20 kvě 2008 18:56

No, ked uz sa hovori o tych menach - tak sa pridam.
Vzdy ked sa povie Rene - spomeniem si na toho "tehotneho" Reneho z Byl jednou jeden polda - brrr. Ale co tak meno Renato - je to caste v Taliansku. Alebo Renka, tak sa volal kedysi moj papagaj :lol:
Inac u nas na Slovensku teraz ficia mena:
Natalia, Laura, Vanessa (priserne), Viktoria a Sofia. Kde na to ti ludia chodia nechapem.
Pre chlapcov teraz ficia: Samuel, Matej, Martin, Tomas a Dominik.

A pre Katarinu Tomekovu by sa mohlo hodit Katarina Anna.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Lidé z fóra

Odeslatod KayTee v 20 kvě 2008 21:06

mona lisa píše:No, ked uz sa hovori o tych menach - tak sa pridam.
Vzdy ked sa povie Rene - spomeniem si na toho "tehotneho" Reneho z Byl jednou jeden polda - brrr. Ale co tak meno Renato - je to caste v Taliansku. Alebo Renka, tak sa volal kedysi moj papagaj :lol:
Inac u nas na Slovensku teraz ficia mena:
Natalia, Laura, Vanessa (priserne), Viktoria a Sofia. Kde na to ti ludia chodia nechapem.
Pre chlapcov teraz ficia: Samuel, Matej, Martin, Tomas a Dominik.

A pre Katarinu Tomekovu by sa mohlo hodit Katarina Anna.


Ale já jsem Kateřina ne Katarína :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Arte v 20 kvě 2008 21:10

KayTee píše:
mona lisa píše:No, ked uz sa hovori o tych menach - tak sa pridam.
Vzdy ked sa povie Rene - spomeniem si na toho "tehotneho" Reneho z Byl jednou jeden polda - brrr. Ale co tak meno Renato - je to caste v Taliansku. Alebo Renka, tak sa volal kedysi moj papagaj :lol:
Inac u nas na Slovensku teraz ficia mena:
Natalia, Laura, Vanessa (priserne), Viktoria a Sofia. Kde na to ti ludia chodia nechapem.
Pre chlapcov teraz ficia: Samuel, Matej, Martin, Tomas a Dominik.

A pre Katarinu Tomekovu by sa mohlo hodit Katarina Anna.


Ale já jsem Kateřina ne Katarína :-D

Asi překlik, ale pěkný :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Arte v 20 kvě 2008 21:11

pitrysek píše:
KayTee píše:To jo... vybrat hezké jméno pro kluka je opravdu těžké.. Můj přítel je Tom (Tomáš), to se mi líbí, ale nechci mít syna pojmenovaného po tátovi...takže se nemůžeme dohodnout :-D Přítel chce René, ale to se mi vůbec nelíbí :-D Já zas chtěla třeba Lukáš a to se zas nelíbí jemu... zatím jsme se shodli jenom na holčičce - nejdřív jsme chtěli Terezku, ale těch je teď hafo, takže jsme to dneska zmenili na Amálku :-)
Jinak jako..dítě nečekáme :-D Jen uvažujeme do budoucna, protože než mi se domluvíme, to bude i na 5 let :-D

Joo, tak dneska jste to změnily na Amálku :) Tak to ještě změníte hodněkrát, než budeš mít dítě :lol:
Já mám dceru Natálku, ale těch už je taky plno :)
René je stašný :? Tomáš a Lukáš jsou hezká česká jména, ty klučičí "cizí" jsou hrozný ;)

Ale co je fakt, tak to bych ještě měla bránit Kryštofa :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Lidé z fóra

Odeslatod pitrysek v 21 kvě 2008 12:28

Arte píše:
KayTee píše:
mona lisa píše:No, ked uz sa hovori o tych menach - tak sa pridam.
Vzdy ked sa povie Rene - spomeniem si na toho "tehotneho" Reneho z Byl jednou jeden polda - brrr. Ale co tak meno Renato - je to caste v Taliansku. Alebo Renka, tak sa volal kedysi moj papagaj :lol:
Inac u nas na Slovensku teraz ficia mena:
Natalia, Laura, Vanessa (priserne), Viktoria a Sofia. Kde na to ti ludia chodia nechapem.
Pre chlapcov teraz ficia: Samuel, Matej, Martin, Tomas a Dominik.

A pre Katarinu Tomekovu by sa mohlo hodit Katarina Anna.


Ale já jsem Kateřina ne Katarína :-D

Asi překlik, ale pěkný :D

Já v tom žádný překlik nevidim, akorát to jméno napsala slovensky, jako celý přípěvek ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Arte v 21 kvě 2008 13:37

pitrysek píše:
Arte píše:
KayTee píše:Ale já jsem Kateřina ne Katarína :-D

Asi překlik, ale pěkný :D

Já v tom žádný překlik nevidim, akorát to jméno napsala slovensky, jako celý přípěvek ;)

Škoda :) Katarina je hezký ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Lidé z fóra

Odeslatod mona lisa v 21 kvě 2008 14:30

Hodi sa aj Kateřina Anna - prve dlhe, druhe kratke meno spolu pasuju. Ani Kateřina Amálka by nebolo zle.
Ale musim uznat, ze Kateřina znie omnoho lepsie ako Katarina.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Lidé z fóra

Odeslatod monkax v 21 kvě 2008 14:34

Jéé MrSmith Ty máš dneska narozeniny a já svátek :D Tak moc gratuluju. Jsem taky květnová.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Lidé z fóra

Odeslatod XGirl v 22 kvě 2008 12:56

Když se tu mluví o jménech...dneska jsem u kadeřnice vyslechla jednu švihlou ženskou, která taky vybírala nějaká jména. Přišlo jí strašně moderní a cool, jak se jmenujou děti jejich různých známých - Jessica, Samuel, Benjamin atd. Měla jsem sto chutí se jí zeptat, co bude ta chuděra holka dělat až si vezmě pana Čermáka nebo Sedláčka a třeba po dětech ztloustne :lol: :lol: Nevím, tahle móda exotických jmen se mi moc nelíbí, třeba Biggis má příjmení Ailová, k tomu by se hodila i nějaká ta Jessica, Angelika, Vanessa, ale co až se fakt vdá a vezme si nějakého dejme tomu Karpíška? Trochu mi to připadá, jako když si rodiče těmi exotickými jmény chtějí zvednout sebevědomí nebo tak nějak... Já jsem křestním Zdenka a taky jsem vždycky záviděla všem Terezám, Martinám nebo Luciím - je jich fůra a ta jména se dají zdrobňovat a dá se s nima pracovat, s tím mým to moc nejde :roll:

No, teď mě napadá, že Fox Mulder dostal jméno po nějakém Carterově kamarádovi z dětství, který se taky jmenoval Fox :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Angelitos v 22 kvě 2008 13:27

XGirl píše:Když se tu mluví o jménech...dneska jsem u kadeřnice vyslechla jednu švihlou ženskou, která taky vybírala nějaká jména. Přišlo jí strašně moderní a cool, jak se jmenujou děti jejich různých známých - Jessica, Samuel, Benjamin atd. Měla jsem sto chutí se jí zeptat, co bude ta chuděra holka dělat až si vezmě pana Čermáka nebo Sedláčka a třeba po dětech ztloustne :lol: :lol: Nevím, tahle móda exotických jmen se mi moc nelíbí, třeba Biggis má příjmení Ailová, k tomu by se hodila i nějaká ta Jessica, Angelika, Vanessa, ale co až se fakt vdá a vezme si nějakého dejme tomu Karpíška? Trochu mi to připadá, jako když si rodiče těmi exotickými jmény chtějí zvednout sebevědomí nebo tak nějak... Já jsem křestním Zdenka a taky jsem vždycky záviděla všem Terezám, Martinám nebo Luciím - je jich fůra a ta jména se dají zdrobňovat a dá se s nima pracovat, s tím mým to moc nejde :roll:

No, teď mě napadá, že Fox Mulder dostal jméno po nějakém Carterově kamarádovi z dětství, který se taky jmenoval Fox :lol:


JJ to taky nechápu, proč dávat dětem taková "exotická" jména. Když mé děti budou češi tak budou mít logicky české jména, a nevím, proč bych jim měla dávat třeba americká.

Cartera je dobrý borec :D Dát někomu takové jméno, ale ten vtip v tom je fakt good :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Lidé z fóra

Odeslatod nabaa v 22 kvě 2008 13:40

Taky se přidám k debatě o jménech. Myslím,že vlastně žádný jméno není vyloženě blbý, akorát jde o to,jak se shoduje s příjmením. Fakt je, že Samuel Prďousek zní hodně divně, ale jinak je to moc hezký jméno. Stejně jako Izabela Vomáčková. V téhle kombinaci děs běs, ale jako jméno dobrý, i když ne moc vhodný do ČR. Jediný jména, který fakt nemusím, jsou Igor a Hugo a z holčičích Natálie (omlouvám se pitryskovi,chápu,že spoustě lidí se tohle jméno líbí) a Leona. Moc nemusím ani Vendulu, ale to je otázka osobní záště,takže se to nepočítá. :D Já mám vůbec takový problém,že mám většinu jmen spojených s nějakou osobou a podle toho jsou mi sympatická,respektive nesympatická. :) A druhý jméno bych nechtěla, ani netuším, co by se k Lindě hodilo. :P
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Lidé z fóra

Odeslatod XGirl v 22 kvě 2008 14:17

To máme asi všichni, já zase mám tu samou osobní zášť ke jménu Petra a Renata :lol: :lol: U chlapa jde vybrat zajímavá kombinace, ten většinou bude nosit stejné příjmení celý život, takže když to sedne, tak není co řešit. U holky jsou rizika i taková, že z ní jednou bude stokilová brýlatá Esmeralda, nebo drobounká hubená Helga, což by sedělo spíš k děvčeti od rány... Já bych v tomhle byla za konzervu a držela bych se klasiky :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Lidé z fóra

Odeslatod KayTee v 22 kvě 2008 14:34

nabaa píše:Taky se přidám k debatě o jménech. Myslím,že vlastně žádný jméno není vyloženě blbý, akorát jde o to,jak se shoduje s příjmením. Fakt je, že Samuel Prďousek zní hodně divně, ale jinak je to moc hezký jméno. Stejně jako Izabela Vomáčková. V téhle kombinaci děs běs, ale jako jméno dobrý, i když ne moc vhodný do ČR. Jediný jména, který fakt nemusím, jsou Igor a Hugo a z holčičích Natálie (omlouvám se pitryskovi,chápu,že spoustě lidí se tohle jméno líbí) a Leona. Moc nemusím ani Vendulu, ale to je otázka osobní záště,takže se to nepočítá. :D Já mám vůbec takový problém,že mám většinu jmen spojených s nějakou osobou a podle toho jsou mi sympatická,respektive nesympatická. :) A druhý jméno bych nechtěla, ani netuším, co by se k Lindě hodilo. :P



Mám ten samý problém... nikdy bych nedala dítěti jméno, které mi připomíná nějakého blbce nebo krávu...a že jich znám hodně.. To mám pak tendenci si říkat.. no jo..co když bude stejný a tak.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Lidé z fóra

Odeslatod nabaa v 22 kvě 2008 14:58

KayTee: Teď mě napadá, že když jsi Kateřina, tedy anglicky Katherine, tak co třeba druhý jméno Dana? :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

PředchozíDalší

Zpět na Fórum a web

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků