Lidé z fóra

Máte-li návrh na nějakou změnu, týkající se webu Kult X nebo tohoto fóra, tak napište! Stejně tak je toto dobré místo pro hlášení chyb apod.

Moderátor: Krycek

Re: Lidé z fóra

Odeslatod pitrysek v 01 kvě 2008 17:36

Arte píše:No, já jsem z Ostravy... +- Bydlím v Bobrovníkách, 16 km do Ostravy...

Jméno nemáš?Jsem si všimla, že je ti "teprve" 14, mladá holčina :)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Padmé v 01 kvě 2008 19:58

Já se jmenuju Andrea, jsem z Plzně, ale žiju v Praze, pracuju a myslím, že jsem tu z vás nejstarší. :D Mám ráda Star Wars, latinské tance, literaturu, muzikály a nejvíc ze všeho filmové (a i seriálové) kostýmy. :)
Padmé: Kněžka v chrámu Sv. Johna Doggetta.
V chrámu lze:
- pět chvalozpěvy na Doggetta

V chrámu je zakázáno:

- mluvit negativně o Doggettovi
- pět chvalozpěvy na Muldyho

Přijďte do chrámu sv. Doggetta a přidejte se k jeho uctívačům. :))))))
Uživatelský avatar
Padmé
 
Příspěvky: 62
Registrován: 13 dub 2008 00:47
Bydliště: Praha

Re: Lidé z fóra

Odeslatod monkax v 01 kvě 2008 20:38

Padmé píše:Já se jmenuju Andrea, jsem z Plzně, ale žiju v Praze, pracuju a myslím, že jsem tu z vás nejstarší. :D Mám ráda Star Wars, latinské tance, literaturu, muzikály a nejvíc ze všeho filmové (a i seriálové) kostýmy. :)


Tak to jsme tu dvě, mě je taky tolik let.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Lidé z fóra

Odeslatod nabaa v 01 kvě 2008 20:42

Jejda, já jsem tuhle představovací session zaregistrovala až teď.. taková ostuda.:oops: A aby bylo slušnosti učiněno za dost, tak se představuju - jmenuju se Linda (vždy Linda, maximálně Linďour, ne jinak) a jsem z Prostějova. :) A fotku sem nedám, protože tolik krásy by tady nikdo neunesl.. :lol: :lol: :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Lidé z fóra

Odeslatod k212 v 01 kvě 2008 20:47

Inu Petry početně nejspíš nepřekonáme, ale já jsem taky Andrea :-)
Reálně existuju v Náchodě. Fantazijně nejvíc přebývám v Delta Kvadrantu Unimatrci X, a je to tím, že během mých pubertálních let mě pod svoji nadvládu dostal -mimo Akt-X- taky Star Trek (TNG+VOY). Což mě nejspíš značně poznamenalo... Takže občas se nazývám 2 z 11 :lol: kvartální doplněk unimatrice X.
A proč k212, no to je tím, že za 1) jsem nedostudovaná knihovnice a za 2)jsem vždy chtěla býti narozena ve znamení střelce (2.12.) a ne štíra (2.11.) ... Ale za týden vám k tomuhle aliasu zajisté vymyslím zcela jinou historku 8-)
A myslím si, že svým věkem taky lehce zvedám zdejší průměr, jsme už tři...
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Arte v 01 kvě 2008 20:53

pitrysek píše:
Arte píše:No, já jsem z Ostravy... +- Bydlím v Bobrovníkách, 16 km do Ostravy...

Jméno nemáš?Jsem si všimla, že je ti "teprve" 14, mladá holčina :)

Už to prasklo? :oops: ;) Všimla jsem si, že tu sjou všichni starší než já, čím to? Ale jinak jsem Adéla... Ale raději mě znejte jako Arte, to zní líp :lol:
Alespoň jsem žijící důkaz toho, že Kult X bere i lidi, kteří jaksi nestihli premiéru dílů v televizi :)
Naposledy upravil Arte dne 01 kvě 2008 21:10, celkově upraveno 1
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Lidé z fóra

Odeslatod pitrysek v 01 kvě 2008 21:05

Arte píše:
pitrysek píše:
Arte píše:No, já jsem z Ostravy... +- Bydlím v Bobrovníkách, 16 km do Ostravy...

Jméno nemáš?Jsem si všimla, že je ti "teprve" 14, mladá holčina :)

Už to prasklo? :oops: ;) Všimla jsem si, že tu sjou všichni starší než já, čím to? Ale jinak jsem Adéla... Ale raději mě znejte jako Arte, to zní líp :lol:

To je v pohodě, mládí vpřed ;) Akorát, že když jsem začla sledovat AKTA X, tak ty jsi byla mimčo...,zjišťuji že stárnu hrozně rychle, ten čas tak letí... :shock:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Lidé z fóra

Odeslatod peta111 v 01 kvě 2008 21:10

Tak doufám, že z toho budeme za chvíli klub důchodců :lol: , tak se přiznejte, kdo se vejde do horní 25 a kdo do 50, a kdyby to bylo více, tak to přece nevadí, není to věkem omezené, Ne? ;)
Za sebe - kousek za 25.
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Arte v 01 kvě 2008 21:12

pitrysek píše:
Arte píše:Už to prasklo? :oops: ;) Všimla jsem si, že tu sjou všichni starší než já, čím to? Ale jinak jsem Adéla... Ale raději mě znejte jako Arte, to zní líp :lol:

To je v pohodě, mládí vpřed ;) Akorát, že když jsem začla sledovat AKTA X, tak ty jsi byla mimčo...,zjišťuji že stárnu hrozně rychle, ten čas tak letí... :shock:

Bingo! viz výše :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Padmé v 01 kvě 2008 21:34

Fotky? Tož klidně ukážu a věnuji je MrSmithovi, který říkal, že je Star Wars fanoušek. Takže já ve svých dvou kostýmech Padmé (mám tři :))


ObrázekObrázekObrázek
Padmé: Kněžka v chrámu Sv. Johna Doggetta.
V chrámu lze:
- pět chvalozpěvy na Doggetta

V chrámu je zakázáno:

- mluvit negativně o Doggettovi
- pět chvalozpěvy na Muldyho

Přijďte do chrámu sv. Doggetta a přidejte se k jeho uctívačům. :))))))
Uživatelský avatar
Padmé
 
Příspěvky: 62
Registrován: 13 dub 2008 00:47
Bydliště: Praha

Re: Lidé z fóra

Odeslatod nabaa v 01 kvě 2008 21:54

k212 píše:Inu Petry početně nejspíš nepřekonáme, ale já jsem taky Andrea :-)
Reálně existuju v Náchodě. Fantazijně nejvíc přebývám v Delta Kvadrantu Unimatrci X, a je to tím, že během mých pubertálních let mě pod svoji nadvládu dostal -mimo Akt-X- taky Star Trek (TNG+VOY). Což mě nejspíš značně poznamenalo... Takže občas se nazývám 2 z 11 :lol: kvartální doplněk unimatrice X.
A proč k212, no to je tím, že za 1) jsem nedostudovaná knihovnice a za 2)jsem vždy chtěla býti narozena ve znamení střelce (2.12.) a ne štíra (2.11.) ... Ale za týden vám k tomuhle aliasu zajisté vymyslím zcela jinou historku 8-)
A myslím si, že svým věkem taky lehce zvedám zdejší průměr, jsme už tři...


Fanynka ST? A dokonce TNG a Voyageru? Jupííí!! Já jsem na Voyager vstávala rok každý víkend v 5 ráno, protože jsem neměla video a toužila jsem vidět prvních pár sérií, které jsem prošvihla v premiéře. A TNG mi visela nad postelí snad 3 roky, až do Pána prstenů. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Lidé z fóra

Odeslatod nabaa v 01 kvě 2008 21:55

peta111 píše:Tak doufám, že z toho budeme za chvíli klub důchodců :lol: , tak se přiznejte, kdo se vejde do horní 25 a kdo do 50, a kdyby to bylo více, tak to přece nevadí, není to věkem omezené, Ne? ;)
Za sebe - kousek za 25.


Mně je 23, ale taky už patřím k těm, co sledovali Akta od 1.série v premiéře. :mrgreen:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Angelitos v 01 kvě 2008 21:55

pitrysek píše:To je v pohodě, mládí vpřed ;) Akorát, že když jsem začla sledovat AKTA X, tak ty jsi byla mimčo...,zjišťuji že stárnu hrozně rychle, ten čas tak letí... :shock:

Ani mi nemluv s tím časem...teď to vidím i podle akt, že si vůbec nepamatuju třetí sérii!!! Ale zase si říkám, že v telce už to bylo poměrně dávno (i když mi to připadá jak včera) takže si toho tolik pamatovat nemůžu, přesto je to ostuda :!: Já, když jsem začala sledovat Akta, tak mi bylo 16 a začalo to běžet na Primě. Ale mezi ostatními fanoušky, co to znali už z novy jsem se cítila fakt zaostalecky! Takže fakt držím palce všem NOVÝM FANOUŠKŮM. Vím totiž, v jaké jsou situaci ;)

Jinak na dotaz Peti (peta111) já se teda ještě vejdu do té hranice pod 25 bude mi za pár chvil 21 a už z toho se mi dělá blbě...už se vidím s hůlkou brrrr :o
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Lidé z fóra

Odeslatod monkax v 01 kvě 2008 22:14

Angelitos píše:
pitrysek píše:To je v pohodě, mládí vpřed ;) Akorát, že když jsem začla sledovat AKTA X, tak ty jsi byla mimčo...,zjišťuji že stárnu hrozně rychle, ten čas tak letí... :shock:

Ani mi nemluv s tím časem...teď to vidím i podle akt, že si vůbec nepamatuju třetí sérii!!! Ale zase si říkám, že v telce už to bylo poměrně dávno (i když mi to připadá jak včera) takže si toho tolik pamatovat nemůžu, přesto je to ostuda :!: Já, když jsem začala sledovat Akta, tak mi bylo 16 a začalo to běžet na Primě. Ale mezi ostatními fanoušky, co to znali už z novy jsem se cítila fakt zaostalecky! Takže fakt držím palce všem NOVÝM FANOUŠKŮM. Vím totiž, v jaké jsou situaci ;)

Jinak na dotaz Peti (peta111) já se teda ještě vejdu do té hranice pod 25 bude mi za pár chvil 21 a už z toho se mi dělá blbě...už se vidím s hůlkou brrrr :o


Jéé, Ty se máš Tobě bude teprve 21 :) Mě bude za chvilku 27 :roll: Taky jsi květnová jako já?
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Lidé z fóra

Odeslatod k212 v 01 kvě 2008 22:42

nabaa píše:Fanynka ST? A dokonce TNG a Voyageru? Jupííí!! Já jsem na Voyager vstávala rok každý víkend v 5 ráno, protože jsem neměla video a toužila jsem vidět prvních pár sérií, které jsem prošvihla v premiéře. A TNG mi visela nad postelí snad 3 roky, až do Pána prstenů. :D

JJ, tak s tím vstáváním jsem na tom byla podobně, ale vydržela jsem to jenom o prázdninách, protože jsem od 6 chodila na brigádu, pak přišlo na řadu to video a všichni si doma klepali na hlavu :lol:
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Lidé z fóra

Odeslatod G.Logan v 01 kvě 2008 22:54

Koukám že nejsem jedíny člověk který sleduje ostatní sci-fi serialy já jsem taky sledoval ST:TOS a Voyager a hlavně THE BEST STARGATE :D
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Angelitos v 01 kvě 2008 23:02

monkax píše:
Angelitos píše:
pitrysek píše:To je v pohodě, mládí vpřed ;) Akorát, že když jsem začla sledovat AKTA X, tak ty jsi byla mimčo...,zjišťuji že stárnu hrozně rychle, ten čas tak letí... :shock:

Ani mi nemluv s tím časem...teď to vidím i podle akt, že si vůbec nepamatuju třetí sérii!!! Ale zase si říkám, že v telce už to bylo poměrně dávno (i když mi to připadá jak včera) takže si toho tolik pamatovat nemůžu, přesto je to ostuda :!: Já, když jsem začala sledovat Akta, tak mi bylo 16 a začalo to běžet na Primě. Ale mezi ostatními fanoušky, co to znali už z novy jsem se cítila fakt zaostalecky! Takže fakt držím palce všem NOVÝM FANOUŠKŮM. Vím totiž, v jaké jsou situaci ;)

Jinak na dotaz Peti (peta111) já se teda ještě vejdu do té hranice pod 25 bude mi za pár chvil 21 a už z toho se mi dělá blbě...už se vidím s hůlkou brrrr :o


Jéé, Ty se máš Tobě bude teprve 21 :) Mě bude za chvilku 27 :roll: Taky jsi květnová jako já?

Taky taky :) Byl pozdní večer...a kterého jsi? :) Mi to jako teprve nepřipadá, možná, až budu starší řeknu si......to když mi bylo 21, to byly časy....ale teď ne...už vidím hůl a přechod :o :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Lidé z fóra

Odeslatod pitrysek v 01 kvě 2008 23:12

Angelitos píše:
pitrysek píše:To je v pohodě, mládí vpřed ;) Akorát, že když jsem začla sledovat AKTA X, tak ty jsi byla mimčo...,zjišťuji že stárnu hrozně rychle, ten čas tak letí... :shock:

Ani mi nemluv s tím časem...teď to vidím i podle akt, že si vůbec nepamatuju třetí sérii!!! Ale zase si říkám, že v telce už to bylo poměrně dávno (i když mi to připadá jak včera) takže si toho tolik pamatovat nemůžu, přesto je to ostuda :!: Já, když jsem začala sledovat Akta, tak mi bylo 16 a začalo to běžet na Primě. Ale mezi ostatními fanoušky, co to znali už z novy jsem se cítila fakt zaostalecky! Takže fakt držím palce všem NOVÝM FANOUŠKŮM. Vím totiž, v jaké jsou situaci ;)

Jinak na dotaz Peti (peta111) já se teda ještě vejdu do té hranice pod 25 bude mi za pár chvil 21 a už z toho se mi dělá blbě...už se vidím s hůlkou brrrr :o

to já se taky teda stydim :oops: Já první 4.série viděla naposledy když mi bylo 16, a pamatuju si jenom díly, co mě nějak zaujaly, na ostatní mám okno :oops: Někdy si musim ušetřit na první 4.série, ty ostatní mám :) Člověk si nemůže pamatovat všechno, a já jsem hrozná skleróza-to bude tím stářím :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Lidé z fóra

Odeslatod Baku05 v 02 kvě 2008 08:08

Ahoj, já jsem Lenka, je mi 23, bydlím v Mostě a studuju vejšku. Je pravda, že mě Akta X v mých "mladých" létech trochu minuly - vyrůstala jsem hlavně na Star treku (TNG) - ale o to víc se to teď snažím dohnat :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Lidé z fóra

Odeslatod monkax v 02 kvě 2008 16:13

Angelitos, mě to nejvíc začalo utíkat po 20.roku :) Já jsem 9.5., ani mi to nepřijde teprve jsem chodila do školky :lol: :lol:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

PředchozíDalší

Zpět na Fórum a web

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník