Co jste zrovna viděli?

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod yscully v 14 pro 2008 23:11

terentule píše:
yscully píše:Nevšimla, já si strašně špatně všímám obličejů a dokonce jsem si v IWTB neuvědomila dokud jsem neslyšela Chrisův komenář, že Monicu Bananovou hrála ta stejná herečka jako "slepici" v Postmoderním Proméheovi... Ano, až tak špatně na tom jsu :)

To je ta samá herečka? To bych vůbec nepoznala...i když teda já na obličeje nemám vůbec paměť :D.
Takže kdo je tu potom na tom špatně... :D

Heh, tak se na to koukám a už na tohle téma asi navždy pomlčím... Nehrála tu novinářku, ale číšnici. Ehm. Ještěže jsme v off-topic :oops: :roll:
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod petrazelva v 15 pro 2008 00:01

yscully píše:Nevšimla, já si strašně špatně všímám obličejů a dokonce jsem si v IWTB neuvědomila dokud jsem neslyšela Chrisův komenář, že Monicu Bananovou hrála ta stejná herečka jako "slepici" v Postmoderním Proméheovi... Ano, až tak špatně na tom jsu :) Dokonce mám někdy problém poznat stejného herce/herečku v jednom filmu, nejvíc mně to vadilo asi u Štěstí (jestli si to s něčím nepletu), kde je na začátku dlouhé vysvětlování, kdo s kým souloží pravidelně a kdo jenom občas, kdo je čí tajná a oficiální milenka a která nejlepší kamarádka spí s přítelem svojí nejlepší kamarádky a to na mě bylo moc... (možná to tak úplně přesně nebylo, ale připadalo mně to tak) Až když začal samotnej děj, teprve jsem pomalu začala ty postavy rozlišovat.


Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Taky mám totiž ten problém. Zvlášť když jsou si pak třeba 2 herci lehce podobní, tak mám z mnoha filmů dost guláš :-D
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod LadyX v 10 led 2009 13:28

Zrovna jsem viděla program AXN sci-fi a s potěšením jsem zjstila, že dávají Krajní meze. Kdysi jsem ten seriál hrozně žrala a skoro pokaždé jsem byla po.... strachy :mrgreen: Ráda si tu atmosféru připomenu.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
LadyX
 
Příspěvky: 91
Registrován: 13 srp 2008 13:10
Bydliště: Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod nabaa v 14 led 2009 14:38

Včera jsem na doporučení zkouknula Mulholland Drive...a nevím. Musela jsem si pak přečíst na Netu vysvětlení, aby mi to aspoň trošku začalo dávat smysl. Někdy je alternativní filmová tvorba fajn a Lynch je hodně alternativní, ale asi jsem už byla večer příliš intelektuálně vyčerpaná, takže jsem od televize odcházela s pocitem, že vůbec netuším, na co jsem víc jak 2 hodiny hleděla. :geek:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod petrazelva v 14 led 2009 16:16

Já viděla posledně ve vlaku Venkovského učitele, a teda nijak zvlášť mě to nenadchlo. Jestli to měla být česká reakce na Zkrocenou horu, tak děs, a i kdyby ne, nepřišlo mi to moc uvěřitelné, nevím.
Předtím jsem viděla Tajnosti od Alice Nellis, a to bylo lehce zajímavější, i když jen o fous. Ale jedno na tom bylo pozitivní - dost dobrá hudba od Niny Simone.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod xloverin v 14 led 2009 18:08

Ja v poslednom case vidim len skripta...grr... :cry:
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod G.Logan v 14 led 2009 18:13

Já jsem naposledy viděl Maxe Payna. A musím uznat, že je to docela slušný film oproti ostatním filmům, které čerpají z námětů her.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod nabaa v 15 led 2009 10:17

G.Logan píše:Já jsem naposledy viděl Maxe Payna. A musím uznat, že je to docela slušný film oproti ostatním filmům, které čerpají z námětů her.


Na Maxe Payna jsem četla dost nepěkný recenze. Dokonce i Premiere to ztrhala..
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod G.Logan v 15 led 2009 15:34

nabaa píše:
G.Logan píše:Já jsem naposledy viděl Maxe Payna. A musím uznat, že je to docela slušný film oproti ostatním filmům, které čerpají z námětů her.


Na Maxe Payna jsem četla dost nepěkný recenze. Dokonce i Premiere to ztrhala..


Náhodou mě se to opradu líbilo. Nečekal jsem jsem zázraky tak mě to příjemně překvapilo. Ale mohlo to být o kousek lepší. I když je radši lepší, že to není přesně jak hra. Ten film by totiž byl pouze krvák a na ten bych asi nešel :D .
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod LadyX v 26 led 2009 13:01

Zrovna jsem viděla tohle video http://www.youtube.com/watch?v=A608-pXil-8 a přepadla mě romantická nálada :) Taky bych si zatančila s králem :D

Ale jinak je to vlastně smutný.. :(
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
LadyX
 
Příspěvky: 91
Registrován: 13 srp 2008 13:10
Bydliště: Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod monkax v 30 led 2009 17:16

Já vyděla dneska na ultrazvuku srdíčko mého budoucího dítěte-krása
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod petrazelva v 30 led 2009 18:30

monkax píše:vyděla


Gratuluju!!! Ale teda ach ten češtin :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod monkax v 30 led 2009 19:44

petrazelva píše:
monkax píše:vyděla


Gratuluju!!! Ale teda ach ten češtin :)


Děkuju...no jo no, já v euforii nevěděla ani jak píšu :lol:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod Leblanc v 31 led 2009 23:22

monkax píše:Já vyděla dneska na ultrazvuku srdíčko mého budoucího dítěte-krása

To je opravdu to nejkrásnější, gratuluji!
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod xloverin v 04 úno 2009 12:02

Leblanc píše:
monkax píše:Já vyděla dneska na ultrazvuku srdíčko mého budoucího dítěte-krása

To je opravdu to nejkrásnější, gratuluji!


Jeej, gratulujem tiez, nech je to zdrave :-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod monkax v 04 úno 2009 15:44

Jéé, děkuju Vám všem strašně moc za gratulace ;)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod terentule v 05 úno 2009 22:39

Hokejovej zápas Česko-Finsko (naživo ;)). Achjo, proč jsme nevyhráli :D!
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod LadyX v 06 úno 2009 20:20

The Last Emperor
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
LadyX
 
Příspěvky: 91
Registrován: 13 srp 2008 13:10
Bydliště: Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod petrazelva v 11 úno 2009 20:58

Jak tak teď trčím doma a bez netu, (a konečně zpátky se svým drahouškem opraveným), tak koukám na filmy, co mám na disku a nestihla je zatím vidět.. takže za posledních pár dní jsem viděla:

Podivuhodný příběh Benjamina Buttona - no musím říct, že ačkoli Brada Pitta dost nemusím, tak tady se to dalo zvládnout. Film, no, americký. Zápletka samozřejmě neuvěřitelná, ale dokáže vtáhnout do děje. No a jelikož já jsem děsná citlivka, tak jsem si i pobrečela, no jo no.. Kate Blanchett byla imho dost dobrá.

The Dark Knight - no jo, jsem brzda, že sem to viděla až teď, ale odrazovalo mě, že dost lidí to kritizovalo, a taky že to má 3 hodiny. Ale za sebe teda musím říct, že se mi to líbilo moc. Jako muselo to být dost drahý, je to vidět na těch všech efektech a tak, ale stejně mi to přišlo dobré. Zajímavý děj, Heath Ledger úžasnej.. Škoda, že Christian Bale se mi moc nelíbí, v masce jo, ale jinak.. Není nad Michaela Keatona imho..

Václav No, teda tak moc mě to nebralo. Nevim, no, rozpačité dojmy. Trojan je dobrej herec, to bez debat. Ale celkově jsem asi nepochopila, co tím chtěl básník říct.

edit: ještě jsem zapomněla na Vicky, Cristina, Barcelona - ten se mi teda dost líbil. I když Woody Allen umí i líp, tak na druhou stranu rozhodně nezklame. Stejně jako Penelope Cruz, která je i tady úžasná. Poprvé jsem zjistila, že nenamalovaná a neučesaná vypadá teda dost děs, ale každopádně to zahrála skvěle. A tak dobře tam mluví anglicky s tím supr španělským přízvukem, to fakt stojí za to.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Co jste zrovna viděli?

Odeslatod nabaa v 21 úno 2009 22:36

Právě jsem zkoukla Loving Annabelle a jsem z toho maximálně nadšená. Na to, s jakou lehkostí je to celé podáno, je vlastní příběh neuvěřitelně silný, až mě to zaskočilo. Takové nenásilné skryté drama a úžasně chytlavé. Wow! :) Poslední dobou filmovou kulturu dost zanedbávám, ale když už se dostanu k nějakýmu filmu, stojí to za to. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků