Nejoblíbenější seriály

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod terentule v 23 kvě 2008 17:01

A co Willy Fog a série Byl jednou jeden... :)?
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod pitrysek v 23 kvě 2008 17:57

Tak já koukám(s malou) na krtečka :) Už jako malá jsem ho zbožňovala, vždycky jak plakal, tak mi ho bylo hrozně líto. :(
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod yscully v 23 kvě 2008 18:35

Pingu :) Heh - zabrousíme do Večerníčků?
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod yscully v 23 kvě 2008 18:41

terentule píše:A co Willy Fog a série Byl jednou jeden... :)?


jj, Byl jednou jeden život se mně teď povedlo asi na pátým stánku ulovit, ale pak jsem se zděsila, že změnili dabing a je to na hranici poslouchatelnosti :( makrofágy už nedělají MLASK MLASK ("žlutý autíčka") ani HAM HAM ("bílí človíčci"), buňky v prvním dílu dělají tak debilní "hihihihihihi-hihihihihihi-hihihihihihi", že mně u toho během deseti minut pěnila krev a kdybych ten seriál neznala z dřívějška a nehledala v něm ty geniální podrobnosti, který jsem jako malá nezachytila (jako jména červených krvinek Hem a Globin), tak to snad nepřetrpím... I úvodní písnička je teď tak upištěná, že je to nepříjemný, a úplně jinak nafrázovaná :( Škoda. Nevadilo by mně, kdyby to místo 50 Kč stálo třeba 200, když by to mělo zachovaný původní kouzlo.
Naposledy upravil yscully dne 23 kvě 2008 18:42, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod G.Logan v 23 kvě 2008 18:42

Pat a Mat :lol: :lol:
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod monkax v 23 kvě 2008 19:08

G.Logan píše:Pat a Mat :lol: :lol:


Jéé, Pat a Mat jak jsem mohla zapomenout mám všechny díly na DVD :lol:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod monkax v 23 kvě 2008 19:10

Taky se mi líbí Broučči a Maková panennka :D
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod yscully v 23 kvě 2008 19:23

Svět tajemných sil s A.C. Clarkem, "vynálezcem telekomunikační družice, který teď žije na Srí Lance", měl podobnej efekt jako později Akta X: taky jsem po tom občas nemohla usnout :) A nezapomenu na ten jeho barevnej slunečník :)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod G.Logan v 23 kvě 2008 19:25

Perfektní serial ..... Krajní meze ;)
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod nabaa v 23 kvě 2008 21:29

yscully píše:
terentule píše:A co Willy Fog a série Byl jednou jeden... :)?


jj, Byl jednou jeden život se mně teď povedlo asi na pátým stánku ulovit, ale pak jsem se zděsila, že změnili dabing a je to na hranici poslouchatelnosti :( makrofágy už nedělají MLASK MLASK ("žlutý autíčka") ani HAM HAM ("bílí človíčci"), buňky v prvním dílu dělají tak debilní "hihihihihihi-hihihihihihi-hihihihihihi", že mně u toho během deseti minut pěnila krev a kdybych ten seriál neznala z dřívějška a nehledala v něm ty geniální podrobnosti, který jsem jako malá nezachytila (jako jména červených krvinek Hem a Globin), tak to snad nepřetrpím... I úvodní písnička je teď tak upištěná, že je to nepříjemný, a úplně jinak nafrázovaná :( Škoda. Nevadilo by mně, kdyby to místo 50 Kč stálo třeba 200, když by to mělo zachovaný původní kouzlo.


Taky jsem zaražená z novýho dabingu. I úvodní melodie je jakási pozměněná. Nicméně za Byl jednou jeden život budu bojovat, protože ať už se starým dabingem,nebo s tím novým, je to poslední dobou jeden z mála seriálů, který děckám něco dá. Narozdíl od stupidních Pokémonů, Spidermana a podobně. Vážně ty starý klasický animáky jsou nejlepší. A Willy Fog je hrdina. Jako malá jsem ho milovala snad víc než Trhače z Želv ninja. :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod nabaa v 23 kvě 2008 21:31

G.Logan píše:Perfektní serial ..... Krajní meze ;)


Jooooo! Závada není na vašem přijímači. :D Mohli by to zas dávat. I když ty poslední díly už byly takový neslaný nemastný.
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod G.Logan v 23 kvě 2008 22:12

nabaa píše:
G.Logan píše:Perfektní serial ..... Krajní meze ;)


Jooooo! Závada není na vašem přijímači. :D Mohli by to zas dávat. I když ty poslední díly už byly takový neslaný nemastný.


Jo mohli by to zas dávat , ale ne o půlnoci tak v 10 hodin tady pro vzpomínaní krásná znělka
http://www.youtube.com/watch?v=_4mERdJVcXA
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod yscully v 24 kvě 2008 01:02

nabaa píše:
yscully píše:
terentule píše:A co Willy Fog a série Byl jednou jeden... :)?


jj, Byl jednou jeden život se mně teď povedlo asi na pátým stánku ulovit, ale pak jsem se zděsila, že změnili dabing a je to na hranici poslouchatelnosti :( makrofágy už nedělají MLASK MLASK ("žlutý autíčka") ani HAM HAM ("bílí človíčci"), buňky v prvním dílu dělají tak debilní "hihihihihihi-hihihihihihi-hihihihihihi", že mně u toho během deseti minut pěnila krev a kdybych ten seriál neznala z dřívějška a nehledala v něm ty geniální podrobnosti, který jsem jako malá nezachytila (jako jména červených krvinek Hem a Globin), tak to snad nepřetrpím... I úvodní písnička je teď tak upištěná, že je to nepříjemný, a úplně jinak nafrázovaná :( Škoda. Nevadilo by mně, kdyby to místo 50 Kč stálo třeba 200, když by to mělo zachovaný původní kouzlo.


Taky jsem zaražená z novýho dabingu. I úvodní melodie je jakási pozměněná. Nicméně za Byl jednou jeden život budu bojovat, protože ať už se starým dabingem,nebo s tím novým, je to poslední dobou jeden z mála seriálů, který děckám něco dá. Narozdíl od stupidních Pokémonů, Spidermana a podobně. Vážně ty starý klasický animáky jsou nejlepší. A Willy Fog je hrdina. Jako malá jsem ho milovala snad víc než Trhače z Želv ninja. :lol:


To je fakt, i přes strašnej (nebo možná nezvyklej?) dabing má Byl jednou jeden život svý neodmyslitelný kvality, člověk na to může koukat pořád dokola a vždycky objeví nějakou novou vychytávku, kterou děti sice nemůžou zachytit, ale je tam. :idea: Akorát je škoda, že na to asi budu muset koukat v nějakým jiným jazyce :evil:
A želvy ninja... Michelangelo, Rafaelo, Donatello a Leonardo, jo, to byly taky zlatíčka :mrgreen:
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod nabaa v 24 kvě 2008 09:33

yscully píše:To je fakt, i přes strašnej (nebo možná nezvyklej?) dabing má Byl jednou jeden život svý neodmyslitelný kvality, člověk na to může koukat pořád dokola a vždycky objeví nějakou novou vychytávku, kterou děti sice nemůžou zachytit, ale je tam. :idea: Akorát je škoda, že na to asi budu muset koukat v nějakým jiným jazyce :evil:
A želvy ninja... Michelangelo, Rafaelo, Donatello a Leonardo, jo, to byly taky zlatíčka :mrgreen:


Všichni milovali Želvy ninja...jen já jsem milovala Trhače. Mno ale kdybych si měla vybrat želvu, tak Michelangela, vždycky jsem ujížděla na oranžové barvě. :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod yscully v 24 kvě 2008 10:20

nabaa píše:
yscully píše:To je fakt, i přes strašnej (nebo možná nezvyklej?) dabing má Byl jednou jeden život svý neodmyslitelný kvality, člověk na to může koukat pořád dokola a vždycky objeví nějakou novou vychytávku, kterou děti sice nemůžou zachytit, ale je tam. :idea: Akorát je škoda, že na to asi budu muset koukat v nějakým jiným jazyce :evil:
A želvy ninja... Michelangelo, Rafaelo, Donatello a Leonardo, jo, to byly taky zlatíčka :mrgreen:


Všichni milovali Želvy ninja...jen já jsem milovala Trhače. Mno ale kdybych si měla vybrat želvu, tak Michelangela, vždycky jsem ujížděla na oranžové barvě. :lol:


Nee, Michelangela mám já, proč jsem ho asi napsala na prvním místě? :lol: Taky jste s děckama hrozně řešili, kdo je která želva? (kdo teda tehdy byl v odpovídajícím věku)

...a kterej byl kterej vlastně? Michelangelo žlutej nebo oranžovej, jak se to nazve, Rafaello červenej a fialovýho a modrýho jsem si vždycky pletla... Modrej Donatello a fialovej Leonardo nebo obráceně? (ano, unikám od řešení skutečných problémů :D )
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod KayTee v 24 kvě 2008 11:14

Já byla vždycky Donatello :-D zajímavé, protože fialovou barvu nesnáším :-D

yscully - odpověď pro tebe - Don je fialovej a Leo modrej :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod nabaa v 24 kvě 2008 14:47

yscully: Tak si ho nech, no. Ja si nechám Trhače. Stejně byl víc sexy...v těch punčoškách. :lol: :lol: :lol:
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod pitrysek v 24 kvě 2008 20:16

KayTee píše:Já byla vždycky Donatello :-D zajímavé, protože fialovou barvu nesnáším :-D

yscully - odpověď pro tebe - Don je fialovej a Leo modrej :-)

Nééé, Donatello je můj :!: ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod mona lisa v 25 kvě 2008 19:49

Este by som priradila serialy mojho detstva - Nemocnice na kraji mesta, Sanitka, V uliciach San Francisca - M. Douglas sa mi vtedy moc pacil ako muz. A este v 1987 velmi oblubeny serial Chlapi a chlapci. A este jeden serial, na ktoreho nazov si nespomynam - dvaja priatelia pracovali v detektivnej agenture, jedneho zabili a ten ako duch potom pomahal tomu druhemu.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod biggis v 25 kvě 2008 20:37

mona lisa píše:Este by som priradila serialy mojho detstva - Nemocnice na kraji mesta, Sanitka, V uliciach San Francisca - M. Douglas sa mi vtedy moc pacil ako muz. A este v 1987 velmi oblubeny serial Chlapi a chlapci. A este jeden serial, na ktoreho nazov si nespomynam - dvaja priatelia pracovali v detektivnej agenture, jedneho zabili a ten ako duch potom pomahal tomu druhemu.


Tak jsem se ptala mamky, prý se ten seriál jmenoval Rendl a Hopkirk. Já jsem ho nezažila, ale mamka říká, že byl moc hezký.
Uživatelský avatar
biggis
 
Příspěvky: 37
Registrován: 13 dub 2008 15:28
Bydliště: Domažlice

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron