Kdy poprvé?

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod monkax v 15 dub 2008 09:16

Já si myslím že se po prvé s polu milovali v All things a po druhé to mohlo být v The Truth. Ten hotel a to obětí v posteli, co jiného se potom mohlo stát? A kdy se po prvé políbili, to nevím.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 19:45

Poprvé? Mezi Sicth Extinction II a The Goldber Variation, imho těsně před TGV.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod monkax v 15 dub 2008 20:50

Tak mě napadla myšlenka, že kdyby po 9.serii a 2.filmu natočily dalších několik serii jak by asi vypadal vztah Muldera a Scullyové. A co William? Ani nevím proč mě napadla taková myšlenka.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod phoenix24 v 16 dub 2008 11:11

No, myslím, že to, že jsou něco víc si Mulder uvědomil během nemoci Scully, ve 4.sérii, řádil mimořádně a druhá strana si uvědomovala, že pokud se něco stane se Scully, tak se Mulder zblázní a stane se ještě nebezpečnějším než byl. V 5. řadě celkem tokali - pamatujete na ep.Pine Bluff variant? Jak mu Scully pěkně ošetřovala ohnutý prstíček nebo na Detour? Řada pěkných, nežných situací. Podle mě první milování proběhlo už v 6.sérii - nedokážu určit kdy - co třeba po předání dárků v HTGSCH - dárek navíc :twisted: ? Nebo vypjatá konečná scéna v Milagru? Každopádně začátek 7.série byl už hodně emo, hodně o citech, o lásce, o péči a strachu o toho druhého......zkrátka ráj pro shippery :lol:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 16 dub 2008 19:40

Podle mně je to taky už na konci šesté série jasné, že spolu spali, v Biogenesis a Sixth extincion je Scully úplně vynervovaná z Fowley, nenávist k ní dává najevo dost otevřeně...a oba spolu pak už v sedmičce nepokrytě flirtují, plus všechny ty scény, jak zmínila Phoenix - všechny ty "ošetřovatelské" úkony, kdy je Scully na Muldera něžná a kdy je on zase nepříčetný, když jí hrozí nebezpečí a uhání ji zachránit... ...eh, nějak jsem se tu rozněžnila :oops: :) Prostě kdo tvrdí, že je jejich vztah výmysl a konstrukce shipperů, měl by si protřít oči :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod phoenix24 v 17 dub 2008 07:56

XGirl píše:Podle mně je to taky už na konci šesté série jasné, že spolu spali, v Biogenesis a Sixth extincion je Scully úplně vynervovaná z Fowley, nenávist k ní dává najevo dost otevřeně...a oba spolu pak už v sedmičce nepokrytě flirtují, plus všechny ty scény, jak zmínila Phoenix - všechny ty "ošetřovatelské" úkony, kdy je Scully na Muldera něžná a kdy je on zase nepříčetný, když jí hrozí nebezpečí a uhání ji zachránit... ...eh, nějak jsem se tu rozněžnila :oops: :) Prostě kdo tvrdí, že je jejich vztah výmysl a konstrukce shipperů, měl by si protřít oči :D


Přesně, jak někdo může vykostit seriál od toho jejich vztahu, vždyť je dost zásadním! V kontextu celého seriálu. Neříkám, že je to jen o jejich vztahu, nicméně právě ten vztah je nosnou konstrukcí všeho. :mrgreen:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 18 dub 2008 18:20

Nezdá se mi, že se milovali už v 6. sérii, protože v Miléniu je Scully překvapená z té pusy, potom si ho prohlíží a přemýšlí, jak to myslel. A v Arcadii mi připadá odtažitá až přehnaně, ale tam je to pravděpodobně asi schválně, jako by se bála, že by k něčemu mohlo dojít...každopádně kdyby oba tyto případy byly až po milování, vypadaly by ty scény jinak :?:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod phoenix24 v 19 dub 2008 11:47

haci píše:Nezdá se mi, že se milovali už v 6. sérii, protože v Miléniu je Scully překvapená z té pusy, potom si ho prohlíží a přemýšlí, jak to myslel. A v Arcadii mi připadá odtažitá až přehnaně, ale tam je to pravděpodobně asi schválně, jako by se bála, že by k něčemu mohlo dojít...každopádně kdyby oba tyto případy byly až po milování, vypadaly by ty scény jinak :?:


Anebo třeba právě naopak? Co když právě už něco proběhlo, a najednou byli oba postaveni před hotovou věc, museli hrát manželé, se vším všudy, aby byli neodhalení. Mulder si celou situaci očividně užíval, Scully byla v křeči. Ten její odstup byl zřetelný, ale jednou se zapomněla. Ve scéně na gauči u Gogolaka, jak říkal Mulderovi, že ten koš na basket mít nemůže, a ona mu soucitně položí ruku na ruku, Mulder se na ní podívá, a ona se odtáhne a začne bejt nervní - klinká nervně nohou. A polibek v Milenniu? Co když to byla jen reakce na to - tak a teď už opravdu vážně - ? Mnoho otázek a žádnáý jasná odpověď :P
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod MrSmith v 20 dub 2008 22:02

Shipperske uvazovanie nic nemoze zastavit :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 21 dub 2008 12:43

phoenix24 píše:
haci píše:Nezdá se mi, že se milovali už v 6. sérii, protože v Miléniu je Scully překvapená z té pusy, potom si ho prohlíží a přemýšlí, jak to myslel. A v Arcadii mi připadá odtažitá až přehnaně, ale tam je to pravděpodobně asi schválně, jako by se bála, že by k něčemu mohlo dojít...každopádně kdyby oba tyto případy byly až po milování, vypadaly by ty scény jinak :?:


Anebo třeba právě naopak? Co když právě už něco proběhlo, a najednou byli oba postaveni před hotovou věc, museli hrát manželé, se vším všudy, aby byli neodhalení. Mulder si celou situaci očividně užíval, Scully byla v křeči. Ten její odstup byl zřetelný, ale jednou se zapomněla. Ve scéně na gauči u Gogolaka, jak říkal Mulderovi, že ten koš na basket mít nemůže, a ona mu soucitně položí ruku na ruku, Mulder se na ní podívá, a ona se odtáhne a začne bejt nervní - klinká nervně nohou. A polibek v Milenniu? Co když to byla jen reakce na to - tak a teď už opravdu vážně - ? Mnoho otázek a žádnáý jasná odpověď :P


Hm to je dobrá spekulace, ale pořád nemůžu pochopit, proč by se chovala, tak jak se chovala, kdyby spolu spali byla by podle mě klidnější, nebylo by to takové křečovité - alespoň na veřejnosti. A v Mileniu po polibku sklopí oči jako by se styděli... nevím, nevím
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod phoenix24 v 21 dub 2008 13:01

haci píše:
phoenix24 píše:
haci píše:Nezdá se mi, že se milovali už v 6. sérii, protože v Miléniu je Scully překvapená z té pusy, potom si ho prohlíží a přemýšlí, jak to myslel. A v Arcadii mi připadá odtažitá až přehnaně, ale tam je to pravděpodobně asi schválně, jako by se bála, že by k něčemu mohlo dojít...každopádně kdyby oba tyto případy byly až po milování, vypadaly by ty scény jinak :?:


Anebo třeba právě naopak? Co když právě už něco proběhlo, a najednou byli oba postaveni před hotovou věc, museli hrát manželé, se vším všudy, aby byli neodhalení. Mulder si celou situaci očividně užíval, Scully byla v křeči. Ten její odstup byl zřetelný, ale jednou se zapomněla. Ve scéně na gauči u Gogolaka, jak říkal Mulderovi, že ten koš na basket mít nemůže, a ona mu soucitně položí ruku na ruku, Mulder se na ní podívá, a ona se odtáhne a začne bejt nervní - klinká nervně nohou. A polibek v Milenniu? Co když to byla jen reakce na to - tak a teď už opravdu vážně - ? Mnoho otázek a žádnáý jasná odpověď :P


Hm to je dobrá spekulace, ale pořád nemůžu pochopit, proč by se chovala, tak jak se chovala, kdyby spolu spali byla by podle mě klidnější, nebylo by to takové křečovité - alespoň na veřejnosti. A v Mileniu po polibku sklopí oči jako by se styděli... nevím, nevím


No, právě proto. Kdyby spolu spali v tom pracovním, rozuměj tak jak jsme je vídali 7 let, vztahu, bylo by to v pořádku. Vyšli si vstříc. Ale v Arcadii byli oba najednou postaveni do situace, která je běžně zahrnována do ,,normálního" života, na kterou nejsou ani jeden zvyklí, po které třeba ve skrytu duše touží(viz. nervozita Scully - co kdyby najednou Mulder zjistil, že se jí to líbí, že rodinný život je TO, po čem ve skutečnosti opravdu touží?). Taky toto soužití, byť krátkodobé, dokáže odhalit spoustu intimních věcí, které bychom si někdy raději nechali pro sebe. Stáváme se zranitelnějšími. Jsou to spekulace, už blábolím :oops: . Polibek v Milleniu byl nádherný, jako by přiznával, že se něco odehrávalo/odehrává, proto nám byl ukázán. Co když All things nás vrhli do něčeho, co už nějakou dobu běželo? :o
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod peta111 v 21 dub 2008 13:20

pnoenix24: No ta tvoje teorie není zase tak špatná, možná že na tom kousek pravdy. :D Ale držela bych se svého, že první kiss byl Mileniu, proč by potom Scully byla tak překvapená (příjemně?) :?:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 21 dub 2008 14:03

pnoenix24: OK musím uznat, že to zní rozumně. Ale jestli se shodneme na tom, že se milovali v All things (ať už poprvé, nebo podvacáté), vysvětli mi, kdyby to tedy nebylo poprvé čemuž neochvějně věřím, proč by Scully odcházela v noci? IMHO se chtěla vyhnout rannímu koktání po prvním milování, ze kterého byla vyplašená, že vůbec proběhlo, bez ohledu na to jak moc to chtěla - vyhnula se tak faktickému odhalení její, slabé chvilky. Ráno by museli po probuzení ve společné posteli říct něco na vysvětlenou, kdežto při setkání v práci se mohla zažrat do případu a neřešit to... tvářit se, že se to nestalo...

A klidně blábol dál, protože tady můžeme tady máme prostor (shippy koncentrák) jak to vtipně označil Krycek
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 21 dub 2008 14:07

Pak je ještě varianta, že to vážně nebylo poprvé a proto už nemusela čekat do rána, nebo se rychle odplížit během noci. Nemyslím, že to ráno nějak spěchala, klidně procházela Mulderův byt, upravovala se v koupelně...skoro jako by byla zvyklá to takhle dělat. Prostě měla ten den být v práci dřív. A nebo už to trvalo nějaký čas a ona v tu chvíli začala bilancovat - právě proto, že ta změna v jejich vztahu už byla nevyhnutelná. Už se to nedalo svést na "slabou chvilku", nebo jednu jedinou noc, která nic nemění, ale už i jí bylo jasné, že s Mulderem chce být...Taky blábolím, já vím ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod peta111 v 21 dub 2008 14:13

Každopádně se ty vaše "bláboly" pěkně čtou. :) Nikdy mě to nenapadlo všechno tak detailně rozebírat :D
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod pitrysek v 21 dub 2008 14:26

Teda páni, já nevím co na to říct, vy jste to tak rozebrali, že ani nevím co si mám teť o jejich vstahu myslet, ale jsou to zajímavé teorie do podrobna vysvětlené a já tomu i zachvíli začnu věřit, že spolu spali :lol:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 21 dub 2008 15:00

XGirl píše:Pak je ještě varianta, že to vážně nebylo poprvé a proto už nemusela čekat do rána, nebo se rychle odplížit během noci. Nemyslím, že to ráno nějak spěchala, klidně procházela Mulderův byt, upravovala se v koupelně...skoro jako by byla zvyklá to takhle dělat. Prostě měla ten den být v práci dřív. A nebo už to trvalo nějaký čas a ona v tu chvíli začala bilancovat - právě proto, že ta změna v jejich vztahu už byla nevyhnutelná. Už se to nedalo svést na "slabou chvilku", nebo jednu jedinou noc, která nic nemění, ale už i jí bylo jasné, že s Mulderem chce být...Taky blábolím, já vím ;)



Když by to nebylo poprvé, tak by s ním chtěla zůstat do rána a probudit se s ním - protože ho miluje a věděla by jak se k němu chovat

OK, také beru, klidně mohla mít i naplánovanou nějakou tu pitvu. Ale co Trust no one? Když je někdo tak detailně sledoval, věděl by, že spolu spávají a nezdůrazňoval by tak tu "jednu osamělou noc" a Scully šokovalo, že zná její nejintimnější tajemství. Pořád mi přijde, že kdyby to ona sama brala jako normální věc, tak bych čekala reakci ve smyslu "a co má být? " byla by překvapená, ale nestyděla (tak mi to připadá) by se až tak moc a také by to nebyl jeho největší trumf...
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 21 dub 2008 15:05

Uznávám, že Trustno1 jsem hodně dlouho neviděla, a že je to nejspíš tak - mně se možná trochu míchají zkušenosti s doměnkami...a zkušenost mi říká, že když se to mezi přáteli odehraje jednou, nikdy to nezůstane u toho "jednou", ta hranice je pak už překročená a ani jeden ze zúčastněných z ní nemá takovou hrůzu. Navíc u nich je evidentní, že se milují a mají spolu dítě. A nevěřím v nějaké neposkvrněné početí nebo zázrak nad zázraky - minimálně v době mezi koncem osmičky, než Mulder na začátku devítky odjel pryč spolu byli více než často ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod haci v 21 dub 2008 15:28

XGirl píše:Uznávám, že Trustno1 jsem hodně dlouho neviděla, a že je to nejspíš tak - mně se možná trochu míchají zkušenosti s doměnkami...a zkušenost mi říká, že když se to mezi přáteli odehraje jednou, nikdy to nezůstane u toho "jednou", ta hranice je pak už překročená a ani jeden ze zúčastněných z ní nemá takovou hrůzu. Navíc u nich je evidentní, že se milují a mají spolu dítě. A nevěřím v nějaké neposkvrněné početí nebo zázrak nad zázraky - minimálně v době mezi koncem osmičky, než Mulder na začátku devítky odjel pryč spolu byli více než často ;)


V neposkvrněné početí také nevěřím, jen věřím, že bylo poskvrněno jen jednou a že jim to prostě v All things vyšlo. No a konec osmičky - Scully byla na rozpadení - tam spolu přece nemohli spát (jakkoli by se mi to do některých dílů hodilo) ale jsem ochotna připustit nějaké alternativy - i když v ně nevěřím.
A moji zkušenost s kamarádem bych Scully nepřála, protože jsem po čtyřletém vztahu ztratila dlouholetého kamaráda, už se spolu ani nebavíme...
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod phoenix24 v 21 dub 2008 17:23

haci píše:
XGirl píše:Pak je ještě varianta, že to vážně nebylo poprvé a proto už nemusela čekat do rána, nebo se rychle odplížit během noci. Nemyslím, že to ráno nějak spěchala, klidně procházela Mulderův byt, upravovala se v koupelně...skoro jako by byla zvyklá to takhle dělat. Prostě měla ten den být v práci dřív. A nebo už to trvalo nějaký čas a ona v tu chvíli začala bilancovat - právě proto, že ta změna v jejich vztahu už byla nevyhnutelná. Už se to nedalo svést na "slabou chvilku", nebo jednu jedinou noc, která nic nemění, ale už i jí bylo jasné, že s Mulderem chce být...Taky blábolím, já vím ;)



Když by to nebylo poprvé, tak by s ním chtěla zůstat do rána a probudit se s ním - protože ho miluje a věděla by jak se k němu chovat

OK, také beru, klidně mohla mít i naplánovanou nějakou tu pitvu. Ale co Trust no one? Když je někdo tak detailně sledoval, věděl by, že spolu spávají a nezdůrazňoval by tak tu "jednu osamělou noc" a Scully šokovalo, že zná její nejintimnější tajemství. Pořád mi přijde, že kdyby to ona sama brala jako normální věc, tak bych čekala reakci ve smyslu "a co má být? " byla by překvapená, ale nestyděla (tak mi to připadá) by se až tak moc a také by to nebyl jeho největší trumf...


No, dobře´, ale co když ta jedna osamělá noc, byla právě pouze tou první? Jakože to byla právě Dana, kdo k celému vztahu dal podnět. To že byla jedna osamělá noc, neznamená, že nemohla být tou první, začátkem jejich utajovaného vztahu. Pokud se Dana styděla, vnímám to tak, že se nestyděla za jejich případný vztah, ale že selhala jako profesionál - intimní vztahy na pracovišti ne-e. Ona, která tak dbala pravidel, jela podle příruček, vždy, a najednou selže v tomto ohledu? Je ještě jedna možnost, kterou si ovšem nepřipouštím a která mi přijde značně zrůdně vychýlená a to, že jejich intimní vztah nebyl důsledkem osamělosti, ale důsledkem čipu.....něco jako William........fuj, fuj. :evil:
Věřím v jejich vzájemnou lásku a náklonost, i to, že začínali jako kolegové a skončili jako partneři, kteří nemohou být jeden bez druhého, kteří by za sebe i dýchali. Věci jako čip a spiknutí bych z jejich vztahu ráda vynechala, bohužel stále to někde straší a člověka/shippera to zkrátka nutí spekulovat a občas i pochybovat......
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron