Jaký je váš názor na 7 sérii?

22 epizod Akt X z let 1999-2000

Moderátor: Luki

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod peta111 v 13 dub 2008 21:46

Často se objevuje, že 7 je slabší oproti ostatním sériím, ale možná jen obsahuje nejvíce různorodých epizod. Ikdyž pár z nich mi moc nesedlo (First Person Shooter, Fight Club), stále se mi 7 líbí. Vždycky říkám, že 6 přinesla do Akt X trochu "odlehčení", které pokračovalo i v 7, ale naštěstí to tvůrci zarazili včas. Protože 8 ve stejném stylu by byla hrozná nuda. A kromě toho jen vzpomeňme, například na Requiem, který podle mě patří jednoznačně k NEJ epizodám...
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod XGirl v 14 dub 2008 11:31

J8 mám na sedmičku taky celkem pozitivní názor - uznávám, že experimentů tam na úkor klasických tajemných epizod bylo trochu moc - Fight club by se mi líbil, nebýt té šíleně přešvihnuté scény s rozmlácenými agenty na konci - z tohohle by se dostávali měsíce a ne že by si hověli v kanceláři...FPS je odlehčená zábava, spíš bych řekla, že nám chtěli ukázat Muldera a Scully ve stříbrných futuristických oblečcích a tak to někam naroubovali. JIank ale Amazing Maleeni, Closure, Requiem, Hollywood ad i totálně shippy epizoda Millenium, to všechno sedmičce hodně přidává k tomu, aby z ní byla slušná sezóna...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Angelitos v 14 dub 2008 17:12

Já jsem si k 7 sérii vybudovala jakýsi vztah.
Asi to je tím, že jak běžela taková 3, 4 řada, koukala jsem na obsahy právě sedmičky, a vyhledávala jsem si epizody, které by mě mohly zajímat. Pak jsem na ně koukla a úplně mě okouzlily.
Možná to bylo tím, že jsem byla ani ne u 4, a tyhle epizody měly úplně jinou formu a styl ;).
U The Sixth Extinction jsem se ani nehla a hned jsem si musela pustit druhý díl.
Některé, pro mě skvělé byly: The Sixth Extinction I. II, Millennium, All things, Requiem samozdřejmě a Hollywood A.D. - dobrá psychárna :lol: .
Moc významné jsou pro mne epizody: SEIN UND ZEIT a CLOSURE. Jsou VV -významně vynikající-!! :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Luki v 14 dub 2008 19:42

Angelitos píše:Některé, pro mě skvělé byly: The Sixth Extinction I. II, Millennium, All things, Requiem samozdřejmě a Hollywood A.D. - dobrá psychárna :lol: .
Moc významné jsou pro mne epizody: SEIN UND ZEIT a CLOSURE. Jsou VV -významně vynikající-!! :mrgreen:


Jaké to překvapení ;) :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Angelitos v 14 dub 2008 20:51

Luki píše:Jůů Angelitos verbuje nové fan(atiky)oušky ? To má potom u mne takové malé bezvýznamné plus! :mrgreen:


Ty jsi smradek...prý malé a bezvýznamné, no je toto možné?? Sprostota!:D
:mrgreen: bych chtěla vědět, jeslti jsi rozšířil Ty naše řady o někoho .... no? :D
Naposledy upravil Angelitos dne 14 dub 2008 20:55, celkově upraveno 1
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Angelitos v 14 dub 2008 20:54

terentule píše:Takový shipperský :D. Tenhle mi tenkrát Angelitos poslala (nebo její zlé dvojče :lol: ) a mě to nějak chytlo, tak jsem si řekla, že na to mrknu :) :lol: .


To bylo moje dvojče, tohle si fakt nepamatuju :D Ty to už bylo fakt dost dávno, že? :) Ale ten obrázek je pěkný to je fakt, to se nedivím, že jsem Tě na to "ulovila" na Akta :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Luki v 14 dub 2008 21:02

Angelitos píše:
Luki píše:Jůů Angelitos verbuje nové fan(atiky)oušky ? To má potom u mne takové malé bezvýznamné plus! :mrgreen:


Ty jsi smradek...prý malé a bezvýznamné, no je toto možné?? Sprostota!:D
:mrgreen: bych chtěla vědět, jeslti jsi rozšířil Ty naše řady o někoho .... no? :D


Náhodou už v práci jeden člověk naverbovanej je ! :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Angelitos v 14 dub 2008 21:09

Luki píše:
Angelitos píše:
Luki píše:Jůů Angelitos verbuje nové fan(atiky)oušky ? To má potom u mne takové malé bezvýznamné plus! :mrgreen:


Ty jsi smradek...prý malé a bezvýznamné, no je toto možné?? Sprostota!:D
:mrgreen: bych chtěla vědět, jeslti jsi rozšířil Ty naše řady o někoho .... no? :D


Náhodou už v práci jeden člověk naverbovanej je ! :D


Fakt? Beztak tam na tajňaka sledujete scénky co :mrgreen:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod kimberly v 20 dub 2008 09:28

Túto sériu väčšinou ľudia kritizujú, ale ja medzi nich nepatrím. Mňa bavila a bavilo ma na nej práve to, že bola iná ako tie ostatné, že sa v nej experimentovalo. Mnohí skalní fanúšikovia označujú za najlepšiu sezónu tretiu, ale tá je práve mojou najmenej obľúbenou, vôbec ale vôbec ma nechytila. Mojim favoritom je šiesta séria, ktorá je tak isto označovaná za slabšiu, takže mám asi v týchto veciach iný názor ako väčšina.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod monkax v 21 dub 2008 23:13

Sedmičku mám moc ráda, např: Millenium.Requiem je pro mě zvláštní tím, že jsou tam Billy Milles, Theresa Nemmanová- Ti kteří byly v pilotním dílu. No a to označení které Mulder udělal na silnici před lety. Taky mám ráda scénku, jak Scully přiběhne za Mulderem a ukazuje mu štípance na zádech, protože se bojí, že má to co ostatní. A MUlder se svíčkou prohlíží její záda. A hned místo "Vy" bylo "Ty" :lol:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 20:49

Sedmička je podle mě průměrná. Nemůžu říct, jestli je nejhorší, to se nedá takhle asi srovnávat. Je tam pár skvělých kousků (moje oblíbené Sixth Extinction a Amor Fati, skvělé all things, úžasná Requiem..) ale taky pár, které fakt nemusím (hlavně En Ami, ostatní i zkousnu). Zbytek je u mě trošku v zapomění..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod kimberly v 03 čer 2008 10:32

Povedala by som, že sedmička je hodne experimentálna a niekedy som mala pocit, akoby tvorcom dochádzali nápady... :roll:
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Leblanc v 01 črc 2008 10:16

Ze sedmičky jsem viděla jen některé díly a jak postupně zjišťuji, byly to ty, které většina z vás moc nemusí (např.: The Amazing Maleeni, FPS, Fight Club, Je Souhaite...) Takže těžko (prozatím) soudit ;)
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Josephine v 01 črc 2008 15:19

monkax píše:Sedmičku mám moc ráda, např: Millenium.Requiem je pro mě zvláštní tím, že jsou tam Billy Milles, Theresa Nemmanová- Ti kteří byly v pilotním dílu. No a to označení které Mulder udělal na silnici před lety. Taky mám ráda scénku, jak Scully přiběhne za Mulderem a ukazuje mu štípance na zádech, protože se bojí, že má to co ostatní. A MUlder se svíčkou prohlíží její záda. A hned místo "Vy" bylo "Ty" :lol:

Ten okamžitý přechod na tykání se mi tak líbí :) :oops:
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod petrazelva v 01 črc 2008 21:53

monkax píše: Taky mám ráda scénku, jak Scully přiběhne za Mulderem a ukazuje mu štípance na zádech, protože se bojí, že má to co ostatní. A MUlder se svíčkou prohlíží její záda. A hned místo "Vy" bylo "Ty" :lol:


to je sice z pilota ale budiž :) taky to mám ráda v čj, jak z toho hezky vzniklo tykání.. někdy ta čeština pasuje, bylo to veselé :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod monkax v 01 črc 2008 22:31

petrazelva píše:
monkax píše: Taky mám ráda scénku, jak Scully přiběhne za Mulderem a ukazuje mu štípance na zádech, protože se bojí, že má to co ostatní. A MUlder se svíčkou prohlíží její záda. A hned místo "Vy" bylo "Ty" :lol:


to je sice z pilota ale budiž :) taky to mám ráda v čj, jak z toho hezky vzniklo tykání.. někdy ta čeština pasuje, bylo to veselé :)


Jo no, se omlouvám :oops: v pilotním díle byly na místě kde se vrátily v Requiem tak se mi to popletlo dohromady :lol:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod k212 v 09 črc 2008 09:43

K sédmé sérii mám vážně ambivalentní vztah 8-) . Jednak ji ráda dekóduju, co se vztahu M/S týče a baví mě sledovat všechny ty shipperský scény a scénky, navíc je mi sympatická mytologie této série. Na druhou stranu je sedmička příliš "rozháraná", prostě taková do větru, co díl, to snaha o něco nového, neotřelého ... tedy hlavně po stránce filmařské, pak tu taky spatřuju snahu maximálně zaujmout (šokantností, bizardností ajánevímještěčím), což u mě způsobuje přesně opačný efekt - nudím se :roll: . Takže celkově není kompaktní, a to mě vadí asi nejvíc, ty skoky sem a tam, jak tvůrci tápají a hledají, co by kde by.

V sedmičce mám nejspíš nejvíce neoblíbených dílů: Rush, Theef, FPS, Fight Club, Brand X, Chimera - To je skoro 1/3 nepočítám-li mytologii.
Mytologii můžu celou: The Sixth Extinction I-II a Requiem miluju, pokulhává u mě jen Sein und Seit, ale napravuje to Closure
Z té odlehčenější části hodně baštím: X-Cops, Goldberg Variation a Je Souhaite
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Herimína Froditová v 22 črc 2008 13:31

Tak na téhle sérii jsem vychovaná jako fanoušek AX. (Sice první díl, co jsem viděla je z 6. ale to jsem ani nevěděla o co go) Mytologie...moje 1. je samozřejmě The Sixth Extincion-bezkonkurenční...navíc i mamka najela na stejnou notu, tak jsme spolu každý všední den sedli v 8 k Nova Cinema a vejrali...já si našla novou závislost a mamka kulila oči a slova "Znám starčí série a ty jsou trochu uvěřitelnější..." (postupně sleduju starší -už mám 1.-4.sérii a fantasmagorie jsou taky...) :D K téhle sérii (Ačkoliv jsem neviděla všechny díly) mám pěkňoučký vztah...jednak první a jednak trochu současný...(oproti starším sériím) A že to agentům slušelo nejvíc? ...na100%... zrovna v tomhle období jsem si prohlídla DD a konstatovala (s hubou dokořán) "To je kus..." (*slint slint*) a mamka zasněne "Já vím..." :lol:
Herimína Froditová
 
Příspěvky: 11
Registrován: 13 čer 2008 18:58

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod monkax v 22 črc 2008 14:08

Herimína Froditová píše:Tak na téhle sérii jsem vychovaná jako fanoušek AX. (Sice první díl, co jsem viděla je z 6. ale to jsem ani nevěděla o co go) Mytologie...moje 1. je samozřejmě The Sixth Extincion-bezkonkurenční...navíc i mamka najela na stejnou notu, tak jsme spolu každý všední den sedli v 8 k Nova Cinema a vejrali...já si našla novou závislost a mamka kulila oči a slova "Znám starčí série a ty jsou trochu uvěřitelnější..." (postupně sleduju starší -už mám 1.-4.sérii a fantasmagorie jsou taky...) :D K téhle sérii (Ačkoliv jsem neviděla všechny díly) mám pěkňoučký vztah...jednak první a jednak trochu současný...(oproti starším sériím) A že to agentům slušelo nejvíc? ...na100%... zrovna v tomhle období jsem si prohlídla DD a konstatovala (s hubou dokořán) "To je kus..." (*slint slint*) a mamka zasněne "Já vím..." :lol:


Souhasím, DD to v téhle serii strašně sluší a je nepřekonatelně sexy :oops: :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Jaký je váš názor na 7 sérii?

Odeslatod Herimína Froditová v 22 črc 2008 14:40

monkax píše:
Herimína Froditová píše:Tak na téhle sérii jsem vychovaná jako fanoušek AX. (Sice první díl, co jsem viděla je z 6. ale to jsem ani nevěděla o co go) Mytologie...moje 1. je samozřejmě The Sixth Extincion-bezkonkurenční...navíc i mamka najela na stejnou notu, tak jsme spolu každý všední den sedli v 8 k Nova Cinema a vejrali...já si našla novou závislost a mamka kulila oči a slova "Znám starčí série a ty jsou trochu uvěřitelnější..." (postupně sleduju starší -už mám 1.-4.sérii a fantasmagorie jsou taky...) :D K téhle sérii (Ačkoliv jsem neviděla všechny díly) mám pěkňoučký vztah...jednak první a jednak trochu současný...(oproti starším sériím) A že to agentům slušelo nejvíc? ...na100%... zrovna v tomhle období jsem si prohlídla DD a konstatovala (s hubou dokořán) "To je kus..." (*slint slint*) a mamka zasněne "Já vím..." :lol:


Souhasím, DD to v téhle serii strašně sluší a je nepřekonatelně sexy :oops: :oops: :oops: :oops:

Jsem ráda, že se našel někdo, kdo mě chápe... :D ...mamka taky souhlasí...(ale jen, když neni v blískosti táta-ten Ax nemusí...) ;)
Herimína Froditová
 
Příspěvky: 11
Registrován: 13 čer 2008 18:58

PředchozíDalší

Zpět na 7. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník