X-cops

22 epizod Akt X z let 1999-2000

Moderátor: Luki

X-cops

Odeslatod xloverin v 18 srp 2008 09:24

Ako hladam, tak hladam, nenachadzam tuto epizodu ako samostatnu temu. A popravde si to podla mna zasluzi :-) Prednedavnom som ju videla a ako vzdy ma zas pobavila. Strasne sa mi paci ten kamerovy styl, aj ked som rada, ze nie vsetky epizody su spravene takto. Vzdy mam pocit ako keby som sledovala nejake scenky zo zakulisia :-))) A Scullyovej usmev a hlaska: 'Because the FBI has nothing to hide. (Pretoze FBI nema co skryvat)' nad mrtvolou ma uplne dostanu :-))
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: X-cops

Odeslatod mona lisa v 18 srp 2008 09:52

Podla mna vyborna epizoda.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: X-cops

Odeslatod Utero v 18 srp 2008 16:36

X-cops ala Cloverfield, Blair Witch, Rec atd :) ... Pro me osobne je to jeden z nejzajimavejsich kousku ze sedme serie. Na poprve me trosku sklamal ten konec, ze tam nakonec zadna "prisera" nebyla. Pak mi, ale doslo, ze kdyby tam ta "prisera" byla tak by se to asi pokazilo....Uchvatny je ten zacatek. Pri scene kdy "neco" bagruje policajni auto jsem skoro nedychal....Super bylo kdyz ta svedkyne popsala Freddyho :lol: to jsem nachvily doufal, ze se tam objevi, skoda, ze tam nebyl :) ... a samozrejme musim zminit ty dva homosexualy, to byla dobra haluz :lol: ... Pro me je tahle epka nezapomenutelna a originalni. Davam 100% :!:

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: X-cops

Odeslatod luca v 18 srp 2008 17:49

Mě taky moc pobavila. Ti "homíci" fakt neměli chybu!
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: X-cops

Odeslatod peta111 v 18 srp 2008 20:42

Když jsem tohle sledovala úplně poprvé, tak jsem začínala mít pomalu pocit, že Mulder a Scullyová jsou skuteční lidé ;) a klidně mi zaklepou na dveře. ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: X-cops

Odeslatod k212 v 18 srp 2008 23:46

Tuto epizodu mám fakt hodně ráda, už jen ten sestřih nejpovedenějších scének na začátku mě dostává. A pak taky ty hlášky ... "A proč je tu ta kamera?" "Protože FBI nemá, co skrývat." ... nebo "Muldere, víš, že jsme právě teď v televizi?" "Ne to není živě, před chvíli přece řekla PÍP." Téměř reality Akta-X, fajnové a zábavné oživení. ;)
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: X-cops

Odeslatod detillo v 20 srp 2008 19:26

Podle mě jedna z nejoriginálnějších epizod vůbec.Styl mě nejdřív trochu zarazil, ale pak mě to vtáhlo a celkovej dojem dávám 90%, což je u mě hodně ;) .
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: X-cops

Odeslatod XGirl v 27 bře 2009 20:46

Když se začalo psát o tom, že bude v sedmé sérii cross over s jiným seriálem, tak jsem byla skoro uražená "jak může někdo tohle XF udělat", ale hned jak jsem ten díl viděla zalíbil se mi moc. narážky na"my jsme v televizi" bych tam mít nemusela, ale styl kamery, akčnost celého dílu a záplava bizarních figurek mě nadchly. taky dávám 80 - 90%. V neposlední řadě tady oba agenti vypadají neodolatelně - ta civilnost a kožená bunda...povedené! ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: X-cops

Odeslatod 16mino28 v 13 kvě 2011 08:15

Tak toto bola skutočná paráda :) Jedna z najoriginálnejších a najobľúbenejších epizód celého seriálu :)
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia


Zpět na 7. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron