Hollywood AD vs All Things

22 epizod Akt X z let 1999-2000

Moderátor: Luki

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod Baku05 v 15 srp 2008 22:07

Včera jsem si znovu pustila oba dva díly a nezbývá mi nic jiného, než se přidat k názoru, že tohle prostě srovnávat nejde. Mám ráda oba dva. Souhlasím, že Hollywood AD je hodně přeplácaný vším možným, ale vždy se u něj směju od začátku až do konce :D a scéna ve vaně je opravdovou třešničkou na dortu... Oproti tomu All Things je nádherná a dojemná. A scéna, kdy Scully vychází z nemocnice a jde po ulici, je pro mě jednou z nejkrásnějších... :P
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod detillo v 20 srp 2008 19:22

Jo, tak ta vanová scénka z Hollywod AD mě taky dostala :lol: :lol: :lol: "Muldere, máte tam pořád mě"
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod Petraela_x v 15 pro 2008 16:12

Tak u mňa jednoznačne All Things. Nádherný diel, moje srdiečo pri ňom žaslo a jasalo, i keď je v podstate akýsi veľmi smutný. Musím si to potom pozrieť ešte raz a naplno vychutnať.
Hollywood AD, je vtipný, dobre som sa zasmiala, ale vždy keď si spomeniem na ten diel napadne ma tvár toho herca, čo hral Muldera, bol hrozne škaredý. Hlášky tm boli ale super.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod oskvarka v 21 lis 2009 23:51

no ja som Hollywood este nevidela ale All Things zdviha v mojich ociach uroven siedmej serie o 100 percent...nie ze by sa mi zdala 7 seria horsia ako ine ...ku podivu sa mi zda celkom dobra...zatial ma ziadna epka nesklamala co sa o inych seriach povedat neda...ale napriek tomu ze doteraz vsetky epky boli v podstate dobre niektore aj uzasene tak vecsine chyba akasi iskra... ale All Things ma totalne dostalo...fakt majstrovske dielo...jedna z najlepsich epiek ...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Hollywood AD vs All Things

Odeslatod oskvarka v 22 lis 2009 02:09

oki doplnujem nazor na Hollywood...sranda to bola… hlavne na zaciatku prvych 10 minut som sa tak smiala ze mi dalsich 10 uslo a musela som si to vratit…mne sa pacia viacej take prirodzene hlasky…napr ako ked sa Muldy pyta Skinera ci ho niecim nastval viac ako obvikle:D…ale inak asi tam nemuseli davat tu vedlajsiu zapletku,..teda ten akoze skutocny pripad ak to teda mal byt pripad dost ho to zhodilo..
…je to cisto len komedia takze keby si toto pustim v tretej serii snad to ani nedopozeram…ale dopozeram som zavisla ale neviem ci by som to rozdychala tak lahko a teraz...
…niektore komedialne epky sa mi pacili viac..som asi za trosku jemnejsi humor...mala som problem aj bad blood rozdychat na prvy pokus..a to si myslim ze bola lepsia epka ako toto..
tym nespochybnujem ze vsetky hlasky boli neskutocne cool :D:D
…ale inak ja som tiez vzdy rozmyslala ako Scully beha na tych opetkoch :D:D

takze verdikt je jasny All Things jednoznacne vyhrava
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na 7. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník