Travellers

20 epizod Akt X z let 1997-1998

Moderátor: Luki

Travellers

Odeslatod kimberly v 21 dub 2008 09:02

Tak čo hovoríte na túto epizódu? Mňa úplne zabila, ale v tom najnegatívnejšom zmysle slova. V žiadnom prípade ju nejdem radiť medzi najhoršie epizódy, ani medzi osobné prepadáky, ale ja som proste neni schopná sa na ňu dívať, Niečo tak uspávajúce sa pre mňa proste nedá zvládnuť. Je to celkom fajn rozprávanie o Mulderovom otcovi, ale príde mi to absolútne bez akcie a bez hocičoho, čoho by som sa mohla chytiť, alebo čo by ma mohlo zaujať.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Travellers

Odeslatod mona lisa v 21 dub 2008 09:24

Mulderov otec by si zasluzil mat vlastnu epizodu. Ale Trevellers bol slaby odvar. I ked nieco naznacil - preco je Mulder taky ako je. Po kom to ma.
Ta vec s prstenom bola hnusna provokacia. A to ako si Mulder casto odhrnal tu smiesnu ofinu (tu nemusim)a zrovna tou lavou rukou so snubakom. To malo byt co :?:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Travellers

Odeslatod Luki v 21 dub 2008 20:08

Děkuji kimebrly že již píšeš názvy epizod v angličtině, je to tak přehlednější a nevznikají zbytečná nedorozumnění :).

Travellers mi taky příjde celkem nudná, ale druhá polovina to zachraňuje a navíc kouknout se na to jak "začala" Akta X... velmi příjemné :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Travellers

Odeslatod nabaa v 21 dub 2008 20:25

Nudáááááá. Neskutčná úmorná nanervyjdoucí nuda. Jinak tuhle epku nemůžu popsat. Ta jediná v mém žebříčku nejneoblíbenějších epizod trumfne En Ami (i když každá z nich je pro mě nízko z jiného důvodu). A to je co říct. :?
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Travellers

Odeslatod G.Logan v 01 kvě 2008 19:30

No je videt , že má každý jiný názor mě osobně se tato epizoda líbila , rozhodně lepší než Kitsunegari ,u kterého jsem nudou usnul :)
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Travellers

Odeslatod kimberly v 08 čer 2008 20:37

Nie. Pokúsila som sa pozrieť si to dnes znovu, ale to sa proste nedá.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Travellers

Odeslatod yscully v 08 čer 2008 22:55

Tuhle jsem přežila podobně jako povinnej dějepis na první přednášce zajímavýho předmětu, proto mě to nijak zvlášť nezničilo. Nedovedu si představit rozpoložení, v jakým bych si řekla "teď se podívám na Travellers". Spíš až budu mít Akta X v malíčku a budu se chtít šťourat v podrobnostech typu kdy byl v které kapitole uvedený letopočet nějaké události a jak se to neshodovalo s tím, co je jinde :D ale do tohodle stavu abych se radši nedostala.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Travellers

Odeslatod Utero v 18 črc 2008 01:18

Souhlasim s lukim, ze druha polovina epizody to zachranuje. Jinak ale souhlasim s ostatnimi, ze tohle je vazne nuda a pro me nejslabsi epizoda v tak kvalitni 5. serii.

ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Travellers

Odeslatod monkax v 18 črc 2008 07:43

Bylo to divné, nudné a s tím prstýnkem na Mulderově ruce jsem nepochopila. První mě napadlo, že by se Mulder zasnoubil či oženil????
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Travellers

Odeslatod Utero v 18 črc 2008 10:45

monkax píše:Bylo to divné, nudné a s tím prstýnkem na Mulderově ruce jsem nepochopila. První mě napadlo, že by se Mulder zasnoubil či oženil????


Tak tak nejsi sama kdo si toho vsiml ;) Asi si ho DD proste zapomel sundat, nebo ani nevim jestli uz byl zenaty v te dobe.
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Travellers

Odeslatod detillo v 13 srp 2008 13:24

samá negativa, nuda, ani jsem to nedokoukala. Škoda jednoho dílu, určitě se dal využít na něco lepšího :roll: 5.série byla docela pěkně našlápnutá, některý díly z druhý půlky jsou ale dost slabý :cry:
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Travellers

Odeslatod xloverin v 13 srp 2008 13:31

Nezabudol si ho dat dole. Bol to Duchovneho napad. Jeden z tych horsich....
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Travellers

Odeslatod Baku05 v 20 srp 2008 14:46

Tak dokoukat tenhle díl až do konce mě stálo hodně sil. Měla jsem neustále nutkání to vypnout, ale nakonec jsem to vydržela, v domnění, že to přeci tak hrozné nemůže být až do konce... no bohužel jsem se spletla :x No a Mulder uhlazující si ofinku :roll: Pro mě rozhodně jeden z nejslabších dílů :?
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Travellers

Odeslatod luca v 29 zář 2008 20:06

Tak jsem se na to koukala znovu a pořád NUDA NUDA NUDA. Prostě to nedám. Ale přemýšlela jsem o tom prstýnku. Já myslím, že ho tam měl Mulder schválně, možná tím tvůrci chtěli něco naznačit, třeba ani sami pořádně nevěděli co :lol: . Ale nějak nevěřím tomu, že by si ho DD prostě zapomněl nebo odmítl sundat. Takovou chybu by snad neudělali. Že by si toho nikdo z produkce za celou dobu natáčení nevšiml, že ho má a že je to strašně vidět? To se mi fakt nezdá. A navíc se DD oženil už na jaře 1997, takže by ten prstýnek musel mít už od začátku páté série a já jsem si ho teda v jiném díle nevšimla a že je na Mulderovo ruce záběr celkem často. Možná chtěli zdůraznit, že jeho život před Akty X byl úplně jiný se vším všudy, třeba i s tou protivnou Fowleyovou jako snoubenkou nebo manželkou. Kdo ví? ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Travellers

Odeslatod Leblanc v 08 lis 2008 12:39

Taky tento díl nemusím. Jediné, co mě zaujalo, je právě ten prsten. (Proč ho má? Co to znamená?) Jinak slabota, nuda, zklamání...
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Travellers

Odeslatod Luki v 08 lis 2008 16:44

xloverin píše:Nezabudol si ho dat dole. Bol to Duchovneho napad. Jeden z tych horsich....


A přinesl DD do seriálu někdy nějaké pozitivní nápady? Vždyť už jen jeho dvě epizodní eskapády rozmašírovaly seriálovou timeline na cucky :lol:
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Travellers

Odeslatod petrazelva v 08 lis 2008 19:09

No ale občas měl i dobré nápady. Spousta vtipných hlášek přišla až od něj a ne ze scénáře..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Travellers

Odeslatod Luki v 10 lis 2008 11:25

petrazelva píše:No ale občas měl i dobré nápady. Spousta vtipných hlášek přišla až od něj a ne ze scénáře..


A u nich měl i imho zůstat :).
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Travellers

Odeslatod derena v 11 srp 2009 18:55

Hm,tak toto by som označila za taký priemer. Nenadchne ale ani neurazí, aspoň podľa mňa.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: Travellers

Odeslatod Blueman v 12 lis 2009 22:54

Mě se tato epizoda naopak velmi líbila,připoměla mi podobně"experimentální" epizodu jakou byla ta o Kouřákovi ze 4 serie a podobně jako ona měla trošičku pomalejší tempo,o to více ale byla působivá.
Atmosféra 50 let tam byla moc pěkně vystižená,strach z atomové vály a komunistů.Navíc se mi velmi líbilo jak celá epizoda byla v podstatě taková protiamerická,ukazující západní stranu konfliktu studené války ve špatném světle,což není moc zvykem.Většina filmů/seriálů si vystačí s černobílím rozdělením světa na dobro a zlo,naopak zde se trošičku útočilo do vlastních řad,jsem velmi mile překvapen že si tvůrci v dobách největšií popularity seriálu něco takovéhleho dovolili...
Blueman
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 srp 2009 20:33


Zpět na 5. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron