Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Začíná natáčení poslední epizody revivalu, vracejí se Střelci

Dean Haglund, známý jako jeden z trojice Osamělých střelců, potvrdil, že začíná natáčení šesté epizody revivalu Akt X. O tom, že se Osamělí střelci překvapivě vracejí v nových epizodách, jsme psali před dvěma týdny. Nejnověji jsme se dozvěděli, že Mulderových oddaných spojenců se dočkáme pouze v poslední epizodě právě chystané šestidílné série. Vzhledem k tomu, že natáčení nových epizod končí 22. srpna, je příprava šesté epizody v plném proudu a natáčení na spadnutí. Jedná se o mytologickou epizodu, na jejímž příběhu se vedle Chrise Cartera (který napsal scénář a režíruje) podílela doktorka Anne Simonová. Tato vědkyně s tituly z biologie působila jako vědecká konzultantka seriálu Akta X během všech devíti let jeho vysílání a Carter ji pro revival znovu povolal. Další informace očekávejte velmi brzy. 

strelci-dnes-small.png

Vzpomínáte na ně ještě? Zleva Dean Haglund (50 let), Tom Braidwood (66) a Bruce Harwood (52)

Tento článek byl zveřejněn 5.8.2015 v 22:00 v kategorii Restart seriálu Akta X.

Komentáře: 5

 1. Moro napsal(a) 5.8.2015 v 22:45

  Ns Střelce nejde zapomenout, jejich zabití v 9. sérii nikdy Chrisovi neodpustim, podle mě jedna z největších hloupostí v seriálu..ale bohužel těch hloupostí bylo v posledních sériích více :)

 2. Smith napsal(a) 5.8.2015 v 22:56

  Frohike snad dokonca aj omladol :)

 3. mrx.friend napsal(a) 6.8.2015 v 14:44

  Jéminánku, Byers je nějakej vypapanej, ne? :-D

 4. Clarissa napsal(a) 11.8.2015 v 8:33

  Mám je ráda a Chrisovo cílené vybíjení klíčových vedlejších postav od konce osmé série ve mně taky zanechalo stopy hořkosti. Jsem zvědavá, jestli se bude pracovat s tím, že svoji smrt jen předstírali, nebo si budou muset maskéři opravdu máknout. Byers jim dá skutečně zabrat ;-). Nebo se objeví v epizodě Babylon – když má být tak zvláštní. Kdyby se povedl jako Postmoderní Prométheus, byl by to splněný sen :-).

 5. Callysto napsal(a) 11.8.2015 v 15:35

  Po oživení Bobbyho Ewinga v Dallasu není žádné zmrtvýchvstání nemožné. Však se snad brzy dočkáme a uvidíme :-)

Řekněte nám svůj názor!