Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Usínající Gillian Andersonová na natáčení filmu Akta X

Pro Gillian Andersonovou nebylo natáčení prvního celovečerního filmu žádná legrace. V té době, tehdy v zatím nepříliš dlouhé (pětileté) historii seriálu, byla agentka Scullyová již poněkolikáté unesena. Tentokrát za tím nestál žádný Duane Barry nebo Donnie Pfaster, ale stará dobrá vláda. Ta unesla nebohou agentku až na Antarktidu, kde ji vsadila do podivné nádoby kdesi v útrobách obří mimozemské lodi. Když ji Mulder konečně vysvobodil, zjistil, že jeho partnerka neztratila smysl pro humor. Kdo viděl, ten rozumí… ;)

xfiles_movie_wet_scully_small.jpg xfiles_movie_tired_gillian_small.jpg

Vyčerpaná herecká představitelka agentky Scullyové pak v zákulisí zažívala malé déjà vu. To když si vzpomněla na vznik epizody One Breath ze začátku druhé série, kterou v roce 1994 natáčela jen pár dní po porodu své první dcery. Stejně jako tehdy, i tentokrát usínala před kamerou i mimo ni. Níže si můžete prohlédnout odpočívající Gillian, kterak si „užívá“ krátkou přestávku na rameni režiséra Roba Bowmana.

Tento článek byl zveřejněn 25.8.2010 v 0:00 v kategorii Akta X film, Gillian Andersonová, Natáčení Akt X, Rob Bowman.

Komentáře: 5

 1. Hellios napsal(a) 25.8.2010 v 2:52

  :-))) Tak to jsou výborný záběry. A spíš to vypadá, že Gill vytáhli přímo z mrazáku (asi qůli té správné barvě „podchlazení“) a položili ji vedle pana šéfa aby jim do příští klapky pěkně rozmrzla. Je dobře že si nechali ve čtvrté se. poradit od Lisy Ianelliové a to rozmrznutí nijak neuspěchali… to by jim pak Gill celá shořel:-)BTW- a pořád oblepenej tím ufounským gelem taky časem unaví, sqělý „vetřelský“ výraz.

  Jinak k tomu záhlaví – bezvabezva, jen mě tak napadá, co je to za nápad, kukuřici v poušti… třeba v Peru by měli na výběr až z 80 druhů, to by pak včelky lítaly jak blázni.

  Ale ta 2. fotka je prostě fakt luXusní!!!

 2. kultx napsal(a) 25.8.2010 v 3:20

  Hellios: Ano, v posledních několika aktualitách se pokouším vyjádřit poctu prvnímu filmu, a tak jsem jeden z legendárních motivů – kukuřičné pole s „bílou podprdou“ – umístil i do záhlaví ;-) Jsem rád, že se líbí!

 3. KayTee napsal(a) 25.8.2010 v 17:24

  Tak jelikož mě čeká hodně dlouhých osamocených večerů, vidím to na zopáknutí si obou filmů :-)

 4. kultx napsal(a) 25.8.2010 v 18:37

  KayTee: To mě přivedlo na myšlenku, že jsem si vlastně ještě nikdy nepouštěl oba filmy hned po sobě. Taky to musím zkusit, dík za tip KayTee :-D

 5. william napsal(a) 28.8.2010 v 19:13

  Help… I NEED THE TRUTH:ruth
  Is Gillian Tits-Out, Topless when she was filming this scene???

  P.S. If so, anyone have Images???

Řekněte nám svůj názor!