Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Udělejte svým blízkým (a sobě) radost Akty X na DVD

Akta X jsou jedním z mála seriálů, které v České republice vyšly na DVD s českým dabingem i českými titulky. Čeští a slovenští čtenáři našeho webu navíc měli ještě jednu vekou přednost – jako partner oficiálního českého distributora Bonton Home Entertainment mohl Kult X na svých stránkách každý měsíc prezentovat exkluzivní ukázky jednotlivých DVD obalů. Ale dost už machrování, pojďme na to důležité. Kompletní seriál Akta X na DVD u nás vyšel mezi srpnem 2007 a dubnem 2008, v současnosti je tedy k sehnání všech 9 sérií, které obsahují celkem 201 epizod a desítky hodin bonusových materiálů k tomu. Pro jakékoliv další detaily se přesuňte do sekce Akta X na DVD.

aktax_na_dvd_vanoce_small.jpg

Výše se můžete podívat na fotografii, na níž je zachycen DVD set se šestou sérií a otevřený obal s jedním z disků (fotku pořídil mirror). Níže se už po kliknutí na jednotlivé náhledy dostanete na e-shop FilmCity, ze kterého si můžete jednotlivé DVD sety objednat. Pro objednávky jakýchkoliv DVD doporučuji právě e-shop FilmCity, který nabízí profesionální služby spojené se špičkovou zákaznickou podporou. Na stránkách e-shopu se můžete podívat i na další seriály, které se v České republice postupně dostávají do DVD prodeje. Najdete mezi nimi seriály jako Doktor House (první, druhá, třetí a čtvrtá série); Ztraceni (první, druhá, třetí, čtvrtá a pátá série); Simpsonovi (první, druhá, třetí a čtvrtá série); Terminator: Příběh Sáry Connorové (první série) či dobrodružně-konspirační Hrdinové. Dobrou zprávou je dozajista i skutečnost, že už konečně bychom se měli dočkat veleslavného sitcomu Přátelé či aktuálního mysteriózního hitu Fringe.

dvd_season1.jpg dvd_season2.jpg dvd_season3.jpg dvd_season4.jpg dvd_season5.jpg dvd_season6.jpg dvd_season7.jpg dvd_season8.jpg dvd_season9.jpg dvd_movie.jpg

Nás ale stále nejvíce zajímají Akta X, z jejichž nabídky pak pochopitelně nesmíme opomenout oba celovečerní filmy. Koupi druhého filmu si promyslete, protože k dostání je hned několik jeho verzí. Všem možným variantám jsme se věnovali hned v den vydání: Druhý film na DVD s českými titulky i dabingem právě v prodeji.

druhy_film_nahled_dvd_obal.png

Tento článek byl zveřejněn 9.12.2009 v 18:00 v kategorii Akta X na DVD, Seriálové tipy.

Komentáře: 9

 1. Moro napsal(a) 9.12.2009 v 18:35

  Me letos jezisek nic s aktama x nenadeli :(…to proto ze uz vsechny serie a filmy mam a knizky jsem postupne vetsinu poshanel pres aukru :)…ale bylo to hezky kazdy vanoce dostat dve serie nebo film :)..samozrejme jsem pak nejaky dostal za maturitu a tak,proto jsem to mel komplet behem dvou let :D

 2. oskvarka napsal(a) 9.12.2009 v 20:40

  jj tento rok by si mohol spravyt radost mne …ja este nemam ani jednu seriu a akurat uvazujem aky velky skt v rozpocte si idem tento rok spravt :-D;-)

 3. Ivory napsal(a) 9.12.2009 v 22:52

  Neřekl bych, že Heroes je vynikající seriál, vlastně bych řekl úplný opak, ale díky za tipy. Akta ještě nemám, takže do toho zřejmě půjdu, jen ne letos.

 4. kultx napsal(a) 10.12.2009 v 1:58

  Ivory: Mě Heroes ve své první sérii nesmírně pohltily, což se u mě projevilo o to mocněji, jelikož já běžně na podobných hrdinských-sci-fi-fantasy-cokoliv věcech příliš neulítávám. První sérii považuji za vynikající akční podívanou s velmi svižným tempem.

  O to tvrdší byl potom pád – druhá série byla totální bída a znechutila mě natolik, že jsem té třetí už nedal ani šanci.

  Každopádně díky za tvůj příspěvek – v hodnocení jednotlivých seriálů jsem se snažil nebýt příliš osobní, a tak se slůvka jako „vynikající“ opravdu nehodí (ačkoliv mým názorem to zůstává).

 5. Ivory napsal(a) 11.12.2009 v 15:35

  kultx: Tak tvoje hodnocení ti samozřejmě neberu, každý na to máme nějaký názor, za kterýmsi stojíme. Piš pořád dál svým stylem a podle svého uvážení. Ti Heroes mě jen praštili do očí, tak jsem musel něco napsat.

  Já blbec jsem se díval na třetí řadu a pořád a pořád jsem doufal, že se to zlomí a kvalita stoupne, jenomže zvrat nenastal. O to víc jsem rád za seriál 4400, který mě osobně uchvátil. U něho naopak kvalita v dalších řadách stoupala, u 4. série mě pak dostal snad každý díl (kromě dvou nebo tří lehce podprůměrných).

 6. oskvarka napsal(a) 12.12.2009 v 13:50

  tak ja uz som objednala oba filmy a 6 seriu…bude to moja premiera zatal nemam ani jednu…vazne som velmi vahala ci ist do 6 ci 8 serie… ale Vianoce to rozhodly…tak som teraz vytesena ako blcha (ako vravi Muldy v druhom filme :D:D) a o 70 € lahsia…hihi… no snad ma doma nezavru do blazinca lebo som si to dala poslat domou na dobierku :-D

 7. Ann napsal(a) 17.12.2009 v 23:18

  Tohle je trochu mimo Akta X ale,nevíte jestli Bonton Home Entertainment vydá v bucoucnu na dvd seriál Bones?
  Díky…
  PS:Pardon za blbou otázku :)

 8. Ondra napsal(a) 19.5.2012 v 8:17

  Koukal jsem, že už se sehnat nedaj.

 9. PetraZelva napsal(a) 16.3.2015 v 15:21

  Bohužel http://www.filmcity.cz už nefunguje a zmizel i s nemalou částkou, kterou mi dluží za objednanou a zaplacenou (a doteď nedoručenou) 9. sérii.. :(

Řekněte nám svůj názor!