Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

TV tip: Televizní hrátky s Davidem Duchovnym

Dříve, než přijdou na řadu samotné TV tipy, je téměř mou morální povinností popřát mnoho štěstí naší XGirl, autorce mnoha povídek a několika shrnujících článků, kterou dnes čeká velmi těžká vysokoškolská zkouška. Tak držíme palce a loupeme slunečnicová semínka, aby se zadařilo a aby si večer mohl každý z nás v klidu vychutnat nesmrtelného Forresta Gumpa. Veleslavný film režiséra Roberta Zemeckise vysílá TV Nova dnes večer ve 20:00.

To hlavní fanouškům Akt X však nabídne až sobotní noc. V sobotu 5. června 2010 ve 23:55 totiž Česká televize vysílá filmovou komedii Televizní hrátky. Snímek, který v originále znáte pod názvem The TV Set, pojednává o nelehké výrobě televizních seriálů. V hlavní roli zoufalého a odevzdaného scénáristy se představí David Duchovny, tak se určitě dívejte.

david_duchovny_tv_set_small.jpg david_duchovny_tv_set_smaller.jpg

Na závěr přichází lahůdka, díky které stojí za to nevyhazovat televizi alespoň do pondělka. V neděli 6. června 2010 ve 20:00 uvede TV Prima přenádhernou pohádku The Green Mile, kterou Frank Darabont natočil podle předlohy Stephena Kinga. Takže vstupte na Zelenou míli a nechte se unést nejkrásnějším filmem, co kdy vznikl. Přeji krásný víkend nám všem a na závěr vám chci poděkovat za tu úžasnou přízeň, kterou našemu webu stále věnujete.

Tento článek byl zveřejněn 4.6.2010 v 0:00 v kategorii David Duchovny, Filmové tipy.

Komentáře: 5

 1. oskvarka napsal(a) 4.6.2010 v 12:41

  23:55 matka zem kam na tie časy chodia… a vyzera ze by to mohlo byt aj celkom zaujimave.. :-(

 2. Xloverin napsal(a) 4.6.2010 v 14:44

  Nezabudnite na Douga Hutchinsona (Tooms) v Green Mile ;-)

 3. luca napsal(a) 4.6.2010 v 15:43

  Tak na The TV Set se těším, i když ten Rumcajslook není nic moc… :-D

 4. sarah7 napsal(a) 4.6.2010 v 21:52

  Teda kromě reklamy na Davida by se to dalo pojmenovat: filmy s Tomem Hanksem co doopravdy stojí za to :-)

 5. Hellios napsal(a) 4.6.2010 v 23:14

  Jj, Forrest je jeden z nejgeniálnějších filmíků, aspoň u mě:-)A ta jeho myšlenka o životě a krabici čokolády má sqělou temnou stranu, když si ji vezme na jazyk Kuřák – "Život je jako krabice od čokolády… Levný a povrchní dárek, o který nikdy nikdo nežádal. Neopětovatelný!, protože jediné co dostanete zpět – je jen další krabice čokolády! Hluboká myšlenka, to nemá chybu:-)

  Noa Doug bude vždycky už takový velký dítě, víc než náádhernej filmík, musím se optat Dejny, jak se má její Jingless:-)

Řekněte nám svůj názor!