Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Třináctého ledna nás už zase začne nenávidět Bůh

Davida Duchovnyho jsme tu dlouho neměli a důvod je jednoduchý – i přesto, že představitel Muldera byl první z dvojice agentů FBI, kdo se po skončení Akt X vrátil do světa seriálového byznysu, v posledních letech ho s přehledem trumfuje jeho bývalá seriálová partnerka (ta si letos nezapátrá jen v hlavní roli seriálu The Fall, ale nově se připojila k natáčení seriálu Hannibal). Duchovnyho seriálový superhit Californication už příští neděli 13. ledna 2013 vstoupí do své šesté sezóny, která má být zároveň jeho poslední. První epizodu, která se jmenuje The Unforgiven, bude režírovat sám Duchovny, všechny scénáře napíše tvůrce seriálu Tom Kapinos. Plakát, který novou sezónu uvádí, si můžete prohlédnout níže. Další detaily i s fotomateriálem očekávejte v den premiéry, do té doby vřele doporučuji návštěvu adresy edna.cz/califor­nication, kde se nachází pravidelně aktualizovaný český fanweb.

david-duchovny-god-hates-us-all-season-06.png

Tento článek byl zveřejněn 4.1.2013 v 0:00 v kategorii David Duchovny, Seriál Californication.

Komentáře: 6

 1. Barulie napsal(a) 4.1.2013 v 0:08

  Yeah, už příští týden, toto letí :D od té doby co jsem v rekordním počtu dní skoukla všechny série se ze mě stal maniak a čekám jenom na Moodyho premiéru :)

 2. nabaa napsal(a) 4.1.2013 v 15:58

  Že bych tomu přece jen dala šanci od trojky dál? Mno, uvidíme…

 3. gedzitka napsal(a) 4.1.2013 v 22:53

  Boh a nenavist? hhmmm to mi k sebe nepasuje xi xi :-)))

 4. kimberly napsal(a) 5.1.2013 v 18:34

  milujem tento serial a neriesim lepsie, horsie diely…skratka uzivam…a duchovnymu tato polohy sakramentsky sedi :-)

 5. kultx napsal(a) 5.1.2013 v 21:00

  Tady bych podepsal, co napsala kimberly. Kdyby každý díl neměl stopáž cca 25 minut, byl bych k seriálu určitě přísnější, ale takto to končí dřív, než si všimnu, že už to začlo ;-)

  nabaa: jdi do toho, už jen proto, že by to měla být závěrečná řada, věřím, že se s Hankem tvůrci důstojně rozloučí

 6. nabaa napsal(a) 8.1.2013 v 21:25

  kultx: Musela bych zkouknout i 3., 4. a 5.sérii. Zvládla jsem jen první dvě. Z jedničky jsem byla nadšená, hned úvod první epizody seriál krásně shrnuje. Dvojka mě ještě vcelku bavila, i když kvalit jedničky podle mého nedosáhla. A ze třetí série jsem dala jen kousek prvního dílu. Kathleen Turner, respektive její postava, mi to úplně znechutila. Přesně tak si představuju vysloužilou bordelmamá.

Řekněte nám svůj názor!