Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE SERIÁLU AKTA X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11.

Třináct statečných (čtenářů) zachránilo Kult X

Kult X dnes slaví své osmé narozeniny! Důvodem k oslavě ovšem není jen tato skutečnost. Nebýt třinácti z vás, naše webové stránky by už neexistovaly. Úterý 6. března 2012 (shodou náhod zrovna v den dvacátého výročí prvního setkání našich dvou agentů) byl posledním dnem, za který jsem zaplatil hosting i doménu pro náš web. Vzhledem k neradostné finanční situaci, která po čtyřech letech relativního klidu přijít musela, jsem na diskusním fóru nadnesl, zda by byl někdo ochoten se složit. Téměř okamžitě se přihlásilo třináct lidí (plus já), díky nimž zůstane web na stávajícím místě a v této podobě ještě dva roky (doména je zaplacena až do března 2014, o hosting se v roce příštím snad už postarám).

albert-small.png

Dokonce už ani Albert Hosteen nevěřil, že to letos vyjde…

Chci touto formou a na tomto místě co nejsrdečněji poděkovat našim drahým sponzorům, kterými – bráno abecedně – jsou baku05, Becka, gedzitka, Hellios_82278, kaytee, knooflik, lucad, Messy, nabaa, P_E_S, phoenix24, terentule a yscully. Mrzí mě, že vám nemohu poděkovat vašimi civilními jmény, ale pro zachování určité anonymity volím tuto formu. Čtenáři, přátelé, dámy a pánové, máte můj upřímný dík; náš web může díky vašemu příspěvku oslavit minimálně ještě jedny narozeniny, a to se počítá. Ptáte se, moji drazí čtenáři, jak nejlépe oslavit ty dnešní? V ideálním případě dobrou epizodou; pokud žádnou takovou nemáte po ruce, připomeňte si naše páté a sedmé narozeniny, které jsme slavili formou hutných speciálů, v nichž nechyběly recenze, povídky i shrnutí mytologie.

Tento článek byl zveřejněn 1.4.2012 v 0:00 v kategorii Web.

Komentáře: 14

 1. MlaW napsal(a) 1.4.2012 v 12:51

  Klobouk dolů. Fórum bohužel nenavštěvuji, takže jsem o této akci ani nevěděl. Jinak bych určitě taky přispěl.

 2. nabaa napsal(a) 1.4.2012 v 15:14

  Tak Kultu všechno nejlepší!:-)

 3. kultx napsal(a) 1.4.2012 v 16:52

  MlaW: Vím, že by rádo přispělo mnohem více lidí, včetně tebe, ale nezbývalo mnoho času, a tak jsem tu zprávu nechtěl rozšiřovat na více fór. Potřeboval jsem v co nejkratším čase co nejpřesnější počet lidí, co do toho opravdu půjdou.
  nabaa: Díky, myslím, že si dnes dám za odměnu koláč s batáty ;)

 4. vitekpe napsal(a) 1.4.2012 v 18:22

  taky jsem to nevedel, rad bych prispel… tak treba priste.
  myslim, ze takhle vazna vyzva by mohla byt klidne mezi ostatnimi zpravami, a „neschovavat“ se nekde ve foru.. :-)))

  drzim palce do dalsich casu, priste rad prispeju, jsem pravidelnym navsetevnikem webu mnoho let.
  v.

 5. Mitchell napsal(a) 1.4.2012 v 18:44

  Perfektní, děkuji všem sponzorům, kdybych to věděl přispěl bych též..jsem rád, že tahle stránka která má u mě v RSS pořád svoje místo tam ještě pár let zůstane =) pokud můžu dát nějaký návrh. Když stránka končila, někdo tady psal, že by bylo fajn, kdyby se načetla na každý den nějaká náhodná aktualita z minulosti. Myslím, že by to spousta lidí uvítalo a mě ossobně by se líbilo, si vždycky poránu připemonout nějaký dobrou epizodu nebo fotečky. Když už jsi si Kryčeku stou obrovskou kvantou aktualit dal tolik práce, je škoda, že jsou zastrčené někde v hlouby stránek a neskáčou sem k přečtení.

 6. KatherineAnna napsal(a) 1.4.2012 v 19:35

  děkuji všem :) jste skvělí!

 7. KatherineAnna napsal(a) 1.4.2012 v 19:36

  a souhlasím, příště napiš klidně výzvu formou článku, najde se více lidí (včetně mě)

 8. Barulie napsal(a) 1.4.2012 v 20:49

  Přeji vše nejlepší do dalšího roku a kdybych navštěvovala fórum tak s radostí přispěju pro svůj oblíbený web :)

 9. Hellios napsal(a) 1.4.2012 v 20:54

  Stejně jako Kim, tak i Albert se na nás dívá „tam venku a zhora“ a jistě je rád, když vidí že se nevzdáváme a stále bojujeme. A taky vyhrajeme! :) TXF4EVER !!!

 10. in4mator napsal(a) 1.4.2012 v 21:37

  Holt zadarmo dneska ani kuře nehrabe, a když jde o kvalitní projekt, tak proč ho nepodpořit. Ono kdyby o tom předem vědělo co nejvíc lidí, nakonec by výsledný příspěvek na hosting byl pro každého zanedbatelný a každý přispívající by měl určitě dobrý pocit, že má podíl na fungování nejobsáhlejšího webu o Aktech X.

 11. gedzitka napsal(a) 2.4.2012 v 16:35

  juchuuu moooc sa tesiiim a neboj tych narodenin bude viacej ;-))) a ja sa tesim ze som mohla byt a ze teda som sucastou tohto super webu a posielam pozdrav z Gillianinho domova alias LONDYNA :-)))

  krycek: vdaka ;-)

 12. Alík napsal(a) 3.4.2012 v 20:29

  také na forum nechodím, přihlásila jsem se, ale už asi půl roku čekám na potvrzující mail :-(

  vědět o této výzvě, taky bych klidně přispěla :-)

  díky všem co nás zachránili!!!

 13. knooflik napsal(a) 3.4.2012 v 21:19

  Snad jen, že díky za tvoje kvalitní stránky, Kryceku, který mi osvěžují starou lehce zaprášenou lásku seriálovou, na ty se přispívá jedna radost:) Mnoho zdaru do budoucna;)

 14. Gstar napsal(a) 24.4.2012 v 22:32

  Také bych přispěla kdybych o tom věděla.Na forum občas mrknu,také jsem se přihlásila ale ,už pěkně dlouho čekám na potvrzující mail.Děkujme těm šťastlivcům co mohly na tak kvalitní stránky přispět a přejeme hodně úspěšných článků a návštěvníků do daších let.-:)

Řekněte nám svůj názor!