Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Walter Skinner bude ve druhém filmu

Mitch Pileggi, který po osm let v seriálu Akta X ztvárňoval zástupce ředitele FBI a nadřízeného Muldera a Scullyové Waltera Skinnera, se v připravovaném druhém filmu Akta X: Chci uvěřit objeví ve vedlejší roli! Již v minulosti to nepřímo potvrdilo IMDB, nyní se tato informace oficiálně objevila na Yahoo!, které dnes přineslo trailer filmu určený pro kina: Some intriguing new cast members – including Billy Connellly, Xzibit, and Amanda Peet – will be mingling with some old friends from the show, including fan favorite Mitch Pileggi. Jaký je váš názor na Skinnerovo působení ve filmu? Já jsem rozhodně nadšen a velmi mě zajímá, v konkrétně jaké roli Skinnera uvidíme. Události v poslední epizodě seriálu se dají vyložit všelijak (kvůli možným spoilerům však zatím nechci zacházet do detailu), a tak by nás mohlo minimálně zajímat, jak Skinner za těch přibližně šest let zestárnul. Pokud jde o další postavy, které v seriálu třeba již zemřely, tak Chris Carter se v minulosti již několikrát nechal slyšet, že v Aktech X nikdy nikdo doopravdy nezemře a vždy existuje možnost návratu. S největší pravděpodobností se jednalo o narážku na Alexe Kryceka a Kouřícího muže, další dvě nesmírně oblíbené postavy Akt X. V jejich případě je však ten problém, že jde výhradně o postavy seriálové mytologie, přičemž naopak Skinner se nejednou objevil i v samostatně stojících epizodách, kterým se bude druhý film tolik podobat. Takže místo pro tyto dva pány (a také pro DoggettaReyesovou, jak se před nedávnem nechal slyšet samotný Carter) bude pravděpodobně až ve třetím filmu.

xfiles2_skinner.jpg

Tento článek byl zveřejněn 5.6.2008 v 0:02 v kategorii Akta X film 2, Herci z Akt X.

Komentáře: 7

 1. Xeninka napsal(a) 4.6.2008 v 22:37

  To je fajn že je to potvrzené že se tam minimálně mihne, moc jsem radši imdb nevěřila :)
  Jinak by ho třeba mohli hledat, ne? :) Jo a s tim zestárnutím – muži přece nestárnou :)))

 2. kultx napsal(a) 4.6.2008 v 22:41

  „muži přece nestárnou :)))“

  Aha, tak to jsem hned klidnější… :-D Ale je pravda, že Skinner mezi 2. a 9. sérií zestárnul minimálně…

 3. Xeninka napsal(a) 4.6.2008 v 22:44

  Mitch Pileggi vypadá pořád stejně, naposledy jsem ho viděla ve stargate atlantis a fakt vypadá jako kdyby snad nestárnul či co :)

 4. xgirl napsal(a) 5.6.2008 v 7:51

  Taky mi přijde, že se vůbec nezměnil. Ani vlasy mu nezešedivěly:-D

 5. mona lisa napsal(a) 5.6.2008 v 8:31

  Bez Mitcha by to nebolo ono! Ale ja sa velmi obavam, ze jeho rola tam bude iba mala, mozno jedna jedina scena (vraj ma pomoct so Scullyovou najst Muldera u unoscu a dat mu svoj kabat). Myslim, ze pri vsetkych tych „leakage“ deja je podozrive, ze nic ine nevieme o Skinnerovi a nemame ani obrazky. Preto ocakavam iba malu mozno minutovu ulohu – co by ma poriadne nasr… A CSM ako duch pre Muldera – v tretom filme beriem vsetkymi desiatimi.Len otazka je, ci mu bude pomahat, alebo robit zle.

 6. KayTee napsal(a) 5.6.2008 v 10:41

  Taky mě to potěšilo :-) Skinda by mi chyběl.

 7. UN napsal(a) 7.6.2008 v 14:14

  no podla mna ma skiner velmi dobry charakter a nieco z tej postavy vyzaruje urcite som rad ze sa tam objavi

Řekněte nám svůj názor!