Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE SERIÁLU AKTA X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11.

Poděkování (G.Logan)

Dlouhou dobu jsem přemýšlel, co mám napsat. Nejdříve jsem si myslel, že stihnu udělat ještě článek, ale bohužel práce a jiné starosti mi v tom zabránily. Tak jsem nakonec po dlouhém uvažování dospěl k názoru, že aspoň napíši poděkování.

dana-fox-walter-small.jpg

Tak abych nezdržoval, přejdeme k věci. Asi bych nejdříve chtěl poděkovat Krycekovi za tento úžasný web, který mě už od první chvíle, co jsem ho objevil, úplně pohltil. Tento web se stal na jeden rok mojí součástí, píšu pouze rok, protože poté mě zcela pohltila práce a já nebyl schopen překládat a ani se na web mrknout. Ale kdykoliv jsem měl čas, vždy jsem si přečetl novinky, povídky a cokoliv jiného, co se na webu za mojí nepřítomnosti objevilo. Prostě byl jsem rád za každou zprávu ze světa Akt X. A to mi právě Krycek poskytoval. Tímto smekám a hluboce se ukláním před člověkem, který ze svého nadšení pro seriál udělal tento nádherný web, jenž bohužel dnem 11. 9. 2011 kon­čí.

Toto poděkování také náleží všem kteří se na tvorbě webu podíleli. Jmenovitě XGirl, nabba, luca, KayTee, Phoenix24, xloverin, yscully, Arte, BiggiS, kimberly, petrazelva, haci, terentule, oskvarka, Baku05, Angelitos, MrSmith, Utero a Milius. Vám se také ukláním za vaši podporu tomuto webu. Doufám, že si zavzpomínáte na dobu, kdy se tady objevila první povídka a začalo naše překladatelské období, u kterého většina z vás vydržela. To byly nádherné časy, každý den se něco na fóru řešilo, prostě to za to stálo. Když už jsem načal povídky nesmím zapomenout poděkovat jedné osobě. Tato osoba po mě pokaždé povídky opravovala a jsem za to vděčný. Takže nabba, ještě jednou děkuji. Poděkování vlastně zaslouží každý, kdo si povídky přečetl.

Na hodně lidí jsem zapomněl, tak se prosím neurazte, toto poděkování patří také vám.

Ale hlavně náleží Krycekovi a tomuto webu. Takže za sebe ti moc děkuji za nádherné chvíle, které jsem zde strávil. Ty už se opakovat nebudou. Doufám, že se všichni sejdeme na premiéře třetího filmu a zavzpomínáme.

Prostě tomu chci uvěřit…

s hlubokou úctou G.Logan alias Jakub

Tento článek byl zveřejněn 10.9.2011 v 22:00 v kategorii Fandom.

Komentáře: 5

 1. kultx napsal(a) 10.9.2011 v 23:00

  Jakube, moc děkuju; maily podobné tomu tvému jsou pro mě v posledních dnech hotovým balzámem na duši a ten tvůj samozřejmě uvedu rád.

 2. JaneX napsal(a) 11.9.2011 v 0:53

  děkuji za povídky a pridavam se k podekovani za skvely web. ozivil ve mne vzpominky.:) dik vsem. a preji hodne uspechu v dalsim zivote. Jana

 3. kimberly napsal(a) 11.9.2011 v 16:43

  takto pekne ako to jakub sformuloval sa musim pokusit napisat podakovanie aj ja…velmi si to zasluzis

 4. nabaa napsal(a) 11.9.2011 v 20:26

  Krásný, Logane. Takže poslední rýpnutí – nabaa, nikoliv nabba.;-)

 5. gedzitka napsal(a) 11.9.2011 v 22:29

  velmi krasne podakovanie a ja tiez jednym slovkom DAKUJEM za tie povidky a veskeru podporu :-)

Řekněte nám svůj názor!