Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Perrey Reevesová (skoromanželka Davida Duchovnyho)

S blížícími se kulatými narozeninami Davida Duchovnyho si připomeneme to nejzajímavější z velmi bohatého osobního života tohoto herce. Řeč je samozřejmě o milenkách, přítelkyních a jedné manželce, která vždy budila a stále budí emoce. Nyní se ale vraťme na přelom osmdesátých a devadesátých let, kdy cesta do seriálu Akta X byla ještě dlouhá. Od roku 1988, kdy Duchovny zahájil svoji filmovou kariéru, se objevoval jen v prťavých vedlejších rolích, v nichž však vždy předvedl nějakou zapamatování hodnou scénku. Když už jsme se k tomu dostali, byla by jistě škoda nezmínit jeho role v komedii New Year's Day (1989), kde se pochlubil svými dolními partiemi, a v erotickém thrilleru The Rapture (1991), kde zase proběhla postelová scéna s jeho budoucí hereckou partnerkou Mimi Rogersovou (z Akt X ji znáte jako agentku Fowleyovou). Zatímco jeho osobní vztah s Rogersovou nebyl nikdy blíže definován, je jisté, že na konci osmdesátých let se Duchovny motal kolem americké písničkářky Lisy Loebové a herečky Sheryl Leeové, kterou potkal během svého působení v seriálu Twin Peaks. Celkově je zajímavé, jak často Duchovny padal do vztahu se svými hereckými partnerkami. Vedle výše zmíněných dam to byla Suzanne Lanzaová (tu poznal při natáčení prvních Red Show Diaries) či Claire Stansfieldová, s níž se seznámil na natáčení Twin Peaks a která se později objevila v epizodě The Jersey Devil v roli divošky. Zda se Davidovi podařilo něco podobného i v souvislosti s Gillian Andersonovou, to už nechám na osobních názorech, touhách a fantaziích každého z vás.

perrey-reeves-xfiles-3–001-small.jpg perrey-reeves-xfiles-3–002-small.jpg perrey-reeves-xfiles-3–003-small.jpg

První velkou a především trvalou Duchovnyho láskou pak byla Perrey Reevesová, s níž herec chodil v letech 1993 až 1995. V této době, kdy se ze seriálu Akta X stal díky prvním dvěma povedeným sezónám televizní hit, se dokonce spekulovalo i o možném manželství obou herců. David potkal Perrey v Los Angeles, když si právě kupoval nový oblek (bylo to krátce po natočení pilotní epizody Akt X). Když se půvabné ženy zeptal, který z dvou vybraných obleků si má koupit, tak dostal odpověď, že oba dva. Hned se zamiloval. Láska však umírá na vzdálenost (existuje jen několik vzácných výjimek), a tak když většinu času Duchovny trávil na natáčení ve Vancouveru, zatímco Reevesová žila v Los Angeles, vztah získával nepříjemné šrámy. Na podzim 1994 si oba ještě zahráli společně v Aktech X (jednalo se o epizodu s názvem 3, která byla vysílána 4. listopadu 1994), kde Reevesová ztvárnila roli upírky. V jedné slavné scéně oholila Muldera břitvou, po čemž pravděpodobně následovala divoká upírská noc, kterou však scénář blíže nespecifikoval. Žádný div, že v této epizodě úplně chyběla postava Scullyové, která měla tou dobou dost starostí se svým únosem. Co se však musí Duchovnymu nechat, to je, že má vynikající vkus na krásné ženy, které jako by nestárnou (nebo které naopak dokonale ovládají umění stárnout). Prvním takovým příkladem je právě Perrey Reevesová. O pár řádků výš si můžete prohlédnout tři fotky z epizody Akt X z roku 1994, zatímco níže jsem připravil několik obrázků z aktuální epizody seriálu Entourage, která byla vysílána 1. srpna 2010. Reevesová v tomto seriálu hraje již šestým rokem a pokud bych měl fotky z obou seriálů porovnat, musel bych říct, že v Entourage vypadá o několik světelných let lépe.

perrey-reeves-entourage-s07-e05-hd720p-001-small.jpg perrey-reeves-entourage-s07-e05-hd720p-002-small.jpg perrey-reeves-entourage-s07-e05-hd720p-003-small.jpg perrey-reeves-entourage-s07-e05-hd720p-004-small.jpg perrey-reeves-entourage-s07-e05-hd720p-005-small.jpg perrey-reeves-entourage-s07-e05-hd720p-006-small.jpg

To by byla první dáma na holení (je se mnou něco v nepořádku, když mě ta věta vzrušila?). Zítra nás čeká pokračování této aktuality, ale především krásné narozeniny našeho drahého Davida Duchovnyho. Tak se sem určitě stavte, bude to stát za to.

Tento článek byl zveřejněn 6.8.2010 v 0:00 v kategorii David Duchovny, Sexy aktuality.

Komentáře: 8

 1. kimberly napsal(a) 6.8.2010 v 8:27

  Musím povedať, že túto herečku absolútne milujem a zdá sa mi byť úžasne krásna a táti správa ma veľmi pozitívne naštartovala do nového dňa. Správ o nej u nás na Slovensku je ako šafránu, preto som teraz v siedmom nebi :-)A Perrey je nádherná, ako v Aktoch X, tak v Entourage

 2. XGirl napsal(a) 6.8.2010 v 8:34

  Taky se mi Perrey vždy líbila, je to žena, ze které vyzařuje chuť do života a sex appeal. Podle mě jí tmavší vlasy sluší o trochu více, ale to je věc osobních preferencí a vkusu. Příjemná aktualitka, díky Kryceku! :-)

 3. luca napsal(a) 6.8.2010 v 11:12

  Krásně se to četlo, i když se mi žádná z těch dam nijak vyloženě nelíbí, ale co na mém názoru záleží, ne? Už se těším na pokračování! :-))

 4. kultx napsal(a) 6.8.2010 v 23:07

  kimberly, XGirl a luca, ani nevíte, jakou energii mi vaše skvělé komentáře dodaly, díky moc!! Pokračování článku už je na webu ;-)

 5. Alik napsal(a) 7.9.2012 v 22:02

  super aktualitka, pěkně sepsaná. Jeho vkus asi neocením jako ženská, ale uznávám, že se Perrey ani po těch letech nemá za co stydět!

 6. Nattynax napsal(a) 7.9.2012 v 22:36

  Souhlasím s XGirl, tmavší vlasy se mi na ní taky líbily víc. A já pořád žasnu, kolik nového a zajímavho se tady vždy dočtu.

 7. kultx napsal(a) 8.9.2012 v 0:05

  Nattynax, i po těch dvou letech to rád slyším a čtu, díky! :)

 8. Angelitos napsal(a) 25.4.2014 v 11:20

  Má dost chlapské rysy, to jsem netušila, že to byla skoromanželka…kde dal oči haha

Řekněte nám svůj názor!