Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Náckové z Akt X

Epizoda Triangle ze šesté série je jednou z nejdražších a nejbizarnějších epizod Akt X. Jak se můžete dozvědět v jejím popisu na fanwebu xfilesnew.web­zdarma.cz, agent Mulder si tentokrát udělá výlet do Bermudského trojúhelníku. A nebyl by to Mulder, aby se nevrátil v čase zpět, až do roku 1939. Než se stihne rozkoukat, už ho britští vojáci vytahují z ledového moře na palubu luxusního parníku Queen Anne. Když mu námořníci oznamují, že zuří druhá světová válka, vyvolá to na Mulderově tváři úsměv.

triangle_nataceni_a_small.jpg

Žádný div, že vojáci označí Muldera za nepřítele a zavřou ho v jedné z kajut. Že se stalo něco opravdu šíleného, si Mulder uvědomí až ve chvíli, kdy mu na dveře zaklepe jeden jeho starý známý. Muž s cigaretou. V nacistické uniformě.

triangle_nataceni_b_small.jpg

Další skvělé fotky z natáčení najdete zde, zde, zde a zde

triangle_nataceni_d_small.jpg

Tento článek byl zveřejněn 31.12.2009 v 0:00 v kategorii Chris Carter, David Duchovny, Natáčení Akt X, William B. Davis.

Komentáře: 6

 1. kultx napsal(a) 31.12.2009 v 15:14

  Poznámka: Vím, že na dveře kajuty, v níž je uvězněn Mulder, zaklepe Jeffrey Spender. Víc se mi ale do aktuality hodil Kuřák no… :)

 2. abigail napsal(a) 31.12.2009 v 15:24

  Jé, to je náhoda, zrovna včera jsem si Triangle pouštěla! Ty dlouhý zaběry kamery bez střihu (Scully v akci, ale taky ten moment kdy Muldera táhnou ven že ho hodí do moře, ale nakonec z toho nějak sejde, „Same to you, Adolf!“…) nemají chybu, vždycky znovu a znovu nad tím kroutím hlavou. Mulderovo uvěznění v kapitánské kajutě mi přijde trochu divný, přece by špiona nezamkli do místnosti s vysílačkou? Další co jsem nikdy nepochopila je Muderův „nápad“ převléknout se do nacistický uniformy.

 3. kimberly napsal(a) 31.12.2009 v 15:36

  a ja sa na triangle chystam dnes…

 4. xgirl napsal(a) 31.12.2009 v 16:00

  Já při těch záběrech vždycky myslím na to, jak strašně moc bych chtěla Williama B. Davise v takové roli vidět v nějakém celovečeráku typu Enemy at gates. On toho záporáka umí zahrát tak úžasně…

 5. luca napsal(a) 31.12.2009 v 19:52

  Triangle je skvělá epizoda. Potvrzuje, že chlapům v uniformě to strááášně sluší! :-))

 6. simona napsal(a) 12.3.2012 v 13:47

  Tenhle díl je fajn, já navíc věřím na minulé i budoucí životy a na to, že se vždy setkáváme s těmi, s kterými jsme si něco nedořešili nebo jsou pro nás důležití, takže mi tenhle díly přijde velmi uvěřitelný. Ale chlapy v uniformách rádá nemám, já radši hipíky. A nacistická uniforma je zrůdná, ať je na komkoliv.

Řekněte nám svůj názor!