Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Marita Covarrubiasová kosí zombies a dělá striptýz

Hororový seriál The Walking Dead prodělal obtížný vývoj. Televizní dílo Franka Darabonta, které jsme si představili v den jeho premiéry před dvěma lety, mělo velmi pomalý začátek, jež se táhl takřka dvě celé sezóny. Ve své třetí řadě, která odstartovala 14. října 2012, se už ale naplno rozjel, bezostyšně masakruje nejen zombies, ale i hlavní postavy, a celkově je to skvělá sranda. V tom všem se brodí i Laurie Holdenová, kterou známe jako Mulderovu informátorku Maritu Covarrubiasovou ze seriálu Akta X. Ta i ve svých třiačtyřiceti letech stále dobře vypadá, a tak je pro nás jedním z hlavních důvodů, proč seriál sledovat (viz obrázky níže). Na závěr připomeňme, že fenoménu zombies jsme si dostatečně užili i v Aktech X, konkrétně ve vynikajícím thrilleru Fresh Bones a v epizodě Millennium, která doplatila na své spojení se stejnojmenným seriálem, lepším asi o tisíc hektolitrů krve.

kultx-walking-dead-laurie-holden-001-small.png kultx-walking-dead-laurie-holden-002-small.png kultx-walking-dead-laurie-holden-003-small.png kultx-walking-dead-laurie-holden-004-small.png kultx-walking-dead-laurie-holden-005-small.png kultx-walking-dead-laurie-holden-006-small.png

Tento článek byl zveřejněn 6.1.2013 v 0:00 v kategorii Herci z Akt X, Seriálové tipy.

Komentáře: 4

 1. kimberly napsal(a) 10.1.2013 v 17:24

  strašne krasna herečka! pre mna najkrajšia aka sa v aktoch x objavila

 2. Hellios napsal(a) 10.1.2013 v 20:26

  kimberly: Najkrajšia?? Gillka je přece vždycky 1st :-D

  Ale jinak je sqěláááá a výbornej psycho :-) Ale ta holka snad nikdy nenajde klidu… nejdřív ty „testy, příšerné hrozné testy“, teď nemrtváci… to chce hodně síly! :-) :-)

 3. kimberly napsal(a) 11.1.2013 v 17:51

  nuz nie…pre mna gillka nie je first, aj ked samozrejme nemam nic proti :-)
  laurie je skratka nesmrtelna :-)

 4. Gstar napsal(a) 13.1.2013 v 1:13

  Mám jeden příspěvek který, se sice netýká Laurie Holden ale, vzhledem k tomu že,na Prima Cool vysílají 7.sérii Akt x tak je hodně aktuální.A to epizoda The Goldberg Variation objevil se v ní totiž, tenkrát neznámí Shia La Beouf jako malý kluk.Později se proslavil asi v nejznámějších TRANSFORMERS. Ale,můžu vám říct že, v Aktch jsem ho vůbec nepoznala.To že, tam hrál jsem zjistila až v titulcích.
  Myslím že,mnozí z vás jsou na tom stejně.

Řekněte nám svůj názor!