Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Kult X vám přeje do roku 2010 vše dobré

Když jsem přesně před rokem psal na tento web novoroční přání, skutečně jsem nevěřil tomu, že za 365 dní budu psát přání další. Asi jsem nevěřil tomu, že by rok 2009 mohl fanouškům Akt X něco nabídnout – krom pátého výročí našeho webu, které jsme oslavili jedním z mnoha speciálů, se totiž nic velkého nerýsovalo. K ničemu velkému nakonec ani nedošlo, třetí film se natáčet nezačal, ani Akta X se na televizní obrazovky nevrátila. Přesto doufám, že jste si užili plno legrace a že se na tom všem náš web alespoň částečně podílel. Nyní už před námi stojí rok nový, v němž vstoupíme rovnou do nového desetiletí. Co si přát? Každý z nás má vlastních přání jistě pěknou řádku. Já si dovolím za všechny fanoušky nejlepšího seriálu historie přát jednu jedinou věc – aby nám Chris Carter a lidé kolem něho třeba již v příštím roce dokázali, že Akta X mají své místo i v dnešní době.

lost_in_2010_small.jpg

Na zdraví. A na lepší rok, než byl tento

Pokud jde o dnešek, užijte si to všichni po svém. Já už několikátým rokem slavím komorně. Určitě si nezapomenu připít s rodinou, ale pak se zase ztratím. Někdy kolem druhé ráno si pustím Lost in Translation, jeden z nejlepších filmů, co znám. Moc hezký příběh, navíc velmi vtipný, a myslím, že nikdo se pro silvestrovské veselí nehodí víc, než Bill Murray, komik s kamennou tváří. Takže se mějte hezky a vykročte do nového roku tou správnou nohou! A pokud nemáte co dělat, podívejte se na worldometers.in­fo, abyste viděli, jak jsme si letos žili. Schválně napište, které z čísel vás děsí nejvíc… :)

Tento článek byl zveřejněn 31.12.2009 v 18:00 v kategorii Web, Život.

Komentáře: 6

 1. luca napsal(a) 31.12.2009 v 19:57

  A já ti chci, Kryceku, poděkovat za všechno, co pro nás, milovníky Akt X, děláš! Odpovědně můžu říct, že pokaždé, když zapnu internet, přecházím automaticky na tyto stránky a nikdy mě nezklamou. S Kultem je zkrátka každý den neobyčejný, ať se kolem Akt X aktuálně něco děje nebo ne… Díky, díky, díky. :-))

  Všem krásný a úspěšný nový rok!

 2. G.Logan napsal(a) 31.12.2009 v 20:02

  Chtěl jsem sem napsat něco smysluplného, ale nic mě nenapadá. Takže snad: Kryceku díky za další skvělý rok s Akty X a doufám, že tě to jenom tak nepustí a budeme to moci zopakovat přístí rok. Jinak všem přeji krásné prožití poslední dne v roce 2009 a uvidíme se v roce 2010. :-))

 3. abigail napsal(a) 31.12.2009 v 22:12

  Ráda na tyhle stránky chodím, vždycky se tu dřív nebo později ocitnu aniž vím jak. Musím přiznat, že díky tobě se držím „in touch“, byť musím přiznat, že nežiju jen AktyX, zvlášť od tý doby, co jsem před pár lety vyhodila televizi a sama si určuju, na co se budu dívat. Jsou díly, ke kterým se budu pořád vracet, byť už jsem je viděla nejmíň tisíckrát s zdánlivě si z nich nic nového neodnesu. A je fajn vědět, že na světě jsou lidi podobně ulítnutý jako já – a o tom vím právě díky tobě. Kromě toho se ztotožňuju i s tvými dalšími názory („Ahmadinejad GO TO HELL“ jeden za všechny). Díky za vše. Pokud budeš i nadále fungovat, budu ráda.

 4. Hellios napsal(a) 1.1.2010 v 4:21

  Jen 1no vroucné přání mám, těžko ho říci slovy – Jestlii se zachová individualita Chris by měl být 1člověk, kterého by měli klonovat:-)))

 5. Mitchell napsal(a) 1.1.2010 v 14:49

  Naprosto souhlasím s lucou, tvoje stránky jsou jedny z prvních které večer na internetu otevřu a je fajn, že česká fanstránka si takovouhle kvalitu stále drží =) přeji tobě, tvým stránkám i všem fandům X-files úspěšný nový rok ať už osobní, profesní nebo studentský. Milan

 6. Ivory napsal(a) 3.1.2010 v 22:50

  Které číslo mě děsí? Bylo by jich několik, ale Počet vykouřených cigaret dnes s téměř 14,5 biliardy je nepředstavitelné.

Řekněte nám svůj názor!