Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Krycek, Skinner, Doggett a Reyesová se nevzdávají

Představitelé významných vedlejších rolí z Akt X ani léta po skončení tohoto seriálu nehodlají pověsit své herecké kariéry na hřebík. Výše jmenovaní se ve světě televizní zábavy vyskytují nejčastěji (pokud tedy nepočítáme Davida Duchovnyho, který se před třemi lety do seriálového angažmá opět vrátil). Nad všemi s přehledem vítězí Mitch Pileggi, seriálový zástupce ředitele FBI Skinner, který se v minulém roce pravidelně vyskytoval rovnou ve třech seriálech, konkrétně Sons of Anarchy (17 epizod), Medium (4 epizody) a Supernatural (11 epizod). Po něm následují Robert Patrick, představitel agenta Doggetta, který vystoupil v seriálech Chuck, Psych a NCIS (po jedné epizodě), a nestárnoucí Nicholas Lea, tedy Alex Krycek, který se krátce objevil v CSI: Miami a poté třikrát ve sci-fi projektu V.

annabeth-flashforward-small.jpg

Sestavu uzavírá Annabeth Gishová, která sice tak často do světa seriálů nevstupuje, zato jí patří nejaktuálnější výskyt. Objeví se totiž v nejnovější epizodě kriminálního seriálu Lie to Me, která bude vysílána v pondělí 17. ledna 2011. Tento seriál, ve kterém hlavní roli ztvárňuje Tim Roth, jsme si již avizovali v našem seriálovém přehledu pro sezónu 2010/2011. Obrázky z epizody ve vysoké kvalitě se v průběhu několika dní objeví na tomto místě. V minulém roce se Annabeth nakoukla do seriálů Criminal Minds a FlashForward, přičemž v druhém jmenovaném dokonce odložila tolik zbytečné oblečení.

Tento článek byl zveřejněn 16.1.2011 v 0:00 v kategorii Annabeth Gishová, Mitch Pileggi, Robert Patrick.

Komentáře: 5

 1. Hellios napsal(a) 16.1.2011 v 1:37

  To by tak bylo, aby to všechno pověsili na hřebík. Uměli to před XF, takže není obav, že bysme se jich v nejbližší době zbavili:-)
  Docela se směju, kolik lidí z XF prošlo mým osobním předchůdcem XF – Krajní Meze. Hromada:-))

  Krycek si třeba střihnul bezva androida, kterýmu došlo, jak destruktivní rasa lidé jsou – vypustil své bratry androidní a společně sjednali na světě nápravu (100 Kryceků se žene po ulici:-)) … a pro ty kdo rád Roberta Patricka doporučuji z Krajních Mezí „1X13-Schopnost slitovat se“ a 2X18-Lehká brigáda. Dějově na sebe přímo navazují a kdo má navíc rád scifi, tak si určo přijde na své!

 2. Marcoz napsal(a) 16.1.2011 v 8:51

  Mne sa Nicholas Lea páčil aj v seriáli Men on Trees, škoda, že už skončil :-(

 3. Thrawn napsal(a) 16.1.2011 v 9:49

  Vůbec bych se nebál u Skiňáka zmínit i Stargate Atlantis, ve které se během let 2005 – 2009 objevil rovnou ve dvaadvaceti epizodách.

 4. novoten napsal(a) 16.1.2011 v 11:09

  Ke Skinnerovi už mi neodmyslitelně patří i Grey's Anatomy. Postava jednoho z vedoucích činitelů nemocnice sice není stěžejní, ale v šesté sérii dostal solidní prostor.

 5. Hellios napsal(a) 17.1.2011 v 1:12

  Nj, po Truth už ho ta FBI otrávila a já se mu nedivím:-) A takový místo jako velitel vesmírné lodi není každý den – by byl hřích to nevzat i když vám může nějakej had vlézt až do hlavy :-)) „Táta“ Skinda je Týpek, vždyť to byl i náš věrný maskot na X-Parties! :-)

Řekněte nám svůj názor!