Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Komentujte své oblíbené knihy díky České bibliografické databázi

Na českém internetu vyrostl velmi zajímavý projekt. Je jím Česká bibliografická databáze, která velmi přehledným způsobem shromažďuje knižní tituly a jejich autory. Všechny knihy, které v databázi najdete, můžete hodnotit, komentovat a přidávat do seznamu literatury, kterou jste již přečetli. Stačí se jen zdarma zaregistrovat. V seznamu stovek knih naleznete i několik nám dobře známých titulů, zabývajících se fenoménem Akta X. A pokud vám některá z vašich oblíbených knih bude v databázi chybět, můžete ji snadno doplnit.

banner_cbdb_ceska_bibliograficka_databaze.png

V současnosti Česká bibliografická databáze ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment pořádá první ročník ankety Zlatá kniha 2010. Cílem CBDB je založit tradici každoroční volby čtenářsky nejoblíbenější knihy. Aby výsledky ankety byly co nejvíce relevantní, bylo by nejlepší, kdyby svůj hlas odevzdalo co možná nejvíce čtenářů-uživatelů. Více se můžete dočíst na tomto místě. Další informace i fanoušky CBDB naleznete na Facebooku.

Tento článek byl zveřejněn 27.5.2010 v 0:00 v kategorii Knihy o Aktech X, Knižní tipy.

Komentáře: 4

 1. KatherineAnna napsal(a) 27.5.2010 v 7:56

  výborný web :) už jsem zaregistrovaná

 2. Moro napsal(a) 27.5.2010 v 12:19

  je to dobrej web,sam jsem tam pridal par knizek,vcetne vsech Akta X co tam jsou…ale jsou to jen knizky ktery mam doma a jeste dost jich chybi,takze kdyby mel nekdo cas,tak je tam muze klidne pridat at jich je tam co nejvic ;)..hlavne by me zajimalo vase hodnoceni,tak doufam ze se zaregistrujete :)

 3. Trinity napsal(a) 27.5.2010 v 19:46

  Tak jsem tam přihodila pár kousků. Ještě tam chybí Chameleon, Strach, Podoby, Cirkus hrůzy a Hnízdo mi nahlásilo, že už ISBN mají v databázi. Tak se tam kdyžtak mrkněte a protlačte zbytek.

 4. ota napsal(a) 12.6.2010 v 14:34

  Mě osobně nejvíce zaujala Bible. Je v níneskudečně dobrých a pro dnešní dobu praktických rad.