Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE AKT X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9.

Gillian Andersonová: Nejhorší bod kariéry? Pilotní epizoda Akt X

Gillian Andersonová letos v březnu odpovídala britskému levicovému deníku The Guardian na několik krátkých, ale o to originálnějších otázek. Mimo jiné odpověděla, že nejšťastnější byla v děloze, že její nejranější vzpomínkou je, když ve věku jednoho roku cítila písek na pláži v Puerto Ricu, že nesnáší šikanu, že nejvíce nešťastná je kvůli sobě samotné, že mezi kočkou a psem by si vybrala psa, že nejvíce by se chtěla omluvit své středoškolské učitelce zeměpisu za to, že jí dala žvýkačku na židli a zničila jí tak její oblíbenou sukni, že ve filmu by ji ztvárnil Johnny Depp a že nejvíce obdivuje amerického prezidenta Baracka Obamu, zatímco pohrdá konzervativními komentátory Rushem Limbaughem a Glennem Beckem. Při otázce, co je její nejcennější majetek, Gillian odpověděla: „Moje děti: Piper, Oscar a Felix“. Na otázku, co ji drží v noci vzhůru, pak herečka originálně odvětila: „Můj dvouletý syn“.

gillian_anderson_ivy_london_leden_2010.jpg

Nás, fanoušky seriálu Akta X, však ze všeho nejvíc bude zajímat odpověď, kterou Gillian reagovala na otázku, co je nejhorší práce, kterou ve své kariéře vykonala. Na nepříliš lichotivou otázku herečka odpověděla pilotní epizodou Akt X. Zas až tak překvapivé to ale nakonec není, protože Gillian svou roli v pilotním filmu vždy kritizovala. Nit suchou nenechala ani na scénáři, když za vyloženě blbou dodnes považuje scénu, ve které Scullyová ve sprše zjistí, že má na zádech dvě zvláštní znamínka, a celá vyděšená utíká k Mulderovi do pokoje. Od vědecky chladné a věčně skeptické ženy bychom něco takového vskutku nečekali.

Tento článek byl zveřejněn 8.7.2011 v 14:00 v kategorii Gillian Andersonová, Zajímavosti.

Komentáře: 2

  1. gedzitka napsal(a) 8.7.2011 v 15:07

    :-D :-D tak ale pilot je pilot :-D tam vsetko zacina aj konci :-D Oregon :-D a pod… ale ved potom sa vymakala na uuuplne najsexi agentku vsetkych cias ;-)

  2. kimberly napsal(a) 8.7.2011 v 22:31

    ja pilota tak milujem, ze som sa nikdy ani nezamyslela nad kvalitou hereckych vykonov

Řekněte nám svůj názor!