Komiksy The X Files

Akta X knižně - průvodci, příběhové knihy atp.

Moderátor: KayTee

Komiksy The X Files

Odeslatod peta111 v 13 srp 2008 21:26

Přemýšlela jsem a zjistila, že asi takové téma tady ještě nemáme.
Zařadila jsem to do "Knih" , ikdyž asi obrázky převládají nad textem. :lol:

Takže líbí se vám zpracování Akt X do komiksů? Grafika? Příběhy?
Díky XGirl jsou na webu i české verze (pro ty, co ještě nečetli - doporučuju).

Já tyhle komiksy čtu hrozně ráda a hlavně se těším až vyjdou ty nové, protože tam se grafické zpracování hodně blíží originálům! ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod KayTee v 14 srp 2008 10:12

Mně komiksy nic moc neříkají, tak ale ve sbírce bych nima samozřejmě nepohrdla :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod XGirl v 14 srp 2008 10:16

Já jsem ráda, že aspoň někomu jsem tím udělala radost, už mám zase připravené další, tentokrát i v angličtině, aby si to vychutnali i příznivci originálu ;)

Když jsem komix viděla poprvé, tak se mi to nijak zvlášť nelíbilo, ale po přečtení asi dvou čísel jsem tomu hodně přišla na chuť. Podoby agentů jsou věrné jak kdy, na některých obrázcích hodně, na některých méně, ale příběhy myslím špatné nejsou, komix má jiný vyjadřovací prostředek než TV nebo kniha, všechno hodně barevné a akční...Na ty nové, co vyjdou se už těším moc, v ČR se s tím asi můžem rozloučit, ale na netu snad k mání budou.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod xloverin v 14 srp 2008 10:35

Mne na komiksoch aj na knihach co na serial nenadvazuju trochu vadi to, ze sa nemozu pohnut vo vztahu M&S. Proste vzdy ide len o pripad a nieze by boli zle, ale ked viem, ze sa tam proste nic vynimocne medzi nimi nestane, tak to pre mna trochu strati to caro.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod MrSmith v 14 srp 2008 11:46

xloverin píše:Mne na komiksoch aj na knihach co na serial nenadvazuju trochu vadi to, ze sa nemozu pohnut vo vztahu M&S. Proste vzdy ide len o pripad a nieze by boli zle, ale ked viem, ze sa tam proste nic vynimocne medzi nimi nestane, tak to pre mna trochu strati to caro.

Nic vynimocne sa medzi nimi nestava ani v normalnych serialovych samostatnych epizodach. Akurat vynimka Millennium napriklad.
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod xloverin v 14 srp 2008 11:51

MrSmith píše:
xloverin píše:Mne na komiksoch aj na knihach co na serial nenadvazuju trochu vadi to, ze sa nemozu pohnut vo vztahu M&S. Proste vzdy ide len o pripad a nieze by boli zle, ale ked viem, ze sa tam proste nic vynimocne medzi nimi nestane, tak to pre mna trochu strati to caro.

Nic vynimocne sa medzi nimi nestava ani v normalnych serialovych samostatnych epizodach. Akurat vynimka Millennium napriklad.


Tusila som, ze som to asi zle napisala;-) Myslim to tak, ze ked pozeras serial, tak mas aspon aku-taku nadej, ze daco sa mozno stane ;-) Ja viem, ze vacsinou sa nestava. Ale komiks alebo knihu proste uz otvaram s tym, ze sa ziadneho pohladu na vztah M&S nedockam. A nejde mi len o bozky alebo tak. Napriklad 'daco' sa stalo aj v Memento Mori a nemam na mysli tu rakovinu.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod MrSmith v 14 srp 2008 13:04

xloverin píše:
MrSmith píše:
xloverin píše:Mne na komiksoch aj na knihach co na serial nenadvazuju trochu vadi to, ze sa nemozu pohnut vo vztahu M&S. Proste vzdy ide len o pripad a nieze by boli zle, ale ked viem, ze sa tam proste nic vynimocne medzi nimi nestane, tak to pre mna trochu strati to caro.

Nic vynimocne sa medzi nimi nestava ani v normalnych serialovych samostatnych epizodach. Akurat vynimka Millennium napriklad.


Tusila som, ze som to asi zle napisala;-) Myslim to tak, ze ked pozeras serial, tak mas aspon aku-taku nadej, ze daco sa mozno stane ;-) Ja viem, ze vacsinou sa nestava. Ale komiks alebo knihu proste uz otvaram s tym, ze sa ziadneho pohladu na vztah M&S nedockam. A nejde mi len o bozky alebo tak. Napriklad 'daco' sa stalo aj v Memento Mori a nemam na mysli tu rakovinu.

Memento Mori je ale mytolgicka epizoda. Hovorime o nemytologickych :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod xloverin v 14 srp 2008 13:19

Nechaj tak ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod XGirl v 14 srp 2008 17:03

Já rozumím, co Xloverin myslí. A potěším tě - teď scanuju jeden komix, kde na shippy momenty dojde, takže nesmutni, dočkáš se ;) Ne že by to byla taková bomba jako Millenium nebo Memento mori, ale o jejich vztahu to je hodně ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod MrSmith v 14 srp 2008 19:10

xloverin píše:Nechaj tak ;-)

Asi mas pravdu :)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod peta111 v 14 srp 2008 20:36

XGirl píše:Já rozumím, co Xloverin myslí. A potěším tě - teď scanuju jeden komix, kde na shippy momenty dojde, takže nesmutni, dočkáš se ;) Ne že by to byla taková bomba jako Millenium nebo Memento mori, ale o jejich vztahu to je hodně ;)


No, už se těším zase na něco nového!
A k "vztahu" - ikdyž vyjdou nové komiksy, budou datované do 2.-5.série. Mohlo by se zabrousit do těch 6 let před IWTB, tam by bylo vztahu plno. ;) :lol:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod xloverin v 14 srp 2008 22:33

peta111 píše:A k "vztahu" - ikdyž vyjdou nové komiksy, budou datované do 2.-5.série. Mohlo by se zabrousit do těch 6 let před IWTB, tam by bylo vztahu plno. ;) :lol:


To ano, ale ziadne pripady ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod peta111 v 15 srp 2008 20:10

xloverin píše:
peta111 píše:A k "vztahu" - ikdyž vyjdou nové komiksy, budou datované do 2.-5.série. Mohlo by se zabrousit do těch 6 let před IWTB, tam by bylo vztahu plno. ;) :lol:


To ano, ale ziadne pripady ;-)


Ale třeba ano - dokážu si představit, jak Mulder třeba ukrývá před Scullyovou, že řeší tajně nějaký případ. ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod peta111 v 03 zář 2008 21:22

Viděl nebo četl už někdo ten nejnovější komiks z nové edice The X-Files #0 ?
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod xloverin v 08 zář 2008 12:04

peta111 píše:Viděl nebo četl už někdo ten nejnovější komiks z nové edice The X-Files #0 ?


Ano, ja ho mam. Precitala som ho asi za 5 minut a trochu ma sklamal. Okrem asi tisic spojitosti s predchadzajucimi epizodami (od komiksov The Great Mutato v policke obchodu na pumpe po Morleys cigarety) je to len zlatanina z dvoch epizod, originalne mi to teda nepropadalo. Ale nakreslene je to pekne.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod peta111 v 08 zář 2008 20:21

xloverin píše:
peta111 píše:Viděl nebo četl už někdo ten nejnovější komiks z nové edice The X-Files #0 ?


Ano, ja ho mam. Precitala som ho asi za 5 minut a trochu ma sklamal. Okrem asi tisic spojitosti s predchadzajucimi epizodami (od komiksov The Great Mutato v policke obchodu na pumpe po Morleys cigarety) je to len zlatanina z dvoch epizod, originalne mi to teda nepropadalo. Ale nakreslene je to pekne.


No, tak to není asi zrovna optimické :( . Čekala jsem, že budou nějaké nové nápady, zápletky...
Tak možná příště.
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod DARTH_Praetorian v 09 zář 2008 20:32

I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod KayTee v 09 zář 2008 22:31

DARTH_Praetorian píše:http://ulozisko.sk/82635/trepanacia_by_-_DARTH_Praetorian.rar
http://ulozisko.sk/82636/tiche_velkomes ... torian.rar
http://ulozisko.sk/82637/Svata_eva_-_DA ... torian.rar

su to sice stare komiksy ale dobre :)


Super, tak vedle mažu ;-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod Leblanc v 17 zář 2008 15:57

Já mám jen ty, které vyšly u nás. Prvních 5 sešitů, víc jich myslím ani nevydali, byl o ně malý zájem. :cry:
A podobní si v nich naši agenti nejsou (ale to víte)...
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Komiksy The X Files

Odeslatod 16mino28 v 23 úno 2011 20:51

Mám všetky v jpg obrázkovej forme...
pamätám si že keď ich u nás prvýkrát predávali ( tuším rok 2002 ) tak mi ich mama nechcel kúpiť - Akty pokladali vtedy starší za horor :D a s odstupom času to chápem, ani ja by som svojmu decku nič podobné nekupoval
Uživatelský avatar
16mino28
 
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2011 11:18
Bydliště: Liptovský Mikuláš - Slovakia

Další

Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků