další filmy

Představitel Alexe Kryceka

další filmy

Odeslatod XGirl v 09 kvě 2008 14:12

Viděl jste někdo další počiny Nicholase Lea? Já jsem dnes shlédla film Kiss tomorrow goodbye z roku 2000. Film průměr, takový obyčejný letní krimi z prostředí Hollywoodu, ale Nick se mi tam docela líbil. Trochu mi to připomínalo Playing god s Duchovnym. Příští pondělí u nás poběží epizoda seriálu Muži na stromech, kde bude Lea taky hrát, tak jsem zvědavá ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: další filmy

Odeslatod pitrysek v 09 kvě 2008 15:00

XGirl píše:Viděl jste někdo další počiny Nicholase Lea? Já jsem dnes shlédla film Kiss tomorrow goodbye z roku 2000. Film průměr, takový obyčejný letní krimi z prostředí Hollywoodu, ale Nick se mi tam docela líbil. Trochu mi to připomínalo Playing god s Duchovnym. Příští pondělí u nás poběží epizoda seriálu Muži na stromech, kde bude Lea taky hrát, tak jsem zvědavá ;)

On už myslim v tom seriálu Muži na stromech byl, teda jestli jsem blbě neviděla, já na to sice nekoukám, ale když jsem to přepla, tak sem ho tam zahlídla, příští týden se na to určitě podívám ;)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: další filmy

Odeslatod pitrysek v 13 kvě 2008 00:37

Tak jsem ho v tom serialu prošvihla, nějak jsem usnula :twisted:
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: další filmy

Odeslatod Calwen v 05 dub 2009 21:44

On už myslim v tom seriálu Muži na stromech byl, teda jestli jsem blbě neviděla, já na to sice nekoukám, ale když jsem to přepla, tak sem ho tam zahlídla, příští týden se na to určitě podívám ;)[/quote]
Jojo tam byl. Já na to taky nekoukám, ale kámoška jo a taky ví o mojí maličký "úchylce" na Nicka, takže mě upozornila :)
A taky tam zpíval. Paráda! Pošlu link jestli to ještě najdu někde v počítači.

Nedávno jsem viděla Vertical Limit. Moc pěknej film. Líbil se mi i přesto, že tam chudák skoro celej film umíral...
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor


Zpět na Nicholas Lea

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron