VHSky

Máte zakoupeny kompletní série Akt X na DVD? Jak se Vám líbí? Našli jste nějaký technický problém a potřebujete poradit?

Moderátor: Luki

VHSky

Odeslatod Bongiovi v 13 dub 2008 14:14

Zdarec mám 9 VHSek Akt X... Rád bych si sbírku doplnil aspoň o nějaké... Hledám tedy někoho, kdo ví kde bych mohl sehnat videokazety jako např.: REDUX, EMILY, PATIENT X nebo THE END... Bude vděčný, když měš poradíte... Nevadilo by mi ani, kdyby to třeba někdo ripl na rapidshare bo tak... Předem díky všem fandům!Obrázek
Uživatelský avatar
Bongiovi
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2008 12:15
Bydliště: Makov 85 (kraj Pardubice)

Re: VHSky

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 14:23

Máš ve svém okolí nějaké starší videopůjčovny? Dost často seženeš VHSky s Akty X za 30kč za kus.

EDIT: Chtěl jsem navrhnout přesun/tvorbu tohoto threadu někde jinde ale jak jsem to tak prošel sem to pasuje nejvíce.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: VHSky

Odeslatod Bongiovi v 13 dub 2008 14:35

No video půjčovny už dost vymizeli, pochybuju že tu v okolí něco bude :?
Uživatelský avatar
Bongiovi
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2008 12:15
Bydliště: Makov 85 (kraj Pardubice)

Re: VHSky

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 15:02

Bongiovi píše:No video půjčovny už dost vymizeli, pochybuju že tu v okolí něco bude :?


Tak leda jednou za čas kouknout na Aukro nic jiného mne nenapadá... já mám na VHS Tempus Fugit ale můýu se ti optat tady u nás v půjčovně.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: VHSky

Odeslatod Bongiovi v 13 dub 2008 18:39

NO ale tak v půjčovně si to jenom půjčim ne... :cry:
Uživatelský avatar
Bongiovi
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2008 12:15
Bydliště: Makov 85 (kraj Pardubice)

Re: VHSky

Odeslatod terentule v 13 dub 2008 19:27

no, u nás jednu dobu v půjčovně VHSky rozprodávali...měli i XF, ale nevím, jestli jim ještě něco zbylo. Navíc jednou jsem si půjčila jednu z těch XF kazet co tam měli a zřejmě už byla tak ohraná, že mi nehrála... :? :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: VHSky

Odeslatod Luki v 13 dub 2008 20:45

Bongiovi píše:NO ale tak v půjčovně si to jenom půjčim ne... :cry:


No drtivá většina půjčoven už své VHS zásoby rozprodává cca 30 Kč za kus ;)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: VHSky

Odeslatod Bongiovi v 13 dub 2008 20:58

Hh tak to je skvělý, díky moc, hned se po náký videopůjčovně podívám :twisted:
Uživatelský avatar
Bongiovi
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2008 12:15
Bydliště: Makov 85 (kraj Pardubice)

Re: VHSky

Odeslatod byzoparanoid v 14 dub 2008 18:28

Ja mám doma Redux, Emily, The End a niekoľko ďalších. Sú niekde zapadnuté prachom :-)
éí 'aaníígÓÓ 'áhoot'é
Uživatelský avatar
byzoparanoid
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 12:16

Re: VHSky

Odeslatod Bongiovi v 14 dub 2008 20:01

Ale to jest chyba ;)
Uživatelský avatar
Bongiovi
 
Příspěvky: 6
Registrován: 13 dub 2008 12:15
Bydliště: Makov 85 (kraj Pardubice)

Re: VHSky

Odeslatod byzoparanoid v 14 dub 2008 20:38

No keď mám Akty X v zdigitalizovanej podobe, tak sú mi VHS-ky nanič. Aj tak je tam len dabing a ja mám rád Akty X v origináli.
éí 'aaníígÓÓ 'áhoot'é
Uživatelský avatar
byzoparanoid
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 12:16

Re: VHSky

Odeslatod ELTUNTEK v 15 dub 2008 21:30

To sem příjemně překvapen, že Akta X vyšly na VHSky, já jsem upřímně řečeno myslel, že vyšel jen ten Akta X film. No nic, stejně je mi to dnes k ničemu. A tady jsou videopůčovny co to vůbec nevedou třeba seriály na DVD. A kolik pak je epizod na každé VHSce ? :idea:
Uživatelský avatar
ELTUNTEK
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15 dub 2008 20:49

Re: VHSky

Odeslatod Luki v 15 dub 2008 21:31

ELTUNTEK píše:To sem příjemně překvapen, že Akta X vyšly na VHSky, já jsem upřímně řečeno myslel, že vyšel jen ten Akta X film. No nic, stejně je mi to dnes k ničemu. A tady jsou videopůčovny co to vůbec nevedou třeba seriály na DVD. A kolik pak je epizod na každé VHSce ? :idea:


Na VHS vycházely důležité dvoj/trojdíly z mytologie, ale vyjímkou není i Squeeze/Tooms a jednodílný The End.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: VHSky

Odeslatod Mishka v 16 dub 2008 01:21

..taky mám doma pár VHS s tímto seriálem, a pamatuji si, kolikrát jsem tu VHS přetáčela tam a zpět..abych to mohla znovat skouknout :lol: ...také dost často využívala funkci "pause"..abych se mohla "kochat" pohledem na společné záběry Muldera a Scully ....
Obrázek
Uživatelský avatar
Mishka
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 23:57
Bydliště: Jižní Čechy/USA-ATLANTA

Re: VHSky

Odeslatod XGirl v 17 dub 2008 10:47

Taky doma asi pět VHS mám, hlavně je tu ale i bedna s epizodami nahranými na VHS z televize, případně s epizodami, co mi z USA posílal mámin strýček. Dokonce jsem si na všechny svoje VHSky vyráběla i obaly a popisky, stejně jako pak na DVD, když to dávali podruhé :lol: Co s tím teď je otázka, už v obýváku trůní krabičky s originálními DVD, takže zbytek rovněž zapadává prachem...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: VHSky

Odeslatod mona lisa v 17 dub 2008 12:01

Bongiovi píše:Zdarec mám 9 VHSek Akt X... Rád bych si sbírku doplnil aspoň o nějaké... Hledám tedy někoho, kdo ví kde bych mohl sehnat videokazety jako např.: REDUX, EMILY, PATIENT X nebo THE END... Bude vděčný, když měš poradíte... Nevadilo by mi ani, kdyby to třeba někdo ripl na rapidshare bo tak... Předem díky všem fandům!Obrázek



Este Ti chyba VHS Jedinacek - obsahuje Two fathers, One Son. To bola tusim posledna VHS, ktora u nas vysla.
Skus sa poobzerat aj po antikvariatoch, u nas na Slovensku v nich okrem knih zvyknu mavat aj VHS-ky. Dalsou moznostou je inzercia na internete.
Inac ja mam skvele spomienky na VHS - kedze u nas v TV sme boli asi 2 serie pozadu za vysielanim serialu v USA - tak som vzdy netrpezlivo cakala, az vysli u nas vo videopozicovni. Vyxhadzali asi tak 4 mesiace po tom ako v USA ich vysielali v premiere.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: VHSky

Odeslatod XGirl v 17 dub 2008 13:28

Kdepak, na VHSkách vyšla ještě určitě Samantha - tedy dvojdíl Sein und Zeit/Closure, a kdoví jestli ne i Requiem/Without/Within!
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: VHSky

Odeslatod Krycek v 17 dub 2008 19:19

XGirl píše:Kdepak, na VHSkách vyšla ještě určitě Samantha - tedy dvojdíl Sein und Zeit/Closure, a kdoví jestli ne i Requiem/Without/Within!


Jj, potvrzuju. Poslední VHSka s Akty X je "Rekviem" s epizodami Requiem/Within/Without. Takto to bylo tedy v Česku. Nevím, jak na Slovensku....
Uživatelský avatar
Krycek
Administrátor
 
Příspěvky: 90
Registrován: 12 dub 2008 18:46
Bydliště: Brno

Re: VHSky

Odeslatod XGirl v 17 dub 2008 19:43

Tam byla jedna vtipnost - když Scully leží po útoku lovce na zemi, tak v originále Dogget říká "Agent needs help" A na té kazetě to bylo předabované jako "Skinner potřebuje pomoct". Fakt. Z DVDček už to zmizelo, ale tenkrát když jsme na to koukali na xparty, tak se nejeden z nás málem počural smíchy :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: VHSky

Odeslatod mona lisa v 17 dub 2008 19:47

Na Slovensku som videla ako poslednu VHS Biogeneze. Dalej uz nic.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Další

Zpět na Akta X na DVD

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron