Nejoblíbenější seriály

Sledujete i jiné seriály nebo filmy? Slyšeli jste pěknou hudbu, hráli kvalitní videohru, jedli dobré jídlo nebo třeba konvertovali k jinému náboženství? Řekněte! Zde je místo pro příspěvky, které se netýkají Akt X.

Moderátor: Xeninka

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod Milius v 14 srp 2008 11:23

Lidi,já teda nechápu jak jste mohli zapomenout na nejlepší seriál dějin,který je geniální,poněvadž tam běhají krásní lidé s vycpanými plavkami a natupírovanými palicemi v čele s MB? :roll: Jinak pamatujete si na Bill Cosby show,ten komediální seriál o černošské rodině z 80.let?Nebo třeba Full House.Skvělí byli Profesionálové,i když hodně političtí.Ale na tenhle všechen kompost z výšky shlíží Akta X a MASH.Tak jiskřivý humor jako v MASHi už se mi nikdy nikde nezopakoval.Třeba:"Hmm,slečno,padá vám halenka...Kde?!Za 10 minut u mě ve stanu."Anebo:"Dobrý večer,dám si jednu skotskou s vodou-skotskou vypiju dnes a pro vodu si přijdu zítra." :lol: Z toho mě vždycky tak bolely břišní partie,že jsem se pak musel na chvíli natáhnout.Ale je fakt,že těch smutných chvil je tam taky spousta a jsou úžasné.Ale úplně nejmimořádnější je konec seriálu.Jak je Hawk v tom blázinci nebo kde.To je neskutečný šok.
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod xloverin v 14 srp 2008 11:49

Mne to nemusis hovorit, ja som kazdy diel videla asi trikrat ale smejem sa na nich stale. Alan Alda v 70tych rokoch bol takmer taky fesak ako David, s rovnakou iskrou a pohladom.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod k212 v 19 srp 2008 00:09

G.Logan píše:Ted trochu odbočím od animáků, ale zná někdo z vás seriál Firefly nebo Farscape?

Firefly zatím ne, ale Farscape je vysoce návyková droga, jedu ho už 14-dní v kuse a většinou řvu smíchy. :lol:
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod Xeninka v 19 srp 2008 11:22

k212 píše:
G.Logan píše:Ted trochu odbočím od animáků, ale zná někdo z vás seriál Firefly nebo Farscape?

Firefly zatím ne, ale Farscape je vysoce návyková droga, jedu ho už 14-dní v kuse a většinou řvu smíchy. :lol:

Nevím jestli jsem to tu už někde nepsala, ale znám oboje a že bych z Farscape byla nějak hotová to ne. Možná je to tím, že jsem vyrostla na klasickém scifi startreku, možná to bude tím, že představitele hlavních rolí Bena Browdera a Claudii Black jsem znala nejdříve ze stargate... Hlavně tedy Browder hraje stejný typ postavy a tak nějak mě ve Farscape příliš nebral... Příběh relativně ujde, ale prostě není to něco, co mě chytlo tak, že bych to musela nutně skouknout v rychlém sledu jak bych byla netrpělivá a příliš mě to nevcuclo do děje. Hlášky, vtípky a celkově humor jsou ve Farscape docela fajn, ale celkový dojem pro mě takovej normální průměr...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod k212 v 19 srp 2008 12:50

Xeninka píše:Nevím jestli jsem to tu už někde nepsala, ale znám oboje a že bych z Farscape byla nějak hotová to ne. Možná je to tím, že jsem vyrostla na klasickém scifi startreku, možná to bude tím, že představitele hlavních rolí Bena Browdera a Claudii Black jsem znala nejdříve ze stargate... Hlavně tedy Browder hraje stejný typ postavy a tak nějak mě ve Farscape příliš nebral... Příběh relativně ujde, ale prostě není to něco, co mě chytlo tak, že bych to musela nutně skouknout v rychlém sledu jak bych byla netrpělivá a příliš mě to nevcuclo do děje. Hlášky, vtípky a celkově humor jsou ve Farscape docela fajn, ale celkový dojem pro mě takovej normální průměr...


No já jsem taky odkojená na ST, ale možná právě proto jsem si Farscape tak zamilovala, protože je zcela odlišný, tak trochu(úplně) out, nereší vyšší principy dobra a zla, nemoralizuje, hlavní hrdinové mají kupu chyb, ale hlavně se sám bere s obrovským nadhledem (alespoň, co jsem zatím vykoukala, ještě mě chybí 2 série a závěrečný film). U ST musí divák brát seriál s nadhledem sám, tady je tomu naopak, což je velmi zábavné ... ta konfontace normálního chlapa ze země s alieny. No děj ... spíš pojítko nebo lehká kostra je sice nic moc, ale u ST kromě VOY taky není žádná.
SG nesleduju, ale jestli někdy začnu, bude to možná díky tomu, že v pozdějších sériích hrají oba hlavní představitelé z Farscape. Pár dílů jsem kdysi zahlédla v telině, moc mě to nechytilo, ovšem netvrdím, že tomu tak někdy být nemůže :-)
A jelikož jsem byla nedávno opět nazvaná sci-fi freakem, tak si myslím, že s velkou pravděpodobností u mě dojde i na Firefly.
A vůbec ... poslední dobou jsme neustále zahrabaná v nějakých seriálech a trochu mě to štve, protože nestíhám koukat na normální filmy :oops: Jenže, když člověk narazí na nějaký ten skvost o 100-200 dílech, je to dlouhodobý problém :)
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod KayTee v 19 srp 2008 15:14

Tak nevím, jestli to tady už bylo, ale vzpomněla jsem si na seriály: Seven days a Faktor PSI .. ty jsem taky v těch 16-17ti žrala.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod G.Logan v 19 srp 2008 22:58

Dnes jsem si na internetu no ehm vždyt víte :) sehnal Krajní Meze a v češtině a musím říct, že to pro mne bylo po dlouhé době krásné odpoledne.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod mona lisa v 20 srp 2008 07:48

Spomenula som si na serial Zorro - New Series s Duncanom Regehrom - v rokoch 1990-1993. Moc ma to bavilo a bolo tam vela srandy. Skoda, ze neexistuje DVD.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod mona lisa v 20 srp 2008 07:53

Pre tych, ktorych by to mohlo zaujimat, planuje sa comeback nasledujucich serialov:
Dempsey a Makepeace
Sanitka
Myslite, ze je to dobry napad? Ja si neviem predstavit 50-nikov Dempseyho a Harriet ako budu behat a skakat so zbranou. O Sanitke ani nehovorim.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod KayTee v 20 srp 2008 11:10

Sice padesátníci, ale vypadají teď lépe než předtím... Myslím, že si s Mulderem a Scully nemají co vyčítat, co se týče věku ;-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod mona lisa v 20 srp 2008 11:30

mona lisa píše:Pre tych, ktorych by to mohlo zaujimat, planuje sa comeback nasledujucich serialov:
Dempsey a Makepeace
Sanitka
Myslite, ze je to dobry napad? Ja si neviem predstavit 50-nikov Dempseyho a Harriet ako budu behat a skakat so zbranou. O Sanitke ani nehovorim.


Opravujem: Michael Brandon ma uz 63. Glynis ma o 10 menej. Mulder a Scully su Ok, ale MB a GB si nejak neviem predstavit v comeback. Ale moc rada by som ich znova videla. :)
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod xloverin v 21 srp 2008 14:18

Uf som sa aj cudovala, ze patdesiatnikov, ved ten serial bezal tusim, este som ani na svete nebola :-D No, jedine ze by D&M hral niekto iny. Inak zo zaciatku ked som sledovala Akty X, ked som mala este 11, tak mi Mulder a Scullyova silno pripominali Dempseyho a Makepeacovu ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod G.Logan v 10 zář 2008 23:47

Nechci být off topic, ale nedá mi to. Pokud někdo bude zítra sledovat AXN tak se nezapoměnte dívat od půlnoci na speciál Třetí Hlídky. Tento díl se týká 11. září 2001 :( , takže pokud vás to zajímá tak se dívejte.
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod LadyX v 29 zář 2008 13:39

Jenom tři? Hmmm, tak třeba:

1. Criminal Minds
2. House M.D.
3. The Simpsons
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
LadyX
 
Příspěvky: 91
Registrován: 13 srp 2008 13:10
Bydliště: Praha

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod monkax v 09 bře 2009 11:53

Já ted sleduju seriál Odložené případy- velice mě zaujal :D
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod Petraela_x v 11 bře 2009 11:58

Môj najobľúbenejší seriál? Ani jeden momentálne nebeží v telke...
Minule som začala pozerať na DVD seriál ALF :D. Inak sa chystám pozrieť druhý krát Californication a chcem si pozrieť Annu zo Zeleného domu, čo som si pred nedávnom stiahla. Inak sa mi sem tam podarí sledovať Kosti, keď to náhodou stihnem.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod Calwen v 06 dub 2009 20:46

Tak všechny seriály nemá cenu vypisovat ale souhlasim že MASH byl geniální, na ten nikdy nezapomenu. Stejně bezkonkurenční jsou Simpsoni a Futurama. No a to mě přivádí k Červenýmu trpaslíkovi kterej je na hlášky taky hodně plodnej. Byly doby, kdy jsme se ségrou byly schopný po sobě metat hláškama z trpaslíka celý odpoledne :lol:
Na český seriály nekoukám a ani si nevybavuju, že bych někdy koukala.
A momentálně teď sleduju "jen" House a Californication (ale jsem teprv u 8. dílu)
The meaning of life is to give life meaning.
Kamelot forum
Fanclub Amandy Somerville
Uživatelský avatar
Calwen
 
Příspěvky: 51
Registrován: 05 dub 2009 14:05
Bydliště: Tábor

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod derena v 09 srp 2009 15:34

donedávna bol môj najobľúbenejší seriál Stargate ( SG1) ale teraz s nim súperí, alebo možno povedať že vyhral The X-files :)
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod Petraela_x v 21 zář 2009 10:41

Ja mám momentálne Kosti mániu :D :D a ešte sa dosť rehocem na Futurame :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Nejoblíbenější seriály

Odeslatod KayTee v 23 zář 2009 20:04

Petraela_x píše:Ja mám momentálne Kosti mániu :D :D a ešte sa dosť rehocem na Futurame :D


Taky jsem momentálně Boneszávislá :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron