Chris Carter & Frank Spotnitz a kazdy zo zakulisi

William B. Davis, Mitch Pileggi, Annabeth Gishová, Robert Patrick, Nicholas Lea, Laurie Holdenová a mnoho dalších...

Moderátor: terentule

Chris Carter & Frank Spotnitz a kazdy zo zakulisi

Odeslatod xloverin v 25 zář 2008 20:08

Ospravedlnujem sa vopred za to, ze tuto temu zakladam medzi hercami, ale akosi sa mi inde nehodila.

Musim sa totizto podelit s vami o jednu prihodu, resp. zazitok, ktory sa stal jednej mojej kamaratke z Chorvatska. Pozname sa sice len cez internet, ale je to velka fanynka Aktov X, je to vystudovana psychologicka a vola sa Ivana. No, par mesiacov dozadu, mala Ivana aj s manzelom financne problemy. Manzela necakane prepustili a jediny sposob ako si zarobit na zivobytie videli v tom, ze jej manzel pojde na 3 mesiace zarabat na pobrezie. To znamenalo aj to, ze premieru filmu IWTB si nemohli vychutnat spolu. Ivana si v jeden vecer vyliala srdce Frankovi Spotnitzovi (napisala mu mail do blogu) s tym, ze kvoli financnym problemom si nemoze dovolit kupit akty x na DVD a keby aj chcela, niektore veci ako napriklad komiks alebo Ultimate Collection v Chorvatsku nedostat... Nedavno jej prisiel na postu balik. Bola v nom Ultimate Collection, najnovsi komiks, plagat a rucne napisany listok s textom: "Enjoy, Frank" .

Ja, co nie som nijak extra emotivna, som sa skoro rozplakala. Vedela som, ze Frank ma velmi rad kontakt s fanusikmi, vidiet to aj na jeho blogu, ktory sa takmer denne updatuje a ja nepochybujem, ze to cita vsetko sam. Moja ucta k nemu nenormalne vzrastla, som hrda na to, ze som si s nim mohla potriast rukou a este viac som hrda na to, ze patrim medzi ludi, ktorych si on velmi vazi, medzi Xphilov.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Chris Carter & Frank Spotnitz a kazdy zo zakulisi

Odeslatod Utero v 25 zář 2008 21:37

Takze odtedka jsem nezamestnany, chudy, nemam na dvd, na komiksy atd... a proste du napsat Frankovi :lol:
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Chris Carter & Frank Spotnitz a kazdy zo zakulisi

Odeslatod terentule v 25 zář 2008 22:56

Páni, jestli je to pravda, tak je to vážně moc hezký :) :cry: !

Já chci taky ultimate colection :D!!!
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Chris Carter & Frank Spotnitz a kazdy zo zakulisi

Odeslatod KayTee v 26 zář 2008 19:34

Je to moc hezký. A jestli mu teď vzroste počet mailů s žádostí o ultimate nebo jiné věci, tak se nebudu divit. Ale spíš si myslím, že to byla výjimka... nemyslím si, že by tohle dělal běžně. Ale stejně je milý a je vidět, že si fanoušků váží.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Chris Carter & Frank Spotnitz a kazdy zo zakulisi

Odeslatod xloverin v 27 zář 2008 02:07

Hej, urcite to nerobi bezne:-) pokial viem, jej mail ani na svojom blogu nezverejnil, takze o tom v podstate takmer nikto nevie... a mimochodom, neviem ci som to spravne formulovala, ale ona v maily o tu collection neziadala, len spomenula, ze ju v chorvatsku nedostat.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07


Zpět na Ostatní herci z Akt X

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron