Californication

Vše o představiteli agenta Foxe Muldera - jeho další role, osobní život, fotky...

Moderátor: pitrysek

Californication

Odeslatod nabaa v 13 dub 2008 18:06

Po shlédnutí 10 dílů začínám mít náběh na novou závislost. Nepřekvapuje mě,že za Hanka dostal Duchovny Zlatý glóbus, protože v téhle roli se fakt vytáhl. Zahrát takovýho losera je kus umění a David ukázal,že na to má. Netuším nakolik se tam odráží jeho osobní život před Téou, prý byl sukničkář až hanba,ale každopádně se do role musel vžít. Miluju úvodní scénu s jeptiškou. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Californication

Odeslatod Xeninka v 13 dub 2008 18:15

Hned jak to začali vysílat tak jsem pokaždé druhý den poctivě stahovala a většinou to neskončilo jenom u jednoho podívání se... Člověka to kolikrát totálně rozsekalo některý ty hlášky, viz ta s jeptiškou kupříkladu :lol:
David je tam herecky skvělej, naprosto se tam podle mě vyřádí ve výrazech aaaa sakra, dostávam chuť si to celý zase pustit :D
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Californication

Odeslatod monkax v 13 dub 2008 18:29

Já jsem ještě Californication neviděla ale ráda bych to vyděla ;) David Duchovny je fešák :oops:
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Californication

Odeslatod byzoparanoid v 13 dub 2008 18:49

Tak tento seriál je fakt bomba. Už sa nemôžem dočkať na druhú sériu.
éí 'aaníígÓÓ 'áhoot'é
Uživatelský avatar
byzoparanoid
 
Příspěvky: 25
Registrován: 13 dub 2008 12:16

Re: Californication

Odeslatod Ještěr v 13 dub 2008 18:56

Californication je hlavne bezedna studnice sproste nestydate kultovnich hlasek a novodoba Bible pro vsechny, kteri maji zivot tak nejak v pazi.
Uživatelský avatar
Ještěr
 
Příspěvky: 9
Registrován: 13 dub 2008 16:41

Re: Californication

Odeslatod Arte v 27 dub 2008 10:03

monkax píše:Já jsem ještě Californication neviděla ale ráda bych to vyděla ;) David Duchovny je fešák :oops:

A proč toho smajla=> :oops: Já to řeknu teda řeknu rovnou, ten má být na co hrdej :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Californication

Odeslatod G.Logan v 26 kvě 2008 23:20

Nevím jestli jste si toho všimli,ale tento serial začne vysílat AXN nevím kdy,ale dnes jsem na to viděl upoutávku
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Californication

Odeslatod monkax v 27 kvě 2008 09:25

Arte píše:
monkax píše:Já jsem ještě Californication neviděla ale ráda bych to vyděla ;) David Duchovny je fešák :oops:

A proč toho smajla=> :oops: Já to řeknu teda řeknu rovnou, ten má být na co hrdej :lol:


Já jsem nemyslela toho smajla na to, že je fešák ale na to že jsem to napsala já.
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Californication

Odeslatod pitrysek v 04 srp 2008 17:06

PROMO PICS SEASON 2

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Californication

Odeslatod pitrysek v 14 zář 2008 20:35

Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Californication

Odeslatod xloverin v 14 zář 2008 22:31

Pekneee...az na tu cigaretu ;-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Californication

Odeslatod pitrysek v 16 zář 2008 19:41

ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Californication

Odeslatod Luki v 16 zář 2008 20:24

MAdeline Zima nám teda pěkně vyrostla :o
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Californication

Odeslatod nabaa v 16 zář 2008 21:17

Luki píše:MAdeline Zima nám teda pěkně vyrostla :o


Z čeho tak usuzuješ? Mně se zdá pořád stejná. Teda pokud nesrovnáváš s Nanny named Fran. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Californication

Odeslatod luca v 16 zář 2008 21:55

Mohlo by to už vyjít na DVD. Rozhodně bych do koupě šla. :)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Californication

Odeslatod Luki v 19 zář 2008 06:32

nabaa píše:
Luki píše:MAdeline Zima nám teda pěkně vyrostla :o


Z čeho tak usuzuješ? Mně se zdá pořád stejná. Teda pokud nesrovnáváš s Nanny named Fran. :D


Jj zrovna s The Nanny jsem to srovnával ;) :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Californication

Odeslatod nabaa v 19 zář 2008 12:59

Luki píše:
nabaa píše:
Luki píše:MAdeline Zima nám teda pěkně vyrostla :o


Z čeho tak usuzuješ? Mně se zdá pořád stejná. Teda pokud nesrovnáváš s Nanny named Fran. :D


Jj zrovna s The Nanny jsem to srovnával ;) :D


Tak v tom případě nemůžu než souhlasit. Když jsem Californication viděla poprvé, všimla jsem si jejího jména v titulcích, ale pak jsem ji málem nepoznala. Několik dnů mi vrtalo hlavou odkud že ji znám a teprve pak mi to cvaklo. V Nanny hrála takovýho andílka a hleďme jak se vyloupla. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Californication

Odeslatod pitrysek v 27 zář 2008 11:19

Na natáčení
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Californication

Odeslatod petrazelva v 30 zář 2008 22:05

Tak co říkáte na první díl druhé série? No já se teda nepřestávala divit hlavně na začátku a chechtala jsem se teda prakticky celej díl konstantně. Akorát na konci jsem soucitně trpěla :)
Teda ale laťka je po prvním dílu hodně vysoko, už se nemůžu dočkat zbytku!!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Californication

Odeslatod nabaa v 30 zář 2008 22:37

petrazelva píše:Tak co říkáte na první díl druhé série? No já se teda nepřestávala divit hlavně na začátku a chechtala jsem se teda prakticky celej díl konstantně. Akorát na konci jsem soucitně trpěla :)
Teda ale laťka je po prvním dílu hodně vysoko, už se nemůžu dočkat zbytku!!!


První díl je bomba. Zažehnuté motory rakety jménem Californication 2. Hned jak jsem uviděla, že to režíroval David, bylo mi jasný, že to bude síla, ale že se takhle pobavím, jsem vážně nečekala. Navíc po první sérii jsem trochu pochybovala, jak se jim po takovým maxihappyendu podaří solidně navázat, ale očividně to bylo spíš ku prospěchu věci. Přestože ještě přitvrdili ve výrazivu, nepůsobí to lacině vulgárně. Dokonce i Becca a její "kurva z realitky" ve mně vyvolávala úsměv. Při scéně, kde Hank leží na gauči s krabičkou ledu mezi nohama a přijdou zájemci o byt, mi bylo trapně i za něj,ale sám Hank to zvládl bravurně. Ta scéna se záměnou partnerek ve tmě byla sice dost nasnadě, ale i tak to bylo dobrý. No a závěr? Jak už jsem psala na Kultu - au au au. Muselo to hodně, ale opravdu hodně bolet. Skoro bych se vsadila, že jsem slyšela křupnutí. :mrgreen: Už aby byl druhý díl. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Další

Zpět na David Duchovny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron