Mulder&Scully

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Mulder&Scully

Odeslatod gedzitka6100 v 16 led 2009 23:20

Petraela_x píše:
xloverin píše:
Petraela_x píše:KayTee - no tak hej ale nejaká scéna v trenkách by tam mohla byť :lol:

gedzitka6100 - súhlasím s tým, že ak by mala ktorá koľvek z nás po boku toľké roky chlapa ako Mulder bola by do neho po uši zamilovaná určite.


tolke roky?:-D mne by stacila asi minuta:-D


:lol: no tak, ale on asi nebol Scullyovej typ , tak jej to bebe, trvalo dlhšie :D



no podla mna jej typ bol len boli strasne zabrzdeni :D :D :D :D hlavne ze bolo 24 cm vyssi od nej :D :D :D ale som sa zasmiala na tychto podarenych komentoch teraz a ja sa priznavam ze mne by tiez stacila na to chvila aby mi "padli rodidla" z muldera :D
Uživatelský avatar
gedzitka6100
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2009 20:45
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Mulder&Scully

Odeslatod gedzitka6100 v 16 led 2009 23:23

XGirl píše:Zajímavé téma...Taky bych řekla, že mě to trochu ovlivňuje, a nebo je to možná obráceně a XF jsem si mezi tou záplavou seriálů vybrala právě proto, že mě to k těmhle věcem vždycky táhlo už předtím :) Na jejich vztahu se mi nejvíc líbí asi to, co ostatním - jak se od téměř averze a čistě pracovního partnerství změní ve straostlivé a něžné pouto, kdy by Scullyová pro toho svého tvrdohlavého Muldera udělala cokoli a on pro ni zrovna tak, líbí se mi, jak se tak moc snaží nedávat své city najevo a přitom ve vypjatých chvílích myslí jen jeden na druhého, když jde o život...Podobnou sílu, která ze vztahu postav čiší jsem v žádném jiném seriálu neviděla (i když je fakt, že kromě XFiles jsem sledovala jen Pohotovost a LOST, jinak nic).


mas pravdu temy su tu fakt super, ja som si XF zamilovala od zaciatku a ja hlavne zerem gill, a ani neviem ako ale ten prud nevysvetlitelnych javu ma strhol ako prud rieky :D a ako si napisala pacilo sa mi na ich vztahu ako im na sebe zalezalo... jednoducho to silne puto medzi nimi som ani ja v ziadnom serialy nevidela a skratka vobec ziaden serial takyto ma tak nechytil, hoci som pozerala mnoho serialov, ale z XF mam aj zbierku ;-) no a este kedysi davno som zrala Dempsey and Makepeace ale to bolo davno ;-))
Uživatelský avatar
gedzitka6100
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2009 20:45
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 17 led 2009 14:26

Čo sa týka iných seriálov, hmm, vlastne si neviem spomenúť, na jediný, ktorý by bol podobný, nemyslím zameraním, ale že by tam boli dvaja ľudia, ktorí by spolu prežívali také "dobrodružstvá" :D a dali by sa s M a S porovnať.

Teraz ma tak napadlo, dal by sa nájsť bod, keď by sa dalo povedať, že TU je ten okamih, keď sa ich vzťah zmenil z (pracovne) partnerského na priateľský a z priateľského na lásku?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod KayTee v 17 led 2009 17:38

Petraela_x píše:Čo sa týka iných seriálov, hmm, vlastne si neviem spomenúť, na jediný, ktorý by bol podobný, nemyslím zameraním, ale že by tam boli dvaja ľudia, ktorí by spolu prežívali také "dobrodružstvá" :D a dali by sa s M a S porovnať.

Teraz ma tak napadlo, dal by sa nájsť bod, keď by sa dalo povedať, že TU je ten okamih, keď sa ich vzťah zmenil z (pracovne) partnerského na priateľský a z priateľského na lásku?


Já myslím, že je to v Memento Mori
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Mulder&Scully

Odeslatod gedzitka6100 v 17 led 2009 19:37

KayTee píše:
Petraela_x píše:Čo sa týka iných seriálov, hmm, vlastne si neviem spomenúť, na jediný, ktorý by bol podobný, nemyslím zameraním, ale že by tam boli dvaja ľudia, ktorí by spolu prežívali také "dobrodružstvá" :D a dali by sa s M a S porovnať.

Teraz ma tak napadlo, dal by sa nájsť bod, keď by sa dalo povedať, že TU je ten okamih, keď sa ich vzťah zmenil z (pracovne) partnerského na priateľský a z priateľského na lásku?


Já myslím, že je to v Memento Mori


no memento mori bol skutocne silny diel ;-))) normalne som si aj poplakala ;-)) a tiez verim, ze aj silny okamih medzi nimi ;-))
Uživatelský avatar
gedzitka6100
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2009 20:45
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Mulder&Scully

Odeslatod terentule v 18 led 2009 04:38

petrazelva píše:
xloverin píše:No, mna napadla jedna... mozno trochu zvlastna. Co myslite, ovplyvnuje vztah M&S shipperov aj v skutocnom zivote? Myslim, my vsetci vieme, co za brutalne nadherny vztah maju Mulder a Scullyova. Hladaju shipperi takyto vztah aj v skutocnom zivote? Ja viem, ono cakat na Muldera znamena ako cakat na princa na bielom koni :-) ale ktora z nas by nechcela vztah ako maju oni dvaja?

Já myslím, že mě to lehce ovlivňuje. Taky bych chtěla takovej vztah. Teda nemuselo by kolem toho být vládní spiknutí a boj proti kolonizaci.. Mně by jen stačilo najít si toho "perfect opposite".. Přesně tak, jak to Scully říká ve voiceoveru v TrustNo1..

Já myslim, že na tom, že si dotyční aspoň trochu (i když nevědomě :D) promítají své tužby ohledně vztahů do hrdinů seriálů (a nejen seriálu :)), stojí všechny shipperské fandomy :). Prostě kdyby se to člověku nelíbilo, asi by to nebylo to, co by chtěl on sám...
Já bych se pokusila k M a S přirovnat třeba Bootha a Brennanovou z Bones nebo O'Neilla a Carterovou ze Stargate. Tam je to taky o vzájemné důvěře, i když se to samozřejmě dost liší...každopádně ty dvojice k sobě mají vždy hodně blízko...
Napadá mě třeba ještě Luke a Lorelai z Gilmorek, ale to už je asi úplně mimo, spíš jsem tu vyjmenovala svoje oblíbené dvojice svých oblíbených seriálů :D. Tak mě prosím neukamenujte, není to myšleno tak doslova :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: Mulder&Scully

Odeslatod petrazelva v 19 led 2009 16:35

Hm, tak jsem přemýšlela nad těma jinejma seriálama, jestli by se našla nějaká paralela. No, rozhodně ne úplně, ale podobně, jako gedzitka6100, mě napadli Dempsey a Makepeacová a pak ještě David a Maddie z Moonlighting. O těch "moderních" seriálech typu Stargate nemám ani páru..nestíhám sledovat..
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Mulder&Scully

Odeslatod XGirl v 19 led 2009 18:11

Petraela_x píše:Teraz ma tak napadlo, dal by sa nájsť bod, keď by sa dalo povedať, že TU je ten okamih, keď sa ich vzťah zmenil z (pracovne) partnerského na priateľský a z priateľského na lásku?


Já myslím, že z pracovně-partnerského na přátelský se jejich vztah změnil na začátku druhé série, kdy zjistili, že se jim po sobě stýská, když už spolu nepracují a stýkali se dál. A v One Breath, jak Mulder sedí u postele Scullyové aby jí"řekl, co k ní cítí" a později se bezmocně rozpláče ve svém zdemolovaném bytě, tak si to uvědomil naplno.

Ten druhý moment je podstatně těžší, tipla bych to někde do čtvrté série, možná že to Memento mori, ale tam už to spíš bylo jasně vidět, než že by to byl první moment, kdy to v lásku přerostlo...
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 19 led 2009 20:13

XGirl -dík za odpoveď ako som si u čítala pochopila som, že si musím seriál pozrieť ešte raz (minimálne) :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod gedzitka6100 v 31 led 2009 17:04

Petraela_x píše:XGirl -dík za odpoveď ako som si u čítala pochopila som, že si musím seriál pozrieť ešte raz (minimálne) :D


tak tomu ver chcelo by to vidiet este raz, vratila som sa k dielu memento mori a zistujem ze je to skutocne silny diel a silne momenty medzi nimi.... ;-) ale ked to clovek vidi druhykrrat uz to vnima inak a lepsie si vsima suvislossti :)
Uživatelský avatar
gedzitka6100
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2009 20:45
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 17 bře 2009 22:05

No keďže sa to tu nejako nehýbe, tak dávam jasné a možno trochu netaktné otázky: :lol:

Ako často mávajú sex od vtedy čo žijú spolu? A myslíte si, že je Scullyová v posteli dračica?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod KayTee v 17 bře 2009 22:18

Petraela_x píše:No keďže sa to tu nejako nehýbe, tak dávam jasné a možno trochu netaktné otázky: :lol:

Ako často mávajú sex od vtedy čo žijú spolu? A myslíte si, že je Scullyová v posteli dračica?


Propánakrále... já se raději zdržím komentáře :-D Červenám se, jenom si to čtu :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Mulder&Scully

Odeslatod XGirl v 18 bře 2009 18:15

Petraela_x píše:No keďže sa to tu nejako nehýbe, tak dávam jasné a možno trochu netaktné otázky: :lol:

Ako často mávajú sex od vtedy čo žijú spolu? A myslíte si, že je Scullyová v posteli dračica?

Zajímavé téma! Myslím, že spolu spí trochu míň často, než na začátku, ale pořád dost (ve druhém filmu bylo jasně vidět, jak si vzájemnou blízkost užívají) ;) Scullyová myslím dračice je, ona toho rebela má v sobě, jen neodhazuje zábrany snadno, určitě to chtělo od Muldera jistou trpělivost, než se před ním Scullyová přestala úplně stydět :oops: . On si myslím, že je spíš požitkář, je rád aktivní, ale vychutná si i ležení na zádech a opečovávání od Scullyové :)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 18 bře 2009 22:05

XGirl - to je celá psychologická analýza, ale úplne s tebou súhlasím.
Scully, keď sa odviaže a uvoľní, tak je iste noc horúca :D Ale myslím, že ich milovania sú predovšetkým nežné a absolútne odovzdané, lebo majú len seba. Ale asi tak podľa nálady. Tiež si myslím, že Mulder si to rád užíva :D
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod luca v 18 bře 2009 22:42

XGirl píše:Zajímavé téma! Myslím, že spolu spí trochu míň často, než na začátku, ale pořád dost (ve druhém filmu bylo jasně vidět, jak si vzájemnou blízkost užívají) ;) Scullyová myslím dračice je, ona toho rebela má v sobě, jen neodhazuje zábrany snadno, určitě to chtělo od Muldera jistou trpělivost, než se před ním Scullyová přestala úplně stydět :oops: . On si myslím, že je spíš požitkář, je rád aktivní, ale vychutná si i ležení na zádech a opečovávání od Scullyové :)


Vidíš to podobně jako já. ;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Mulder&Scully

Odeslatod haci v 22 bře 2009 12:04

Tipla bych, že zpočátku jejich milování bylo něžné (...a smutné...především díky Wildovi). A ani bych moc netvrdila, že bylo nějak zvlášť časté, spíš si hlavně užívali, že jsou spolu a usínali v objetí. Myslím že oba jsou vášniví, ale chvíli jim trvalo, než to tomu druhému odhalili…a s vášní přišla i zvýšená frekvence milování… ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 22 bře 2009 12:06

To je zaujímavé... myslím, že by to tak mohlo byť.
Ktovie akí bolo to ich úplne prvé milovanie, asi skôr tiež nežné...
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod haci v 22 bře 2009 12:34

Petraela_x píše:To je zaujímavé... myslím, že by to tak mohlo byť.
Ktovie akí bolo to ich úplne prvé milovanie, asi skôr tiež nežné...

Těžko říct, vzhledem k tomu, že nevíme kdy proběhlo... ale na vášnivé a divoké první milování bych to neviděla... ;)
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Petraela_x v 13 říj 2009 10:52

Dám to sem :D

Všetko najlepšiééé FOX!!!!!

A dobre to s priateľkou oslávte! :lol:
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Mulder&Scully

Odeslatod Josephine v 28 říj 2009 09:51

petrazelva píše:Hm, tak jsem přemýšlela nad těma jinejma seriálama, jestli by se našla nějaká paralela. No, rozhodně ne úplně, ale podobně, jako gedzitka6100, mě napadli Dempsey a Makepeacová a pak ještě David a Maddie z Moonlighting. O těch "moderních" seriálech typu Stargate nemám ani páru..nestíhám sledovat..


přesně :D oba dva tvoje seriály taky miluju. a takovou dobu jsme čekali, až do toho D a M a Maddie s Davidem praští, že? já do toho byla totální blázen :twisted:
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron