Kdy poprvé?

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Josephine v 26 črc 2008 00:41

pitrysek píše:
XGirl píše:Tak co myslíte, kdy se spolu Mulder a Scully poprvé políbili? Kdy si uvědomili, že pro ně ten druhý je víc, než kolega? Kdy se poprvé milovali?



Tak já si myslim, že se poprvé políbili v epizodě Triangle, uvědomili si to někdy kolem únosu Scully a ještě se NEMILOVALI ;)


Podle mne žárlila Scully už na Bambi ve druhé sérii, ve Válce švábů. tam už jsem viděla, a miloučkou :oops: , žárlivost :oops: ;) :twisted:
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod monkax v 26 črc 2008 09:01

Josephine píše:
pitrysek píše:
XGirl píše:Tak co myslíte, kdy se spolu Mulder a Scully poprvé políbili? Kdy si uvědomili, že pro ně ten druhý je víc, než kolega? Kdy se poprvé milovali?



Tak já si myslim, že se poprvé políbili v epizodě Triangle, uvědomili si to někdy kolem únosu Scully a ještě se NEMILOVALI ;)


Podle mne žárlila Scully už na Bambi ve druhé sérii, ve Válce švábů. tam už jsem viděla, a miloučkou :oops: , žárlivost :oops: ;) :twisted:


Myslím taky že žárlila už na Bambi- a to teda dost ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod xloverin v 26 črc 2008 10:21

A co tak ziarlenie na Phoebe Green (fire)? :-D Sice osobne si myslim, ze to este nebola 'ziarlivost' ale bola paradne otravena tym, ze Mulder travi cas s inou.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 26 črc 2008 12:54

Podle mě Bambi byla taková typicky ženská žárlivost, říká se, že ženy žárlí na ostatní i kvůli chlapovi, kterého nechtějí, natož kvůli takovému fešákovi, jako je Mulder! :twisted: Vsadím se, že Scullyové dost kolegyň z FBI závidělo ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod nabaa v 26 črc 2008 13:42

XGirl píše:Podle mě Bambi byla taková typicky ženská žárlivost, říká se, že ženy žárlí na ostatní i kvůli chlapovi, kterého nechtějí, natož kvůli takovému fešákovi, jako je Mulder! :twisted: Vsadím se, že Scullyové dost kolegyň z FBI závidělo ;)


A možná i dost kolegů. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 26 črc 2008 18:18

nabaa píše:A možná i dost kolegů. :D

LOL!!! :lol: :lol: No nedivila bych se. Mulder sice platil za ujetého podivína, ale při plavání v bazénu FBI si jeho pěkné postavy nešlo nevšimnout, na to bych vsadila krk! :!:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Josephine v 27 črc 2008 08:46

xloverin píše:A co tak ziarlenie na Phoebe Green (fire)? :-D Sice osobne si myslim, ze to este nebola 'ziarlivost' ale bola paradne otravena tym, ze Mulder travi cas s inou.


Spíš jí vadilo, že do jejich okruhu, kde je jen Mulder a ona, se vetřel někdo další ženského pohlaví :lol: ;) Mulder sakra nemá nárok na jinou ženskou ve svém okolí, kromě scully, její matky a jeho matky. všechny ostatní pryč!! :lol: ;)
Josephine
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29 čer 2008 21:17
Bydliště: Ostrava

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod KayTee v 27 črc 2008 10:32

Josephine píše:
xloverin píše:A co tak ziarlenie na Phoebe Green (fire)? :-D Sice osobne si myslim, ze to este nebola 'ziarlivost' ale bola paradne otravena tym, ze Mulder travi cas s inou.


Spíš jí vadilo, že do jejich okruhu, kde je jen Mulder a ona, se vetřel někdo další ženského pohlaví :lol: ;) Mulder sakra nemá nárok na jinou ženskou ve svém okolí, kromě scully, její matky a jeho matky. všechny ostatní pryč!! :lol: ;)


A jeho sestry...ta tam není fyzicky, ale v jeho hlavě neustále
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod detillo v 05 srp 2008 21:50

Podle mně je to jasný: poprvé se milovali v All Things, 7.série. Tedy pokud nevěříte tomu, že Scully přespala u Muldera na gauči (při usnutí na gauči má punčochy, ráno v koupelně je nemá - kdypak si je asi sundala?)a ráno se (dveře otevřený) oblíká v jeho koupelně, bilancuje na tím, co se mohlo stát, stalo nebo nestalo, zatímco on přinejmenším( :!: ) polonahej dospává v posteli :D ... A sex že nebyl ...Tahle epizoda byla prý odpovědí na prosby shipperů "Don´t show us, just let us know it happened" - a myslím, že je to "vyřešený" docela trefně.
Co se týče prvního polibku, nebylo to náhodou v Millenium, taky 7.série??Ale ten mohl být jen kamarádský, i když trval a trval a trval...
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod phoenix24 v 13 srp 2008 17:26

Josephine píše:
xloverin píše:A co tak ziarlenie na Phoebe Green (fire)? :-D Sice osobne si myslim, ze to este nebola 'ziarlivost' ale bola paradne otravena tym, ze Mulder travi cas s inou.


Spíš jí vadilo, že do jejich okruhu, kde je jen Mulder a ona, se vetřel někdo další ženského pohlaví :lol: ;) Mulder sakra nemá nárok na jinou ženskou ve svém okolí, kromě scully, její matky a jeho matky. všechny ostatní pryč!! :lol: ;)


Podle mě jí spíš vadilo, že jakmile k nim vpadla nějaká ženská Mulderovo chování se rapidně měnilo. Do té doby byl celkem použitelný, dalo se s ním debatit, ale jakmile vešla ženská - Phoebe, Kirsten, Bambi, det.Whiteová(i když tam šlo o vliv planet :P ), Fowley - totálně Scully zatlačil do pozadí, jakoby se jí najednou chtěk zbavit a vyjet s čistým štítem. Osobně nechápu ty jeho odklony od Dany v případě Fowleyové. F.se objevila na scéně a M. najednou zapomněl na všechno - na Scully, na jejich společnou práci, - a věnoval se a hlavně posloouchal jen tu megeru. To mi dost hnětlo. A pokud jde o žárlení. Myslím, že Scully skutečně žárlila jen na Dianu, protože podvědomě cítila, že mezi nima něco bylo. Něco hodně hlubokého, a že to rozhodně ještě není pryč.
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod xloverin v 13 srp 2008 18:03

phoenix24 píše:Do té doby byl celkem použitelný...


:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod detillo v 19 srp 2008 22:41

Na Diane Fowley mám alergii od doby kdy se poprvý objevila, přijde mi celá nějaká podrazácká a krom toho ta představa, že Mulder spal s takovou důchodkyní - nic moc :cry: Brr, jak za ní přijde do bytu a probírá se jejím spodním prádlem a pak si dají pusu - ichsssss... :? :? :? Se nedivím, že Scully jí nevěří. Na konci Amor Fati jsem si docela oddychla :D
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod luca v 19 srp 2008 22:44

detillo píše:Na Diane Fowley mám alergii od doby kdy se poprvý objevila, přijde mi celá nějaká podrazácká a krom toho ta představa, že Mulder spal s takovou důchodkyní - nic moc :cry: Brr, jak za ní přijde do bytu a probírá se jejím spodním prádlem a pak si dají pusu - ichsssss... :? :? :? Se nedivím, že Scully jí nevěří. Na konci Amor Fati jsem si docela oddychla :D


To jsem teda fakt ráda, že nejsem jediná, komu D. F. připadá příšerně stará... :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod XGirl v 20 srp 2008 08:28

Mně nevadila Fowleyová osobně, i když to byla krysa, mě vadilo chování Muldera k ní. Respektive chování Muldera ke Scullyové, když byla Fowleyová na blízku, abych byla přesná. Prostě nechápu, co Foxe k takové ženštině mohlo táhnout, když má vedle sebe krásnou mladou a chytrou Danu... :evil:
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod nabaa v 20 srp 2008 08:38

luca píše:
detillo píše:Na Diane Fowley mám alergii od doby kdy se poprvý objevila, přijde mi celá nějaká podrazácká a krom toho ta představa, že Mulder spal s takovou důchodkyní - nic moc :cry: Brr, jak za ní přijde do bytu a probírá se jejím spodním prádlem a pak si dají pusu - ichsssss... :? :? :? Se nedivím, že Scully jí nevěří. Na konci Amor Fati jsem si docela oddychla :D


To jsem teda fakt ráda, že nejsem jediná, komu D. F. připadá příšerně stará... :lol:


Ty sis myslela, že jsi jediná? Já myslím, že je nás takových hromada. I mně připadal Mulder vedle Fowleyové jako zajíček. A upřímně, z prvních dvou dílů 7.série mi běhá mráz po zádech nejen díky jejich kvalitě (v dobrém slova smyslu), ale hlavně díky
Dianě (v tom nejhorším slova smyslu). :?
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Baku05 v 20 srp 2008 08:52

nabaa píše:Ty sis myslela, že jsi jediná? Já myslím, že je nás takových hromada.

Taky se přidávám :lol: V seriálu to trochu zachránili v maskérně, ale když jsem ji pak viděla mluvit v bonusech, tak jsem si říkala, že při obsazování role asi někdo musel dočasně oslepnout :lol:
Uživatelský avatar
Baku05
 
Příspěvky: 268
Registrován: 13 dub 2008 20:16
Bydliště: Most

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod luca v 20 srp 2008 12:24

Baku05 píše:
nabaa píše:Ty sis myslela, že jsi jediná? Já myslím, že je nás takových hromada.

Taky se přidávám :lol: V seriálu to trochu zachránili v maskérně, ale když jsem ji pak viděla mluvit v bonusech, tak jsem si říkala, že při obsazování role asi někdo musel dočasně oslepnout :lol:



No možná že tam právě schválně chtěli starší ženskou. Kdoví, jaké měla přednosti v soukromí...
;)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod detillo v 20 srp 2008 12:44

U vztahu Fowley - Mulder mě fakt fascinuje Mulderovo chování v The Beginning vůči Scully i vůči Fowley. A myslím, že z údivu nevychází ani Scully :D . Fowley na něj míří svojí zbraní, mluví proti němu u výboru, oslovuje ho "Foxi" jakmile se kolem ní jen mihne (asi aby si okolí uvědomilo, že ONA může :x ), Scully od ní poslouchá poznámky typu "You´re not under the impression that what we´re looking for makes sense in any conventional way"----- :x a když se ho nakonec Scully otevřeně zeptá jak je to s jeho důvěrou vůči ní, Mulder se zmůže akorát na "You´re asking me to make a choice?" :shock: :shock: :shock: Geez, to byla Fowley opravdu tak dobrá v posteli????????
(jeden shipper to trefně komentoval:" I wonder if Mulder believes the truth is in his ass since that was where his head was for the majority of the time" :lol: !)
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod mona lisa v 20 srp 2008 14:44

Herecku, ktora hra Fowleyovu, si vybral do serialu sam DD. Poznali sa dlho predtym, priatelili sa on on si ju cenil. A musite uznat, ze hrala tu mrchu dobre ;) A zo sceny z Sixth Extinction, kde potom co povedala fajciarovi, ze zisti co je Mulderovi a potom isla za Mulderom (ktory bol v deliriu) do spalne a cestou si vyzliekla tricko - takmer sa mi obratil zaludok :twisted: A co sa dialo potom...ani nechcem na to mysliet - fuuuuj.
A preco Mulder stratil sudnost v pritomnosti Fowleyovej? Zrejme mu dala v posteli omnoho viac, nez ine zeny v jeho zivote. A chlap ako on to zrejme tak moc potreboval ;) Ale hlavne je, ze teraz ma svoju vernu Scullyovu, len ju a nikoho ineho :P
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod luca v 20 srp 2008 15:37

mona lisa píše:Herecku, ktora hra Fowleyovu, si vybral do serialu sam DD. Poznali sa dlho predtym, priatelili sa on on si ju cenil. A musite uznat, ze hrala tu mrchu dobre ;) A zo sceny z Sixth Extinction, kde potom co povedala fajciarovi, ze zisti co je Mulderovi a potom isla za Mulderom (ktory bol v deliriu) do spalne a cestou si vyzliekla tricko - takmer sa mi obratil zaludok :twisted: A co sa dialo potom...ani nechcem na to mysliet - fuuuuj.
A preco Mulder stratil sudnost v pritomnosti Fowleyovej? Zrejme mu dala v posteli omnoho viac, nez ine zeny v jeho zivote. A chlap ako on to zrejme tak moc potreboval ;) Ale hlavne je, ze teraz ma svoju vernu Scullyovu, len ju a nikoho ineho :P



Vzhledem k věku mu taky dost možná kompenzovala tu jeho povedenou matinku... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

PředchozíDalší

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron