Kdy poprvé?

Mají podle Vás Muldera a Scullyová zahodit Akta X a skočit spolu do postele? Fandíte jejich vztahu? Tak v tom případě sem směřujte všechny podobné fotky, shippy videa a další "vlhké příspěvky"... :))

Moderátor: XGirl

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod detillo v 04 lis 2008 13:19

Díky ;) Tuhle sérii už tak dobře neznám, většinou končím sedmou sérií, mám ráda klasiku: M a S spolu na případu, osmičku ještě jakž takž zkousnu díly, kde se Mulder vrátil, ale z devítky znám jen The Truth 8-) V tomhle jsem asi až moc konzervativní---
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod Petraela_x v 25 lis 2008 23:48

Ja tiež myslím, že ich "tenkát poprvé" bolo v All Things.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod gedzitka6100 v 11 led 2009 20:02

Obrázek

Obrázek

ahojte kedze som tu nova a sa tutak trochu rozhliadam nasla som si aj tuto temu :) no kdy poprve? tak poprve se polibili na tej lodi ale spali podla mna v all things, ale ja by som tu ich milostnu scenku uz aj rada uvitala, no este mame nadejv tretom filme.. kazdopadne si uvedomili hodne davno ze su viac ako len priatelia, ale nikto z nich si to nechcel pripustit... okrem ineho si myslim ze medzi nimi preletela iskra hned v prvom dieli pri ich zoznameni a ako povedala v hoteli scully (v poslednom dieli 9 serie-the truth), ze videla od zaciatku jeho odhodlanie a preto ho nasledovala, skratka lepsi par ani nemohli najst ;) ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
gedzitka6100
 
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2009 20:45
Bydliště: Bratislava, Slovensko

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod oskvarka v 01 pro 2009 20:29

ty koki no po precitani vsetkych prispevkov som sa nie len poriadne pobavila...ale som totalne zmetena aj ked teoriu ako co bolo som mala v hlave uz celkom usporiadanu,..
.. pobozkali sa prvy krat v mileniu podla mna...aj ked to s tym ze to mohol byt len prvy krat tak nejak na verejnosti to tiez moze byt pravda...jednoznacne z toho bola ale scully prekvapena...a teda prijemne kedze mu nevrazila :D:D...hehe
bola som presvedcena ze poprve to bolo v all things, ale po preskumani danej situacie teda len konkretne hohoto dielu sa mi to zda dost divne...jednoducho naozaj od tial odchadzala kludne pokojne a vyrovnane a rozmyslala tak ako by to nebolo prvy krat aj ked odchadzala co podla mna znamenalo ze to nepovazovala za beznu vec, rozhodne mi ohladom toho co sa stalo nepripadala zmetena......
per manum je podla mna obdobie ...vsetky pohlady v nom sa nestali podla mna v jeden den ale v nejakom par dnovom rozmedzi a myslim ze vtedy boli tiez spolu ;) , kedze uvedeny diel povazujem za vznik Williama kedze aj Scully si to ocividne mysli - teda podla mna prave toto tym chceli povedat - aj ked tazko povedat ci si to mysli koli tomu zakroku alebo niecomu inemu......a zaroven sa zakrok nepodaril (co je podla mna iste lebo william by bol asi vyzeral o dost inak...velke cierne ocka a tak...) no a neposkvrnene pocatie to uz je vela aj na akta X...hehe..a myslim ze prilezitost na to vtedy bola...aj ked zase si myslim ze to nebo brane ako normalna sucast ich zivota...skorej ako chvilkove momentalne citove poblaznenie...- podobne ako v all things...
pre mna z dovodu william sa per mannum preto stalo tesne pred requiem lebo uz aj tak bolo to tehotenstvo nelucky dlhe... taze po all things...
v trust no1 podla mna narazal na to naozaj "po prve" cim ale to rozhodne nevyznelo ako naposledy, ale len ako na zaciatok niecoho co sa neskorej aj opakovalo... povedal to len pre to aby ju presvedcil ze netrepe (ja predpokladam ze nenarazal na to bolo len raz a ze nenarazal na splodenie williama lebo to nesedi do mojej teorie) a to bolo teda niekedy pred all things, lebo to s jej postelov bral podla mna doslovne...
ale napriek vsetkym dokazom ze daco bolo minimalne 3 krat si myslim ze nico co by si pripustali a brali nejako romanticky vtedy este nebolo (aj ed o svojich vlastnych citoch uz podla mna vedeli len nevedeli isto ze je to vzajomne)...hlavne koli epkam po all things a samotnemu memento mori......nieco vzajomne si pripustili az v poslednych epkach 8 serie aj ked je dost mozne ze az v existence...tam mi to sedi k tym slovam preto som dost na pochybach... a ta roantika poslednych dielov 8 mohla byt len taky prejav velkej zodpovednosti...predsa len nech bolo co bolo Muldi si jednoducho plne uvedomoval ze je to aj jeho baby...
uf som nechala fantaziu nacisto ma odrovnat :lol: ...hehe tot moj nazor ale videla som to len raz a teraz ma caka druhe kolo to dvokladne pozorovanie epiek a sledovanie kazdeho listku na strome ...heh tak urcite vymyslim aj novu teoriu :)
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod luca v 01 pro 2009 20:55

Vidíš to podobně jako já. A taky se chystám na opětovné sledování pěkně od počátku. Můžeme si referovat. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod oskvarka v 01 pro 2009 23:40

luca píše:Vidíš to podobně jako já. A taky se chystám na opětovné sledování pěkně od počátku. Můžeme si referovat. :lol:


oki ale ja si davam par dni pauzu lebo odkedy ma KayTee nechtiac znovuoinfikovala Akta X zavislostou tak som cca za 2 mesiace pozrela vsetky serie systemom ze kazdy den minimalne 1 epizodu a niekedy aj 8 za den + zaislacenie na poviedkach, forach a clankoch...cim som sa stala pre svoje okolie vhodnym objetom na navrhy liecenia v roznych zariadeniach pre dusevne a ine choroby...a okrem toho som presla na denny rytmus typu ze do 2 cumim do PC a rano som nepouzitelne unavena :D:D...
...a tiez som si chcela trochu pocitat o mitologii aby ma uz tolko nevykolajovala...:D...ale to som uz stihla dnes :)... a po dlhej dobe mam pocit ze relativne mam ucelenu predstavu :)
...som kukala ze na lapiduch fore je akasi forma chatu ale akosi som nezvladla sa tam zaregistrovat... budem to musiet este skusit dakedy..
..teda ale ja si davam zavazok ze od teraz denne max. 3 epky..lebo ma uz na to liecenie ozaj poslu :D:D..a idem to teraz kukat v anglictine s titulkami takze aspon sama seba presviedcam ze to bude mat aj vyucovaci ucinok :)
uf dost bolo mimo topic...:)...sorry
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod luca v 02 pro 2009 10:57

oskvarka píše:oki ale ja si davam par dni pauzu lebo odkedy ma KayTee nechtiac znovuoinfikovala Akta X zavislostou tak som cca za 2 mesiace pozrela vsetky serie systemom ze kazdy den minimalne 1 epizodu a niekedy aj 8 za den + zaislacenie na poviedkach, forach a clankoch...cim som sa stala pre svoje okolie vhodnym objetom na navrhy liecenia v roznych zariadeniach pre dusevne a ine choroby...a okrem toho som presla na denny rytmus typu ze do 2 cumim do PC a rano som nepouzitelne unavena :D:D...


Tak to buď v klidu, my to máme taky tak, aspoň já někdy určitě, takže se když tak sejdeme na psychině v hojném počtu... :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Kdy poprvé?

Odeslatod oskvarka v 02 pro 2009 14:19

luca píše:
oskvarka píše:oki ale ja si davam par dni pauzu lebo odkedy ma KayTee nechtiac znovuoinfikovala Akta X zavislostou tak som cca za 2 mesiace pozrela vsetky serie systemom ze kazdy den minimalne 1 epizodu a niekedy aj 8 za den + zaislacenie na poviedkach, forach a clankoch...cim som sa stala pre svoje okolie vhodnym objetom na navrhy liecenia v roznych zariadeniach pre dusevne a ine choroby...a okrem toho som presla na denny rytmus typu ze do 2 cumim do PC a rano som nepouzitelne unavena :D:D...


Tak to buď v klidu, my to máme taky tak, aspoň já někdy určitě, takže se když tak sejdeme na psychině v hojném počtu... :lol:


no co aspon sa tam budeme mat o com bavit... :lol:
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Předchozí

Zpět na Ráj shipperů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron