NEJ scéna z filmu

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

NEJ scéna z filmu

Odeslatod peta111 v 01 srp 2008 20:57

Která scéna se vám nejvíce líbila z druhého filmu? Dávate přednost akčním, osobním nebo shippy scénám?

Přemýšlela jsem nad tím - asi to není jednoduchý výběr - ale líbí se mi scéna z úvodu, kdy Scullyová přijíždí na Mulderem a on se jí snaží přesvědčovat, že je šťastný jako blecha.
Nevím, asi je to tím, že je poprvé vidíme na scéně po 6 letech ;) :D .
A nakonec scéna je doprovázena skvělou hudbou. ;)
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Xeninka v 01 srp 2008 21:35

Nevím čím to je, ale neustále se mi v hlavě nejvíce přehrává scéna, kdy Scully jde za fatherem Joe. Celá konfrontace mi silně utkvěla v paměti a je to jedna z nej Scully scén vůbec... Možná to bude tím, že Scully nikdy příliš na nikoho neřvala a když už, tak se to tomuhle tedy rozhodně neblížilo.
Jinak samozřejmě mé shipperské srdce potěšily téměr všechny scény s Mulderem a Scully, celý seriál byl vždycky o nich, tak by asi nebylo dobré, kdyby mě ty scény mezi nimi přišly špatné :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod terentule v 02 srp 2008 00:08

Je jich rozhodně víc, ale hodně se mi líbil rozhovor Scully a Skinnera v autě...té jeho hlášce o tom, že by Mulder neudělal nic šíleného, se chehtalo celé kino :D :lol:
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Mathesar v 02 srp 2008 00:12

Mě se nejvíc líbil záběr na Bushe s tou hudbou a česká sestřička.. to sem měl fakt dost:D Jinak nemůžu říct, která scéna se mi líbila... já byl stejně vždycky víc na mytologii.... ale jinak asi taky ta úvodní scéna ,,u Muldera v kanceláři´´ Jinak.. já se v shipp moc nevyznám, tak vysvětlili byste mi někdo, proč mám pocit, že si i v posteli říkají Muldere a Scully místo Foxíku apod.:D :lol: :D
Uživatelský avatar
Mathesar
 
Příspěvky: 10
Registrován: 29 črc 2008 12:22
Bydliště: BRNO

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Xeninka v 02 srp 2008 00:51

terentule píše:Je jich rozhodně víc, ale hodně se mi líbil rozhovor Scully a Skinnera v autě...té jeho hlášce o tom, že by Mulder neudělal nic šíleného, se chehtalo celé kino :D :lol:

Tomuhle jsem se smála pomalu nejdýl ze všeho, přestože Scully měla v očích slzičky a celé to mělo spíše hrát na smutnější strunu (okamžitě se mi totiž vybavilo Requiem a díly poté - jak Skinner utěšuje Scully že Muldera určitě najdou...). Ale je to jedna z nej Skinnerovo hlášek co kdy vypustil :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod terentule v 02 srp 2008 00:54

Xeninka píše:
terentule píše:Je jich rozhodně víc, ale hodně se mi líbil rozhovor Scully a Skinnera v autě...té jeho hlášce o tom, že by Mulder neudělal nic šíleného, se chehtalo celé kino :D :lol:

Tomuhle jsem se smála pomalu nejdýl ze všeho, přestože Scully měla v očích slzičky a celé to mělo spíše hrát na smutnější strunu (okamžitě se mi totiž vybavilo Requiem a díly poté - jak Skinner utěšuje Scully že Muldera určitě najdou...). Ale je to jedna z nej Skinnerovo hlášek co kdy vypustil :)

No, já nevím, mě se zdá, že tohle prostě mělo být vtipné....ještě ten pohled, co po Skinnerovi Scully hodila, něco jako "No to snad nemyslíš vážně!" :D ...i když jinak to smutné bylo, to ano...
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Xeninka v 02 srp 2008 00:58

terentule píše:
Xeninka píše:
terentule píše:Je jich rozhodně víc, ale hodně se mi líbil rozhovor Scully a Skinnera v autě...té jeho hlášce o tom, že by Mulder neudělal nic šíleného, se chehtalo celé kino :D :lol:

Tomuhle jsem se smála pomalu nejdýl ze všeho, přestože Scully měla v očích slzičky a celé to mělo spíše hrát na smutnější strunu (okamžitě se mi totiž vybavilo Requiem a díly poté - jak Skinner utěšuje Scully že Muldera určitě najdou...). Ale je to jedna z nej Skinnerovo hlášek co kdy vypustil :)

No, já nevím, mě se zdá, že tohle prostě mělo být vtipné....ještě ten pohled, co po Skinnerovi Scully hodila, něco jako "No to snad nemyslíš vážně!" :D ...i když jinak to smutné bylo, to ano...

Ono to bylo smutné z pohledu Scully ale jinak samozřejmě velice vtipné jakmile vyklouzla ta hláška ze Skinnerových úst a Scully se na něj podívala stylem "Kde jste byl celých těch x let co jsme byli u FBI"...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod terentule v 02 srp 2008 05:53

jojo, přesně takhle ten pohled vypadal :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod XGirl v 02 srp 2008 09:06

Nejlepší scéna? Když opustím svůj čistě shipperský postoj, tak se mi šíleně líbila scéna, kdy Mulder s Whitney honí ruského překupníka a vše je prostříhané tím, jak Drummy objeví hlavu agentyk Bannanové. Výborná hudba, dramatičnost...pokaždé ani nedýchám:-)
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Angelitos v 02 srp 2008 09:25

Je jich teda mraky, ale pořát mám ráda tu scénu, jak se ta černovlasá holka propašuje ven, sjede jakousi tou rurou (nebo co to bylo) a pak na ni běží ten PES A pak se leknete :lol:
Popis jak sviňa, ale snad víte :D
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Luki v 02 srp 2008 11:04

Taky zbožňuju tu scénu u Otce Joea oba dva to zahráli perfektně a napětí by se dalo krájet.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod nabaa v 02 srp 2008 12:32

Mně se nejvíc líbí scéna v posteli a následně v koupelně. Nejen proto, že jsem shipper, ale taky proto, že v krátké chvíli se tam objeví spousta rozdílných emocí a nových věcí - vtipný začátek (I feel you thinking; I´ve got a little something for that. Just a little something?), silný střed (diskuze o Christianovi a zmínka o Williamovi), chichotající se Scullyová a dramatický závěr . :) Hned na druhém místě je u mě scéna, kdy Scullyová oznamuje v nemocnici, že Christianovu léčbu zahájí a že to rozhodnutí přísluší lékaři. A na třetí místo dávám rozhovor Scullyové a Skinnera v autě. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod xloverin v 02 srp 2008 16:52

Mne sa tiez najviac pacila scenka s otcom Joeom a Scullyovou ako nanho vrieska :-D Emocionalne najsilnejsou bola scenka kde rodicia Christiana povedia Scullyovej ze nechcu pokracovat v liecbe a ked jeho matka povie: if you were a mother you would understand it. Gillian to zahrala strasne strasne dobre, vidiet ako to Scullyovu zasiahlo ta veta ale snazi sa nedat to najavo, ale ked prehovori, trasie sa jej hlas aj brada, slzy na krajicku, no daco nenormalne, vzdy sa mi chce plakat namiesto nej....
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod mona lisa v 03 srp 2008 20:14

Pre mna najlepsia hlaska vo filme bola v scene Mulder a Whitneyova, ked mu ona povedala nieco v tom duchu, ze odviedol dobru pracu. A Mulder jej na to odpovedal, ze ON JE IBA POLOVICA TIMU. To bolo krasne, ako sa zmenil oproti zaciatkom serialu, ako tu ukazal, ze si vazi Scullyovu. Toto bola pre mna ta prava romantika, nie postelova scena a pod.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod detillo v 03 srp 2008 21:26

Hlasuju pro úvodní rozhovor M a S (skoro jako za starejch časů :) !), rozhovor v ložnici (I feel you thinking ;) ... Just a little something? :lol: ) a Skindu přesvědčujícího Scully, že Mulder by přece nic tak šílenýho neudělal :lol: ...
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Luki v 07 srp 2008 19:19

Málem bych zapomněl na nnádhernou scénu kde Skinner obejme Muldera... nádherá hudba, kamera a odkaz na FTF.. dokonce jsem zaslzel... zvláště hudba je v tom okamžiku dokonalá.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod nabaa v 07 srp 2008 20:04

Po třetím shlédnutí mám pocit, že mou nejoblíbenější scénou bude Eastern Egg. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod petrazelva v 02 říj 2008 16:21

Já mám ráda i tu scénu na začátku (long-term isolation:)). Ale nejvíc asi tu "little something", je taková, strašně miloučká a pravá shippy.

Mimochodem, tak mě včera napadlo - na Wonderconu nebo kde to bylo, v nějakém rozhovoru GA říkala něco ve smyslu, že když točila první scény zas jako Scully, tak její výkon "sucked" nebo něco v tom smyslu. By mě zajímalo, která (které) scény to byly. Tipy? (i když je to trochu OT, tak se mi nechce zakládat novej topic..)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod Luki v 02 říj 2008 16:39

Možná tomu nebudeš věřit ale jsou to ty scény u Otce Joea :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: NEJ scéna z filmu

Odeslatod petrazelva v 02 říj 2008 16:51

Luki píše:Možná tomu nebudeš věřit ale jsou to ty scény u Otce Joea :)


Fakt? Tak to bych fakt netipla. Obě? Vždyť je tam úžasná! Teda, je pravda, že je to taková jiná Scully, než jsme byli zvyklí, teda ale ty scény byly imho dost dobrý!!
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Další

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron