Váš druhý a další dojem z filmu

Druhý celovečerní film Akta X: Chci uvěřit (The X-Files: I Want to Believe) měl premiéru 25. července 2008. Zde můžete diskutovat vše, co se ho týká...

Moderátor: xloverin

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod xloverin v 04 srp 2008 15:47

Ano stojim :-DDDD okolo 25 sekundy sa tam mihne cervene tricko :-D haha, pamatam si giu ako to natacala.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod pitrysek v 04 srp 2008 16:33

xloverin píše:Ano stojim :-DDDD okolo 25 sekundy sa tam mihne cervene tricko :-D haha, pamatam si giu ako to natacala.

Tak vidim dobře :D
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod nabaa v 05 srp 2008 19:54

Tak jsem se vrátila ze třetího shlédnutí filmu a jsem čím dál nadšenější. Poprvé jsem se téměř výhradně zaměřovala na děj a moc jsem si nevšímala detailů, teď jsem se zase spíš zaměřila na ty detaily, takže jsem konečně viděla Chrise s urnou a taky Chrisovo potitulkové Eastern Egg. Ano, přiznávám se, že až teď jsem zůstala v sále do konce titulků. :oops: Navíc jsem mnohem víc vnímala hudbu, která mi přijde s každým dalším poslechem úžasnější a podmanivější. Prostě celkově, kdybych poprvé dala filmu 100%, teď už by dostal aspoň 300%. :) Jo a nevšiml si náhodou někdo té agentky, co míjí Muldera a Scullyovou na chodbě FBI, když čekají, až je zavolají do místnosti? Byla hodně podobná Mulderově sestře, tak jestli to náhodou není ta samá herečka. Věkem by to sedělo. :)
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Luki v 05 srp 2008 20:11

nabaa@ jj je to ona už jsem to sem psal :). A všiml si jí i Mulder :D
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod pitrysek v 05 srp 2008 20:15

nabaa píše:Tak jsem se vrátila ze třetího shlédnutí filmu a jsem čím dál nadšenější. Poprvé jsem se téměř výhradně zaměřovala na děj a moc jsem si nevšímala detailů, teď jsem se zase spíš zaměřila na ty detaily, takže jsem konečně viděla Chrise s urnou a taky Chrisovo potitulkové Eastern Egg. Ano, přiznávám se, že až teď jsem zůstala v sále do konce titulků. :oops: Navíc jsem mnohem víc vnímala hudbu, která mi přijde s každým dalším poslechem úžasnější a podmanivější. Prostě celkově, kdybych poprvé dala filmu 100%, teď už by dostal aspoň 300%. :) Jo a nevšiml si náhodou někdo té agentky, co míjí Muldera a Scullyovou na chodbě FBI, když čekají, až je zavolají do místnosti? Byla hodně podobná Mulderově sestře, tak jestli to náhodou není ta samá herečka. Věkem by to sedělo. :)

Taky jsem si říkala, že je to sestra Muldera a ještě jak se na sebe dívali.Taky se mi zdálo, že ve filmu vidim Piper, ale asi se mi to jenom zdálo :D
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod xloverin v 06 srp 2008 00:20

Ano, bola to ta herecka, co hra Mulderovu sestru a vraj tam naozaj je aj Piper, ale ja osobne som si ju nevsimla.
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod pitrysek v 06 srp 2008 00:41

xloverin píše:Ano, bola to ta herecka, co hra Mulderovu sestru a vraj tam naozaj je aj Piper, ale ja osobne som si ju nevsimla.

Tak jestli tam Piper je a viděla jsem ji dobře, tak je v céně kde Scully telefonuje Drummymu ..... mihne se vzadu za ní, koukne se po ní a jde po schodech někam dolů, ale nejsem si jistá, jestli je to ona :)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Luki v 06 srp 2008 00:54

pitrysek píše:
xloverin píše:Ano, bola to ta herecka, co hra Mulderovu sestru a vraj tam naozaj je aj Piper, ale ja osobne som si ju nevsimla.

Tak jestli tam Piper je a viděla jsem ji dobře, tak je v céně kde Scully telefonuje Drummymu ..... mihne se vzadu za ní, koukne se po ní a jde po schodech někam dolů, ale nejsem si jistá, jestli je to ona :)


Má na zádech aktovku a taky je to imho ona :) Každopádně ve filmu je ještě jedna dívenka podobná Piper, je naní dokonce detail zabraný ale kde už to nevím :-/
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Xeninka v 06 srp 2008 01:08

pitrysek píše:Taky jsem si říkala, že je to sestra Muldera a ještě jak se na sebe dívali.Taky se mi zdálo, že ve filmu vidim Piper, ale asi se mi to jenom zdálo :D

Tohle psal někdo na zahraničním fóru... Soustředila jsem se na ta místa, kde dle toho človíčka měla být a klidně by to mohla být Piper asi tak ve 2-3 záběrech, jenže když nevíme jak teď přesně vypadá...

Taktéž jsem dneska byla potřetí (a přiznám se, že nepočítám kolikrát jsem to viděla "bokem") a musím říct, že dojem z kina lepší než před dvěma týdny. Tenkrát za moje menší rozčarování zjevně mohla technika v jiném sále a když prostě skáče obraz tak si to nejde užít naplno a dojem z filmu je pak zkreslený - vyšla jsem tehdy s pocitem, že to bylo divně natočené a střih byl děsný. Dnes už jsem tento pocit neměla, všechno běželo v pořádku a filmu jako takovému už bych snad jen vytkla na pár místech moc rychlou kameru... V kině bylo asi 25 lidí a užuž to vypadalo, že kromě mě a kamarádky tam na závěr titulků vydrží i další 3 lidé, ale nevydrželi, vyměkli :lol:
Tentokrát jsem si plně vychutnala všechny detaily a mám dojem, že na autě M&S se vystřídaly dvě SPZ. A pokud tedy neměli dvě stejná auta, pak jsem tedy viděla na konci jednou číslici 6 a podruhé 3 a pak opět 6 (a úplně původně od začátku jsem tvrdila, že je na konci 5 :) )... A ještě jsem si všimla (a to už jsem si všimla dřív, jen jsem se chtěla přesvědčit) - jak Scully jde sama za otcem Joe a prochází okolo něj dovnitř, tak si zastrkává pramen vlasů levou rukou, ale když je pak vzápětí záběr na ní z místnosti, tak si dává pramen za ucho pravou rukou. Je vidět, že už mi hrabe když si všímám takových věcí...
Z čeho jsem pořád tak trochu paf je to, kde jsou M&S dnes, jak přirozené a naprosto nenucené je vše okolo nich, jejich vztah a jejich postavy. To je to, o čem film je z velké části, o dvou lidech, které k sobě spojila akta x... Někomu se třeba moc nepozdává dějová linie okolo Christiana, mě se to moc líbí, Scully je zajímavá postava a tohle byl ten správný druh bitvy pro ní. Jo a ještě něco k hudbě - párkrát jsem se přistihla, jak si pohoupávám nožkou do rytmu a na závěr jsem si zapěla Broken, hudba opravdu špica :)
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod pitrysek v 06 srp 2008 01:30

Xeninka píše:
pitrysek píše:Taky jsem si říkala, že je to sestra Muldera a ještě jak se na sebe dívali.Taky se mi zdálo, že ve filmu vidim Piper, ale asi se mi to jenom zdálo :D

Tohle psal někdo na zahraničním fóru... Soustředila jsem se na ta místa, kde dle toho človíčka měla být a klidně by to mohla být Piper asi tak ve 2-3 záběrech, jenže když nevíme jak teď přesně vypadá...

Taktéž jsem dneska byla potřetí (a přiznám se, že nepočítám kolikrát jsem to viděla "bokem") a musím říct, že dojem z kina lepší než před dvěma týdny. Tenkrát za moje menší rozčarování zjevně mohla technika v jiném sále a když prostě skáče obraz tak si to nejde užít naplno a dojem z filmu je pak zkreslený - vyšla jsem tehdy s pocitem, že to bylo divně natočené a střih byl děsný. Dnes už jsem tento pocit neměla, všechno běželo v pořádku a filmu jako takovému už bych snad jen vytkla na pár místech moc rychlou kameru... V kině bylo asi 25 lidí a užuž to vypadalo, že kromě mě a kamarádky tam na závěr titulků vydrží i další 3 lidé, ale nevydrželi, vyměkli :lol:
Tentokrát jsem si plně vychutnala všechny detaily a mám dojem, že na autě M&S se vystřídaly dvě SPZ. A pokud tedy neměli dvě stejná auta, pak jsem tedy viděla na konci jednou číslici 6 a podruhé 3 a pak opět 6 (a úplně původně od začátku jsem tvrdila, že je na konci 5 :) )... A ještě jsem si všimla (a to už jsem si všimla dřív, jen jsem se chtěla přesvědčit) - jak Scully jde sama za otcem Joe a prochází okolo něj dovnitř, tak si zastrkává pramen vlasů levou rukou, ale když je pak vzápětí záběr na ní z místnosti, tak si dává pramen za ucho pravou rukou. Je vidět, že už mi hrabe když si všímám takových věcí...
Z čeho jsem pořád tak trochu paf je to, kde jsou M&S dnes, jak přirozené a naprosto nenucené je vše okolo nich, jejich vztah a jejich postavy. To je to, o čem film je z velké části, o dvou lidech, které k sobě spojila akta x... Někomu se třeba moc nepozdává dějová linie okolo Christiana, mě se to moc líbí, Scully je zajímavá postava a tohle byl ten správný druh bitvy pro ní. Jo a ještě něco k hudbě - párkrát jsem se přistihla, jak si pohoupávám nožkou do rytmu a na závěr jsem si zapěla Broken, hudba opravdu špica :)

A v jakých scénách ještě byla? Abych se na to mohla taky příště zaměřit, já si ji všimla akorát u toho telefonátu a vypadá pořád stejně, akorát má delší vlasy a je větší :)
Obrázek
Life is like a box of chocolates; a cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for.
Uživatelský avatar
pitrysek
 
Příspěvky: 479
Registrován: 13 dub 2008 01:41
Bydliště:

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Xeninka v 06 srp 2008 01:56

pitrysek píše:A v jakých scénách ještě byla? Abych se na to mohla taky příště zaměřit, já si ji všimla akorát u toho telefonátu a vypadá pořád stejně, akorát má delší vlasy a je větší :)

Jo u toho telefonátu a pak na schodech, to jsou dvě scény, respektive záběry, a pak jsem si v jednu chvíli myslela, že se tam někdo mihnul podobnej jí v nemocničním modrém oblečení kdesi okolo rozhovoru mezi M&S, ale to si nejsem jistá, byl to moc krátký okamžik...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod nabaa v 06 srp 2008 09:11

pitrysek píše:
xloverin píše:Ano, bola to ta herecka, co hra Mulderovu sestru a vraj tam naozaj je aj Piper, ale ja osobne som si ju nevsimla.

Tak jestli tam Piper je a viděla jsem ji dobře, tak je v céně kde Scully telefonuje Drummymu ..... mihne se vzadu za ní, koukne se po ní a jde po schodech někam dolů, ale nejsem si jistá, jestli je to ona :)


Tak Piper jsem si nevšimla, to se musí napravit. Ještěže jdu v sobotu znovu. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod yscully v 06 srp 2008 23:12

Tak počtvrté :) Na Piper jsem se sice koukala, ale určitě bych ji nepoznala. Chris se tam s tou urnou dobře culí a scéna s dospělou Samanthou je úplně super. Už asi po třetím shlédnutí jsem se dostala do fáze, že veškerá kritika je zapomenuta a culím se u toho jako při hřitovní scéně z Pilota, při identifikování žluči v Toomsově hnízdě nebo při rozhovoru na ostrově v Bažině nebo... no, nechám toho, to bych vyjmenovala půl seriálu :)

Taky jsem překonala svůj rekord v tom, kolikrát jsem viděla jeden film v kině: na všem (a že toho vůbec není moc, v průměru max. jednou za rok i s těmahle Aktama X) jsem zatím byla jednou kromě Obecné školy, kterou jsem viděla v kině asi třikrát (protože nás na ni furt tahali se školou).

Jestli nepůjdu ještě o víkendu se ségrou, tak už to asi balím a počkám si na DVD. Snad se z té tisícovky, co do toho dohromady natlačím, dostane aspoň něco zpátky ke Chrisovi - ale radši nechcu vědět, kolik to bude :)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod peta111 v 07 srp 2008 22:00

yscully píše:Tak počtvrté :) Na Piper jsem se sice koukala, ale určitě bych ji nepoznala. Chris se tam s tou urnou dobře culí a scéna s dospělou Samanthou je úplně super. Už asi po třetím shlédnutí jsem se dostala do fáze, že veškerá kritika je zapomenuta a culím se u toho jako při hřitovní scéně z Pilota, při identifikování žluči v Toomsově hnízdě nebo při rozhovoru na ostrově v Bažině nebo... no, nechám toho, to bych vyjmenovala půl seriálu :)

Taky jsem překonala svůj rekord v tom, kolikrát jsem viděla jeden film v kině: na všem (a že toho vůbec není moc, v průměru max. jednou za rok i s těmahle Aktama X) jsem zatím byla jednou kromě Obecné školy, kterou jsem viděla v kině asi třikrát (protože nás na ni furt tahali se školou).

Jestli nepůjdu ještě o víkendu se ségrou, tak už to asi balím a počkám si na DVD. Snad se z té tisícovky, co do toho dohromady natlačím, dostane aspoň něco zpátky ke Chrisovi - ale radši nechcu vědět, kolik to bude :)


Byla by to docela sranda - kdybychom se mohli dozvědět, kolik z jedné vstupenky se dostane zpátky ke Chrisovi? :lol:
Uživatelský avatar
peta111
 
Příspěvky: 246
Registrován: 13 dub 2008 14:17
Bydliště: Ostrava

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod detillo v 13 srp 2008 13:36

napodruhý o dost lepší než napoprvý, nepotřebovala už jsem titulky, takže jsem mohla sledovat drobnosti v pozadí ;) Dějová "vložka" s Christianem podle mě není vůbec zbytečná, vzhledem k tomu, že se z ní dozvídáme o tom, jak a pro co vlastně současná Scully žije.Ve který scéně je CC s urnou??? Chystám se potřetí, potřebuju vědět, na kterou scénu se zaměřit -
On behalf of the International Jewish Conspiracy, I've got to inform you that we're almost out of gas
Uživatelský avatar
detillo
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04 črc 2008 19:33

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Xeninka v 13 srp 2008 13:45

detillo píše:Ve který scéně je CC s urnou?

Je to po Mulderově "bouračce", je vidět nalevo v nemocniční chodbě po které kráčí Scully...
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod simir0503K v 13 srp 2008 15:50

No musím říct, že film jsem viděla už nespočetněkrát a Piper jsem si všimla jenom jak Scully telefonuje a to ještě jenom proto, že to píšete že to je ona, jinak bych ji vůbec nepoznala. Sjíždím si film pořád dokola a už jsem ji fakt nikde neobjevila, tak nevim. Je fakt že ani pořádně nevim jak teď vypadá!
simir0503K
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 kvě 2008 15:34

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod xloverin v 13 srp 2008 21:31

Tak som bola dnes po stvrtykrat a po prvykrat na Slovensku. Titulky som v polovici prestala citat, lebo sa na to nedalo pozerat a privela veci mi unikalo. :-D Zamerala som sa na Piper a je mozne, ze je to ona, ale tazko povedat. Inak, bola som s kamaratom, co serial pozeraval, ale nijaky fanatik a pacilo sa mu, povedal, ze o dost lepsie ako Indiana Jones :-D
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Angelitos v 13 srp 2008 21:44

Taky jsem byla počtvrté a bylo perfektní, ale musím uznat, že třetímu podívání se to nevyrovnalo! Bylo to určitě tím, že jsem byla krátce posobě a teď jsem šla s velkou prolukou. Ale bylo to samozdřejmě skvělé, výborné, vynikající, a já nevím co všechno. A dokonce jsem si vzpomněla, že jsem na si na té chodbě všimla té ženy už dřív, a divila jsem se, jak je možné, že tam prošla a že Muldy nic neřekl a že mám spíš HALUZ a jen se mi to zdá :lol: .
Jinak na poslední potitulkovou scénu nás zůstalo 6! Paráda :)
Spokojenost, a chci ještě jednou :lol:
Obrázek
Scully: You were an Indian guide, help me out here.
Mulder: Indian guide says maybe you should run to the store and get some matches.
Scully: I would but I left my wallet in the car.
Uživatelský avatar
Angelitos
 
Příspěvky: 378
Registrován: 13 dub 2008 10:16
Bydliště: Ostrava :)

Re: Váš druhý a další dojem z filmu

Odeslatod Deshy v 14 srp 2008 11:37

Tak jsem byla včera podruhé a musím říct , že dojem byl ještě lepší než poprvé. Všimla jsem si spousty podstatných věcí, které jsem napoprvé nezaregistrovala. Šla bych i potřetí, ale obávám se, že to v Brně nepůjde :roll: :cry: :evil:
Deshy
 
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2008 10:46
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Akta X film 2 (2008)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron