Vase prvni dojmy?

První celovečerní film Akta X měl premiéru v roce 1998. Jak se Vám líbil?

Moderátor: Luki

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Arte v 21 dub 2008 17:35

MrSmith píše:Ja som to v kine nevidel skoda :? az v TV. Ale uzival som si to ako maly chlapec.

Počkat! To bylo v televizi?? :shock: Kdy? Já to NEMOHLA prošvinout! Byla jsem v cizině či co..
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod phoenix24 v 21 dub 2008 17:48

Arte píše:
MrSmith píše:Ja som to v kine nevidel skoda :? az v TV. Ale uzival som si to ako maly chlapec.

Počkat! To bylo v televizi?? :shock: Kdy? Já to NEMOHLA prošvinout! Byla jsem v cizině či co..


V telce to bylo dokonce už několikrát, i když v opravdu vyloženě pěkných časech.......jedna po půlnoci to jistí :lol:
Uživatelský avatar
phoenix24
 
Příspěvky: 45
Registrován: 16 dub 2008 10:56
Bydliště: Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Arte v 21 dub 2008 18:04

phoenix24 píše:
Arte píše:
MrSmith píše:Ja som to v kine nevidel skoda :? az v TV. Ale uzival som si to ako maly chlapec.

Počkat! To bylo v televizi?? :shock: Kdy? Já to NEMOHLA prošvinout! Byla jsem v cizině či co..


V telce to bylo dokonce už několikrát, i když v opravdu vyloženě pěkných časech.......jedna po půlnoci to jistí :lol:

:D Ale :cry: Safra...
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod k212 v 30 dub 2008 10:21

Já film viděla poprvé v kině v roce 1998 společně s dalšími dvěma nadšenci. Takže si umíte představit ty komentáře, který během promítání padaly, no nejspíš dvě řady před náma i za náma totálně nestíhaly proud našich konspiračně připitomělých myšlenek (upřímně - asi jsme je museli pěkně s***). No samozřejmě, že tehdá námi cloumala puberta (a asi možná i nejvíc, co to šlo), každopádně během chodbovky nikdo ani nedutal :shock: . Na film jsem do bijáku šla ještě jednou a pak jsem si samozřejmě musela pořídit videokazetu, která byla po roce tak ohraná, že se na ni dívat nedalo. Pravdou je, že poprvé mi děj byl úplnej šumák, jediný, co mě zajímalo : co jako bude; jestli jako něco bude a tak. No sice jsem tehdá neměla ponětí o shipperství, ale prostě jsem byla mega shippy. K tomu pár vtipnějších hlášek (obzvlášť ty přestřelky na střeše a pak taky ty v autě v poušti), pár akčnějších scén (bomba, kukuřice), a byla jsem nadmíru spokojená.
Po pár letech jsem však usoudila (to jsem měla nihilisticky depresivní období), že ona scéna mi kazí dojem z celého seriálu a začala jsem ji opravdu nemít ráda. Dnes mi už nevadí, ale přece jen se při ní lehce pousmívám, právě díky vzpomínkám na dobu, kdy jsme ji donekonečna probírali a řešili, ač to k ničemu nevedlo. U nás se zavedla taková hláška: Blbá včela! A tohle všechno mi prostě nikdo nevezme. ;)
Naposledy upravil k212 dne 30 dub 2008 22:48, celkově upraveno 1
--- resistance was futile, i'm assimilated shipper ---
Uživatelský avatar
k212
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 dub 2008 10:16
Bydliště: Náchod reál, jinak Delta Kvadrant Unimatrice X

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod kkubin v 30 dub 2008 22:20

Nevdiěl,neusoudil ale prej je to dobry.
season1 4-ever
Uživatelský avatar
kkubin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2008 11:20

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Arte v 30 dub 2008 22:29

kkubin píše:Nevdiěl,neusoudil ale prej je to dobry.

Dokonalý komentář :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod kimberly v 04 kvě 2008 10:31

Podľa mňa sa ten film vydaril. je zaujímavý tak pre nás skalných fanúšikov ako aj pre človeka, ktorý o Aktoch X doteraz nemal tušenia. Fascinujú ma tie nekonečné kukuričné polia, fakt mi utkvela tá scéna ako Mulderovci tade bežia a naháňajú ich tie helikoptéry a už mi to vravelo viacero ľudí, že aj pre nich je to pamätná scéna.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod kkubin v 05 kvě 2008 16:11

Jo až bude čas stahnu nemate někdo odkaz? :D Samozřejmě českej Dabing :)
season1 4-ever
Uživatelský avatar
kkubin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 26 dub 2008 11:20

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Filip v 19 čer 2008 20:34

Ten film se viděl asi 15 x a pořád mě baví :D
Uživatelský avatar
Filip
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 čer 2008 15:26

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod petrazelva v 23 čer 2008 18:21

Tak já jsem fim poprvé viděla taky v kině. Sice to nebylo tak akční jako např u Phoenix (skvělá historka btw.!), ale i tak jsem byla nadšená. Chtěla jsem ten film strašně vidět, jenže mi bylo nějakých 10 a nikdo by mě samotnou do PV do kina nepustil, bo to je večer a navíc už pak stejně nejezdí busy domů. Tak jsem doma pořád tak prudila a smutnila až nakonec jednou přišla ségra se švagrem že jedou a jestli chci s nima. Tak to jsem skákala až ke stropu!! Vlastně nevím, jestli v té době už byli svoji, ale podle mě ne, takže jsem asi dělala třetího, ale to mi v té chvíli bylo šumafuk.
Film super, úplně sem ho hltala. U hallway scene sem ani nedutala. Ale moc jsem na to pak asi ani nemyslela (no, ještě aby jo, když mi bylo 10). Tuším, že švagr asi moc nechápal, ségra se možná trochu chytala, bo na akta občas koukala. Ale myslím, že v mytologii jsme byli všeci ztracení. Tenkrát sem mytologii moc nemusela.

Jaj, to jsem se ale rozepsala.. Památné scéne - souhlas s výše uvedenýma.. střecha, kukuřičné pole, chodbovka, antarktida.. a ten krásný rozhovor na konci.. pěkné.

Teď mám dvd s verzí z primy i s AJ verzí (já vím, že mě asi ukamenujete, ale jsou stáhlé z rapidu) a často se k nim vracím..

Na druhej film plánuju jít několikrát!! Uvidím, jestli to stihnu ještě i tady v Berlíne. A třeba se pak v Olmiku nebo v PV v kině potkáme :)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Xeninka v 04 zář 2008 23:51

Konečně jsem si přivezla deníček, který jsem si psala zrovna v období, kdy dávali v kině první film. Pamatovala jsem si, že jsem si cosi o prvním filmu napsala, ale že to bylo něco tak dlouhého (přijde mi to relativně dlouhé...) jsem si fakt nepamatovala. Možná bych to někam mohla přepsat i pro pobavení ostatních pokud by byl zájem, je to spíš popis děje... Jinak z deníčku jsem tedy zjistila, že jsem na tom byla 30. ledna 1999 a že už tehdy jsem byla nenapravitelný romantik, viděla jsem vztah jak mezi M&S ale i mezi GA&DD, což mě docela překvapilo když jsem si to přečetla :D
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod nabaa v 05 zář 2008 08:29

Xeninka píše:Konečně jsem si přivezla deníček, který jsem si psala zrovna v období, kdy dávali v kině první film. Pamatovala jsem si, že jsem si cosi o prvním filmu napsala, ale že to bylo něco tak dlouhého (přijde mi to relativně dlouhé...) jsem si fakt nepamatovala. Možná bych to někam mohla přepsat i pro pobavení ostatních pokud by byl zájem, je to spíš popis děje... Jinak z deníčku jsem tedy zjistila, že jsem na tom byla 30. ledna 1999 a že už tehdy jsem byla nenapravitelný romantik, viděla jsem vztah jak mezi M&S ale i mezi GA&DD, což mě docela překvapilo když jsem si to přečetla :D


Jasně, že je zájem. Tyhle deníčkové zápisky bývají parádní. Já jsem si tehdy do deníku napsala jen asi 10 řádků (a ty bych teda v rámci zachování si aspoň zbytku důstojnosti vážně nerada zveřejňovala), ale zato jsem si schovala všechny 3 vstupenky, takže vím, že jsem na FTF byla 27., 28. a 30.9.1998. Jo, už tehdy jsem byla magor. :D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod haci v 05 zář 2008 10:23

nabaa píše:
Xeninka píše:Konečně jsem si přivezla deníček, který jsem si psala zrovna v období, kdy dávali v kině první film. Pamatovala jsem si, že jsem si cosi o prvním filmu napsala, ale že to bylo něco tak dlouhého (přijde mi to relativně dlouhé...) jsem si fakt nepamatovala. Možná bych to někam mohla přepsat i pro pobavení ostatních pokud by byl zájem, je to spíš popis děje... Jinak z deníčku jsem tedy zjistila, že jsem na tom byla 30. ledna 1999 a že už tehdy jsem byla nenapravitelný romantik, viděla jsem vztah jak mezi M&S ale i mezi GA&DD, což mě docela překvapilo když jsem si to přečetla :D


Jasně, že je zájem. Tyhle deníčkové zápisky bývají parádní. Já jsem si tehdy do deníku napsala jen asi 10 řádků (a ty bych teda v rámci zachování si aspoň zbytku důstojnosti vážně nerada zveřejňovala), ale zato jsem si schovala všechny 3 vstupenky, takže vím, že jsem na FTF byla 27., 28. a 30.9.1998. Jo, už tehdy jsem byla magor. :D


Holky, sem s tím!!! Důstojnost nedůstojnost - mě to všechno zajímá, protože jsem na prvním filmu v kině nebyla...a stydím se za to... :oops:
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod KayTee v 05 zář 2008 12:13

Taky jsem pro zveřejnění :-))) Myslím, že jsme na tom byli všichni stejně, takže pochopíme cokoli :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod nabaa v 05 zář 2008 13:34

haci píše:
nabaa píše:Jasně, že je zájem. Tyhle deníčkové zápisky bývají parádní. Já jsem si tehdy do deníku napsala jen asi 10 řádků (a ty bych teda v rámci zachování si aspoň zbytku důstojnosti vážně nerada zveřejňovala), ale zato jsem si schovala všechny 3 vstupenky, takže vím, že jsem na FTF byla 27., 28. a 30.9.1998. Jo, už tehdy jsem byla magor. :D


Holky, sem s tím!!! Důstojnost nedůstojnost - mě to všechno zajímá, protože jsem na prvním filmu v kině nebyla...a
stydím se za to... :oops:


Vím, že je sobecké po někom to chtít a sama to odmítat, ale těch mých 10 řádků opravdu není ke zveřejnění. Fakt ne. Zbytek života bych chodila kanálama a už bych nikdy nemohla s haci, XGirl a petrazelva (petrazelvou? petrouzelvou?) do Olmika. :oops: :(
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod Xeninka v 05 zář 2008 15:27

OK, do týdne to sem hodím ať se pobavíte, protože já jsme se rozhodně bavila, zvlášť když mám v jedné větě citaci, která začíná aglicky a končí česky :lol:
Uživatelský avatar
Xeninka
 
Příspěvky: 262
Registrován: 13 dub 2008 11:06
Bydliště: Plzeň

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod KayTee v 06 zář 2008 11:10

nabaa - grrr..nebuď labuť :lol: slibuju, že se nebudeme smát :lol: :lol: Já už jsem taky na lapu uveřejnila hlouposti ze základky.. stupidní psaníčka o tom, jak já jsem Scully a kámoška Mulder a co všechno spolu děláme :-D :-D A nechodím kanálama :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod nabaa v 06 zář 2008 22:06

KayTee píše:nabaa - grrr..nebuď labuť :lol: slibuju, že se nebudeme smát :lol: :lol: Já už jsem taky na lapu uveřejnila hlouposti ze základky..stupidní psaníčka o tom, jak já jsem Scully a kámoška Mulder a co všechno spolu děláme :-D :-D A nechodím kanálama :-D


Já nemůžu. Mám úplnej psychickej blok. Když se o to pokusím, vůbec se mi nehýbou prsty. :?
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod xloverin v 08 zář 2008 11:54

Juuuj, ja som na FTF bola iba raz, ale zato dennikove zapisky mam o jednotlivych epizodach :-) ale VELMI strucne :-)
Uživatelský avatar
xloverin
 
Příspěvky: 301
Registrován: 12 črc 2008 13:07

Re: Vase prvni dojmy?

Odeslatod KayTee v 09 zář 2008 13:06

xloverin píše:Juuuj, ja som na FTF bola iba raz, ale zato dennikove zapisky mam o jednotlivych epizodach :-) ale VELMI strucne :-)


To já mám v jednom svém starém deníčku pasáž: Nenávidím svojí matku! Kvůli trojce z dějepisu se nemůžu večer koukat na Akta X!!! První díl, který neuvidím!! Fakt nevím, co budu dělat!!! A bla bla a další zápisek po týdnu: Tak dneska už jsem se koukala. V minulém díle Scullyová zjistila, že má rakovinu a teď Mulderovi řekla, že bude bojovat. Bylo to tak dojemné. Jsem ráda, že už se můžu zase koukat, ale to, že jsem neviděla minulý díl mě pořád mrzí a pořád se na mámu zlobím!! :lol: :lol: :lol:

Bylo mi asi 13 :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

PředchozíDalší

Zpět na První film (1998)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron