John Doggett (Robert Patrick)

Kterou vedlejší postavu máte nejraději? Je vám Krycek sympatický? Máte radši Muldera nebo Scullyovou? V Aktech X jsme poznali více jak 50 zajímavých postav, takže případných témat je plno...

Moderátor: MrSmith

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod KayTee v 25 kvě 2008 15:52

Padmé píše:No já jsem ten film viděla pracovně asi stokrát a ani jsem netušila, že tam Robert hraje a byla jsem příjemně překapená. Film byl sice průměrný a dost předvídatelný, ale jelikož jsem myšlenkami nepopoháněla stopáž jako u jiných filmů, tak usuzuju, že je to dobrej film :)


Jakto pracovně?
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod Padmé v 25 kvě 2008 15:55

KayTee píše:
Padmé píše:No já jsem ten film viděla pracovně asi stokrát a ani jsem netušila, že tam Robert hraje a byla jsem příjemně překapená. Film byl sice průměrný a dost předvídatelný, ale jelikož jsem myšlenkami nepopoháněla stopáž jako u jiných filmů, tak usuzuju, že je to dobrej film :)


Jakto pracovně?


Dělala jsem z toho reportáž do Volejte Novu. Jinak bych se na ten film asi nikdy dobrovolně nepodívala.
Padmé: Kněžka v chrámu Sv. Johna Doggetta.
V chrámu lze:
- pět chvalozpěvy na Doggetta

V chrámu je zakázáno:

- mluvit negativně o Doggettovi
- pět chvalozpěvy na Muldyho

Přijďte do chrámu sv. Doggetta a přidejte se k jeho uctívačům. :))))))
Uživatelský avatar
Padmé
 
Příspěvky: 62
Registrován: 13 dub 2008 00:47
Bydliště: Praha

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod KayTee v 25 kvě 2008 16:14

Padmé píše:
KayTee píše:
Padmé píše:No já jsem ten film viděla pracovně asi stokrát a ani jsem netušila, že tam Robert hraje a byla jsem příjemně překapená. Film byl sice průměrný a dost předvídatelný, ale jelikož jsem myšlenkami nepopoháněla stopáž jako u jiných filmů, tak usuzuju, že je to dobrej film :)


Jakto pracovně?


Dělala jsem z toho reportáž do Volejte Novu. Jinak bych se na ten film asi nikdy dobrovolně nepodívala.


Jo ták. Mně se to náhodou líbilo :-) A o hasičích jsem viděla ještě jeden, ten byl podle skutečné události a to byla teprve síla. Dodnes si pamatuju, jak jeden hasiš zahynul..brrr. A k tvé práci - můžu tě vidět i na obrazovce? Já už jsem myslím slyšela, že děláš v Nově..ale vůbec mi to teď nedocvaklo :-)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod Padmé v 25 kvě 2008 17:07

Jo, občas se ukázat musím. :)
Já jsem viděla Oheň s Al Pacinem a to bylo lepší. Tohle mi trochu připomínalo World Trade Center, ale naštěstí bez hepáče. :) No a tady byl hlavně Patrick :) Kéž bychom dávali třeba Terminátora :))) Nebo devátou sérii Akt X! :)
Padmé: Kněžka v chrámu Sv. Johna Doggetta.
V chrámu lze:
- pět chvalozpěvy na Doggetta

V chrámu je zakázáno:

- mluvit negativně o Doggettovi
- pět chvalozpěvy na Muldyho

Přijďte do chrámu sv. Doggetta a přidejte se k jeho uctívačům. :))))))
Uživatelský avatar
Padmé
 
Příspěvky: 62
Registrován: 13 dub 2008 00:47
Bydliště: Praha

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod Arte v 25 kvě 2008 19:13

Pche, kdyby mi jel net, tak to tu napíšu první, já se na to tak těšila! :cry: :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod KayTee v 25 kvě 2008 21:26

Padmé píše:Jo, občas se ukázat musím. :)
Já jsem viděla Oheň s Al Pacinem a to bylo lepší. Tohle mi trochu připomínalo World Trade Center, ale naštěstí bez hepáče. :) No a tady byl hlavně Patrick :) Kéž bychom dávali třeba Terminátora :))) Nebo devátou sérii Akt X! :)


No..tu devátou řadu tam musíš nějak protlačit :-D :-D
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod kimberly v 16 čer 2008 09:11

ObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod Arte v 23 čer 2008 15:17

Dneska ho krátce uvidíme ve Ztracených ve Sawyerově flashbacku! Tvrďák! :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Arte
 
Příspěvky: 154
Registrován: 13 dub 2008 14:30
Bydliště: Ostrava jede! :D

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod terentule v 24 čer 2008 23:07

Arte píše:Dneska ho krátce uvidíme ve Ztracených ve Sawyerově flashbacku! Tvrďák! :)

Jj, viděla jsem, ale ten jeho dabing mě naprosto dostal :). Líbil se mi 'aktovskej', ale tenhle byl naprosto mimo :).
Jinak poslední dobou zjišťuju, v čem všem hrál...třeba jsem předtím netušila, že hrál v Charlieho andílkách 2 nebo ve Spy kids :D
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod petrazelva v 25 čer 2008 13:59

Jo, Charlieho andílky jsem onehdá kdesi jen tak letmo zahlídla a koukám, třeštím oči - Dogett :) To je zvláštní kolika pěknejch chlapů si člověk napoprvé nevšimne.. ;)
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod terentule v 25 čer 2008 21:03

petrazelva píše:Jo, Charlieho andílky jsem onehdá kdesi jen tak letmo zahlídla a koukám, třeštím oči - Dogett :) To je zvláštní kolika pěknejch chlapů si člověk napoprvé nevšimne.. ;)

Přesně tak :). Ale vím čím to je, člověk si někoho někde všimne, začne se mu líbit a pak si zpětně uvědomí, že už ho vlastně viděl mockrát ve spoustě věcích :), ale v té době ho ještě nezajímal :)
Uživatelský avatar
terentule
 
Příspěvky: 240
Registrován: 13 dub 2008 00:51
Bydliště: Praha :)

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod yscully v 12 srp 2008 16:09

Tak jsem se konečně prokousala k dílům s Doggettem. Když jsem se před pár lety dozvěděla, že vyštípal Muldera, byla jsem na něj nabroušená. Pak jsem se časem dozvěděla, jak to bylo s Duchovnyho smlouvou a byla jsem zase naštvaná na Chrise, že to neukončil. Časem, jak jsem X-F začala zase sledovat na netu apod. jsem nabyla pocit, že to snad půjde přežít. Několik scén jsem viděla náhodou s bráchou v noci na Primě, ale bez kontextu to nebylo ono. Teď jsem mohla prožít jeho nástup do seriálu a musím říct, že jsu nadšená. Jakkoliv jsem si dlouho nedovedla představit X-F bez Muldera, najednou to jde velmi dobře, Doggett je fakt dobrá postava (a "zlej terminátor" Robert Patrick je sympaťák). Přivedení Doggetta se tvůrcům fakt vydařilo, zamilovala jsem si ho tak rychle, až mě to překvapuje. (psáno den po shlédnutí Via Negativa)

Co jsem tím chtěla říct... Jestli to tady ještě čte někdo, kdo Doggetta a poslední dvě série z principu odmítá, tak mu dejte šanci a podívejte se na prvních několik dílů s ním. Věřím tomu, že plno z vás dopadne jako já :)

EDIT: Teď se dívám, co za haluz jsem vyrobila v předposlední větě :) Původní myšlenka byla taková, ať ten, kdo se toho ještě bojí, se na to podívá, ale vyrobila jsem úplně jinej význam ("s ním" původně zastupovalo "s Doggettem") :lol: :lol:
Naposledy upravil yscully dne 12 srp 2008 20:51, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod MrSmith v 12 srp 2008 20:47

Odmietanie z principu je velmi zle. Zvlast ked sa to Tyka Doggetta ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod Leblanc v 02 lis 2008 11:34

Tfuj, kam jsem to vlezla! :shock:
A teď vážně. Když jsem zjistila, že v posledních sériích Mulder nebude a místo něj je "terminátor", byla jsem strašně zklamaná a ještě víc naštvaná. Přiznávám ale, že moje averze polevuje, smířila jsem se a i když pro mě nebude nikdy číslo 1, je to dobrá postava a do akt X zapadla výborně. (A to jsem ještě neměla tu čest vidět všechny díly).
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod oskvarka v 02 pro 2009 17:32

hehe tak na ziadnej teme som sa tak nezasmiala ako tu...nemozem si pomoct az mi tiekli slzi z niektorych prispevkov...
....mne zase Doggett uplne pripadal ako by prisiel z ineho serialu... :D ale nemozem zase povedat ze by som to povazovala za zle prave naopak prvych 5 epiek 8 serie som nemohla... ako to bolo dokonale odveci... skratka sa mi to velmi pacilo...tie interakcie zo vsetkimi...bol taky typicky az mi medzi nimi pripadal ako mimozemstan :D:D
...postava zaujimava pre mna taky spravny suchar :D a terminátor v jednom ako pest na oko ku aktom X musim uznat ze ma to dost pobavilo na to aby som v tych prvych castiach s nim nepocitila akysi prilisny pocit ze to bez muldiho uz bude o nicom (aj ked ako ze muldi je moj no1 takze mi samozrejme chybal a hlavne som sa strasne tesila kedy sa uz zase dopozeram ku castiam de bude...ale bolo to aj tym ze som tie casti nevidela a vedela som ze su huste a strasne som sa na ne tesila ale aj napriek tomuto vsetkemu sa mi vsetky casti pred per manum strasne pacili a to sa mi museli teda riadne pacit ked som ich krasu videla aj cez to nadsenie kedy sa uz konecne dostanem ku epke per manum...)... a 8 seria je velmi velmi kvalitna (ani jediny zly, chaoticky alebo nudny diel sama kvalitka)... aj ked asi zo 2 epky by som tam nasla kde pre mna az prilis ustupuju typicke akta X a ma to taky terminátorovsky nadych... co sa mi ako pre akta X moc nepacilo ale zaroven su aj napriek tomu tieto dieli velmi dobre a velmi sa mi pacili...vid. Meduza ci ako sa to volalo...
... zaroven si myslim ze sam by to neutiahol ani na 5 percent (dokonca by to bola brutal nuda...ale pls nezabite ma za to ...ja jednoducho niesom taky terminatorovsky typ a navyse som zatazena na vysokych chlapov) takze bolo dobre ze mal pri sebe scully, skinera a ostatnych a neskorej aj moniku...ktora bola nacisto uchvatna...a samozrejme z muldim sa mi pacili spolu strasne moc...skvela dvojka :D ale ja muldiho zeriem s kymkolvek... sorry nezabite ma a nieze vymazete moj prispevok... :lol:
v 9 serii sa mi zdali horsie namety na epky preto sa mi zda 9 slabsia ale to nema nic spolocne s tym ze tam muldy nebol ani s tym ze tam bol john a monika ...tot asi vsetko ...
...najviac sa mi john pacil v prvej mitologii a v prvej samostatne stojacej epke 8 serie... a potom momenty kde bol utrapeny, momenty kde bol spravne nasrany...tie boli dokonale... shippy momenty z monikov...a hlavne jeho prirovnania ku dobremu duchovi Gasperovi a tak... a este sa mi pacil v epke sunshine days ci ako sa to volalo :) A+B+C :)
takze celkovo mi nejako tak spravne odvecacky v podstate do deja zapadol :)
Naposledy upravil oskvarka dne 03 pro 2009 01:20, celkově upraveno 1
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12

Re: John Doggett (Robert Patrick)

Odeslatod luca v 02 pro 2009 18:41

petrazelva píše:Jo, Charlieho andílky jsem onehdá kdesi jen tak letmo zahlídla a koukám, třeštím oči - Dogett :) To je zvláštní kolika pěknejch chlapů si člověk napoprvé nevšimne.. ;)


Jo, jo, já ho teď naposledy viděla ve Walk the Line, kde hrál Cashova otce, a vůbec sem ho nemohla poznat, přišlo mi, že nějak strašně zestárnul (možná tak byl částečně namaskovaný), ztloustnul... až v druhé půlce filmu jsem se rozkoukala. :)
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Předchozí

Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron