Do you believe in extraterrestrials?

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o mytologii Akt X, ale báli jste se vylepit do okna písmeno "X". Černý olej, Kouřící muž, Syndikát, mimozemské únosy, Samantha, mimozemští rebelové, William a plno dalších otázek čeká na zodpovězení...

Moderátor: MrSmith

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod KayTee v 11 črc 2008 10:31

DARTH_Praetorian - teda, jako přelouskat to po tobě, to bylo něco :-D Aspoň tečky a čárky (bodky a čiarky) bys mohl občas napsat. A k tomu cos napsal: Já určitě neodsuzuju někoho kvůli věku. Taky mi bylo 13-14 a měla jsem svoje názory, takže jsem novým přístupům otevřená :-) Knížky, které máš díky své sestře, musí být opravdu zajímavé. My jsme s tátou taky něco sbírali, ale takové poklady bych v naší knihovně asi nenašla. V galaxii určitě nejsem sami. Taky si to myslím. Ať už nějaké organismy nebo dokonce bytosti, věřím, že někde jsou. Moc se mi nechce věřit, že kdyby byli natolik inteligentní, že postavili stroj, kterým by těch několik miliard světelných let překonali, že by se pak tady nechali sestřelit nebo dokonce vidět.. Ale Area 51 je opravdu záhadou a už takovou legendou, že tam prostě něco být musí.

A s tím Mulderem si to ještě rozmysli :-) Taky jsem chtěla být Scullyovou a pracovat v FBI, ale.. Je tady moc ALE. Prostě je to ve skutečnosti nemožné. Musel bys umět skvěle anglicky, mít diplom z psychologie, unesenou sestru, aby tě mělo co pohánět vpřed a hlavně fleka v FBI..což je pro nás obyčejné smrtelníky z Evropy takřka nemožné
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod DARTH_Praetorian v 11 črc 2008 13:20

no hej ale aj tak pojdem asi do namorneho vysetrovacieho uradu ale mam v plane ist na psychologiu :D a sestru dokopem zakopem a poviem ze je o 4 roky mladsia a ze ju uniesli (aje ked je o 5 rokov strasia a druha o 10 to je co :D)ale k fbi sa da dostat jeden znamy tiez od nas sa tam dostal ale nedali mu kancelariu v suterene skoda (studoval volade v amerike nevim de presne)a sorry za tie ciarky a bodky a po cesky viem nemusis prekladat len nejak sa mi nechce pisat po cesky no a ten z oblasti 51 (bob lazar) potvrdil aj projekt MJ-12 á ze stealth je robeni na zaklade ET technologie a je tam par dalsich co to iste tvrdia o aurore a ze nad jazerom groom (v A-51) sa testuje ET lode dokonca aj pocas druhej WWboli svedectva o UFO a vraj si kazdy mislel ze su to tajne zbrane tych druhich (v jednej knihe o vyzkume ufo v byvalom zssr je aj sprava od pilotov ktori vraj pri nalete na nemecke mesto (lietadiel bolo 700 co je slusne :) ) videli ziariaci kruh o priemere 20 metrov a kedze si misleli ze je to nemecka tajna zbran tak cela letka asi tri minuti preasledvala ufo a snazila sa ho zostreli (700 lietadiel za 30 mm gulometmi)a objekt si isiel dalej v egyptskich a rimskich dokumentoch su tvrdenia o tom ze na oblohe sa vznasalo (rimania vraveli ohnivy stit u grekov disk a egyptania vraveli o druhom slnku) ufo)a teraz tu mame unosi falosne pitvy sedych mimozemstanov a vlada zosmiesnuje a vrazdi ludi co tvrdia ze pre vladu pracovali na vyzkume tichto UFO v A-51 ich bolo vraj 9 a aj ten udajny pad meteru/ufa v roswellu (neviem ci to neni len s jednim l) tam len uzavreli okolie a nic nevravia celavlada je len jedna konspiracia (az na nasu ti su schopni iba okradat ludi :D) a teda su priame dokazi ktore su ohrozene falosnimi poplachmi a zosmiesnovania od vladi a ludia sa boja nieco povedat a tedu je polovica vymyslenich a ktovie co ta druha preto nik neveri lebo su ovplyvnovani a usmernovani a veriaci mlcia aby sa vihli posmechu (aj bob lazar co tvrdil o ufo v A-51 bol obvineni (kym asi) ze bordel)takze dufam ze sa to zmeni a budeme si mailovat (alebo chatovat kto ako) s ETI (vedci dokonca vytvorili zaostalu zivu formu tim ze v skumavke vytvorili vhodne prostredie pre zivot tj optimalna teplota kyslik atd. takze je mozne ze nie kazda 100 slnecna sustava je obivana inteligonim zivotom (staci aj hlupy :D) ale mozno aj kazda 10 ved donedavna sme nevedeli ani objavit planetu v susednej slnecnej sustave (30 rokov dozadu) a teraz tvrdia ze nikde nic nieje (zive) takze vzhladom k tomu ze vesmir je nepreskumany vecsina planet sa len odhaduje kde su a ake su pomocou zmrstovania takze si len mislime aka je a teda je mozne ze mame susedou ved kto uviti budovy alebo ine konstruckie na planete ktoru je ledva vidno a ak je civilizacia dost vyspela a teda na vissej urovni ako my je mozne ze na prenos radiovich (a inich) vln nepotrebuju staleiti ale su schopny ich zachitit cez planetu co by znamenalo ze o nas vedia ak su na tom tak dobre ale pouzivaju iny sistem alebo nevidime sateliti
a aj mi zachytavame signali z vesmiru nemusi byt vsetko len signal pulzaru (hviezdy) takze ktvie co mame pod zemou mozno to bude ako v War of the World (inak hra na playstation bola lepsia ako tne film ale ta posledna misia bola hrozne tazka aj ked vo filme to vypadalo krajsie ale to je stara hra a ja som to hral davno ale dobra :) no spet k povodnej teme )

v skratke su dokazi o existencie ktore vlada utajuje a su dokazi ze na "leteckej zakladni" (A-51) je ufo a ked je ufo schopne prista zvislo tak naco jetam ta 9 km dlha pristavacia draha ? je pod tim nieco ? testuju tam mimozemske zbrane a draha len kryt ak by doslo k nehode ? (blba teoria ale co uz)co tam take maju ze vstup trestaju aj smrtou ? testuju len nasu technologiu (lazar dokonca aj nakreslil lod a opisal system pohonu "gravitacnym" motorom o vezkosi tenisovej lopty (co je dost malo vzhladom k tomu ze vravia ze dosiahne ryclot az 0,9 c ked 0,05 c je takmer nedosiahnutelne (skusali aj jadroove naloze na vytvorenie energie ale na taku rychlost bolo treba 300k nalozi a 10 za s odpalit neviem ktoreho sialenca to napadlo ale co uz no nach je to kratke tak koncim a po odvovedi na tito nezmysli (aj ked zrejme pravdive) este nieco dodam ak bude treba ale nemam cas sa rozpisovat takze : verte
I BELIEVE !!!!!!!!!!!!!
ps:este raz sa ospravedlnujem za tu slovencinu (a dokonca nespisovnu) ale nieom ziadenspisovatel ak niecomu nieje rzumiet (pre moju slovencinu samozrejme) tak sa to pokusim opravit :)
pps:Truth ist out of there and "here" !!!

EDIT:mozes byt moja scullyová (a pomoz uniest sestru nezabudini holoprejektor a reflektory nach si mislia ze to bolo ufo :D)
EDIT:asi sa nikomu nechce citat :D
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod KayTee v 11 črc 2008 20:33

DARTH_Praetorian: Teda, jedno ti musím fakt uznat. Máš obrovskej přehled. Jen čumím, kolik informací sem píšeš. Jde vidět, že tě to opravdu zajímá a baví, takže ti držím palce, aby ti to vydrželo a splnilo se ti, co si přeješ. Scullyová bych byla ráda, ale s tebou by mi to asi nefungovalo, protože jsem zhruba ve věku tvé nejstarší sestry, takže si musíš najít mladší, aby to mohlo být se vším všudy :-D Chápeš ;) :lol:

A slovenština mi nevadí, ovládám ji stejně dobře jako češtinu (já jsem takovej československej mix :-D -půl života tam, půl tady). Chyby taky přehlédnu, když je obsah smysluplný a má co říct a to ty evidentně máš ;)
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod DARTH_Praetorian v 11 črc 2008 21:07

no tak toto berem ako uprimny kompliment a teda dakujem a mas pravdu mas presne tolko (par mesiacov rozdiel ale ma 24)a scullyova bola mladsia nie (aspon mensia)a neoj zaujima ma to teraz bude aj potom :D a inak neni to nijak extra prehlad je to len par kniziek takych 15 a internet a svedkovia a podobny fanatici (ako ja)no a dufam ze si najdem nejaku scullyovu no nemusela by byt presne rovnaka (tym myslim skeptik preco by nehla verit :?: )a kto vie mozno miesto ncis bude FBI a kto vie ak je sindikat nik nevie kto tam bude teda vies ako to myslim a dufam ze som niekoho presvedcil tak este raz ti teda dakujem a este ak by som sestru presvedcil (tu starsiu) nach ide so mnou do kina mozno sa do toho znova vzije ael je tu este problem lone gunnman :) najdem nejakych sialencov to nebude problem :D (a mozes sa pridat :) )a ozaj vzhladom k tomu ze cechchodisa do chotebora na festival fantazie ? su tam X-F cony a aj film bol minule na rok mozno bude dvojka a vyda mozno sa stretneme (ak tam budes)no a mozem dalsie moje sialene teorie publikovat :D kto vie kto kazdy to cita :D este chvila a buem este paranoidnejsi nez je mulder ale to bude len dobre ale ako pre koho to byaj scullyova zosalela :D (aj ked to aj pri mulderovi) hmm len ma trapi X-F serial na dvd na slovensku som to nezohnal (cez internet nenasel presnejsie) ale ked uz budem na rok v cecha (a mozno aj skor) tak si musim kupit len blbe male brezno tu nebude v kine aspon som nevidel a nemyslim si ze bi nenapisali ze bude a pisal co bude 26 takze zrejme musim ist inde (tomu sa vravi zaostali stat rozlahli nerozvinuti a s populaciou maleho americkeho mesta)takze dufam ze aj toto sa zmeni (no pomaly verim aj v ekonomicky prospech slovenskej republiki to uz je sialenstvo spojene s paranojou ) no radsej zmlknem :D
mozes pisat martin (ak sa ti nechce darth_praetorian alebo aj darth staci ;) )
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod G.Logan v 11 črc 2008 21:35

DARTH_Praetorian: Teda přesně jako KayTee čumim na to co všechno o tom víš. Jako já se zajímám hodně o vědu a s tím spojené věci(Area 51) , ale toliko informací na jednom místě jsem ještě neviděl. Jenom prosím piš aspon čárky někdy jsem v tom opravdu zmatek (všechno mi splívalo dohromady) :D
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod DARTH_Praetorian v 11 črc 2008 23:00

G.Logan píše:DARTH_Praetorian: Teda přesně jako KayTee čumim na to co všechno o tom víš. Jako já se zajímám hodně o vědu a s tím spojené věci(Area 51) , ale toliko informací na jednom místě jsem ještě neviděl. Jenom prosím piš aspon čárky někdy jsem v tom opravdu zmatek (všechno mi splívalo dohromady) :D


tomu sa vravi spisovna slovencina - nezrozumitelna hatlanina bez ciarok a inich znamienok
no teda aspon pre vecsinu slovakov (sme na to lenivy)a ja navyse niesom najlepsi v slovine takze prepac za interpunkciu a podobne nezmysli ale bude sa snazit to napravit :)
a dakujem :)a ono nieje toh vel co viem ale nejake info mam ;) odporucam aj wikipaediu ak vies po anglicky mas tam aj o vojenskych projektoch ako je MJ-12 (skupina najlepsich vedcov a technikov skumajuca ufo (teda to ufo aj maju) tiez v nevade v A-51 aj o aurore ktora ma tvar podobny UFO ak poznas SW hrozne pripomyna sith infiltrator :))no ale tie knihi su v slovencine mam zrovna aj tu michaela whitea ale ako vravim su tam preklepy nic podstatne ale mili to hrozne
ps: tie ciarky hmm... ja som fakt hrozny :oops:
pps: dufam ze som niektorych donutil sio tom precitat a tak zrejem a j uverit

I BELIEVE !!!!!!!

EDIT:pravda fakt neviem pisat :D
pps: dufam ze som niektorych donutil si o tom precitat a tak zrejme aj uverit
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod G.Logan v 11 črc 2008 23:22

DARTH_Praetorian píše:
G.Logan píše:DARTH_Praetorian: Teda přesně jako KayTee čumim na to co všechno o tom víš. Jako já se zajímám hodně o vědu a s tím spojené věci(Area 51) , ale toliko informací na jednom místě jsem ještě neviděl. Jenom prosím piš aspon čárky někdy jsem v tom opravdu zmatek (všechno mi splívalo dohromady) :D


tomu sa vravi spisovna slovencina - nezrozumitelna hatlanina bez ciarok a inich znamienok
no teda aspon pre vecsinu slovakov (sme na to lenivy)a ja navyse niesom najlepsi v slovine takze prepac za interpunkciu a podobne nezmysli ale bude sa snazit to napravit :)
a dakujem :)a ono nieje toh vel co viem ale nejake info mam ;) odporucam aj wikipaediu ak vies po anglicky mas tam aj o vojenskych projektoch ako je MJ-12 (skupina najlepsich vedcov a technikov skumajuca ufo (teda to ufo aj maju) tiez v nevade v A-51 aj o aurore ktora ma tvar podobny UFO ak poznas SW hrozne pripomyna sith infiltrator :))no ale tie knihi su v slovencine mam zrovna aj tu michaela whitea ale ako vravim su tam preklepy nic podstatne ale mili to hrozne
ps: tie ciarky hmm... ja som fakt hrozny :oops:
pps: dufam ze som niektorych donutil sio tom precitat a tak zrejem a j uverit

I BELIEVE !!!!!!!

EDIT:pravda fakt neviem pisat :D
pps: dufam ze som niektorych donutil si o tom precitat a tak zrejme aj uverit



Ano mě jsi donutil jsi to přečíst :D tak dlouhé povídání jsem tady dlouho nezažil a díky za doporučení určitě si na anglické verzi wikipedie vyhledám Area 51 a jenom malý prosík neplet do všeho SW, je mi jasné, že jsi fanoušek, ale ke všemu se to nehodí jinak dík za info ;)
Každý lidský život končí stejným způsobem.Jen je detail jak žil a jak zemřel a to odlišuje jednoho člověka od druhého.-Ernest Hemingwey
Nevěř všemu, co lidé říkají. - Omnia, guae dicunt homines, tu credere noli.
Uživatelský avatar
G.Logan
 
Příspěvky: 289
Registrován: 15 dub 2008 20:35
Bydliště: Česká Třebová , ale narozen v Austrálii :-)

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod DARTH_Praetorian v 11 črc 2008 23:30

nejde o to ze som sw fan ale jedno lietadlo je tam podla aurory robene :) a nemas zac ;)
EDIT: ak ich porovnas su skoro rovnake a on kopiruje vetsinu veci tak kto vie
I BELIEVE BUT NO IN GOD !!!!!
From the CHAOS for The TRUTH !!!!!
Uživatelský avatar
DARTH_Praetorian
 
Příspěvky: 21
Registrován: 09 črc 2008 16:34
Bydliště: CORUSCANT

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod Leblanc v 02 lis 2008 14:37

Kdysi dávno jsem slepě věřila v paranormální jevy, mimozemšťany. Když jsem uviděla první díl akt X, zasáhlo mě to celou silou, téma, hudba, hlavní hrdina, bylo to jako znamení. Na druhou stranu jsem začala chodit do kostela, časem jsem byla pokřtěna. Myslím, že jsem v té době potřebovala něčemu věřit. Teď jsem mnohem víc skeptická. Věřím ve vyšší moc, v posmrtný život a v to, že nejsme sami v tom nekonečném vesmíru.
Obrázek
I want to believe in the power of love ...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Leblanc
 
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2008 21:43
Bydliště: Hustopeče

Re: Do you believe in extraterrestrials?

Odeslatod Petraela_x v 12 pro 2008 21:21

Stotožňujem sa s väčšinovým názorom, že tu nie sme sami. Jednoducho by to bolo plytvanie priestorom. Verím rôznym veciam, ale priznám sa ak by som sa osobne stretla s niečím takým, ako UFO, alebo nejaký duch alebo ničo také, neviem či by som uverila, že vidím, čo vidím. Hlavne by som sa veeeľmi bála, ja mám z týchto vecí normálne strach. Snažím sa mať otvorenú myseľ a vypočuť si všetko, potom v sebe si to utriedim, či sa mi to zdá pravdepodobné, alebo nie.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Petraela_x
 
Příspěvky: 268
Registrován: 25 lis 2008 11:46

Předchozí

Zpět na Mytologie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron