The Walk

24 klasických epizod z let 1995-1996

Moderátor: Luki

The Walk

Odeslatod kimberly v 09 črc 2008 13:25

Epizóda, ktorá má veľmi zaujímavý námet, bohužiaľ však nebola spracovaná tak, aby ma zaujala. Možno vy budete mať iný názor, ale môj je taký, že sa ni jednoducho nepáči-skoro vôbec. Vo všeobecnosti nemám k tretej sérii vzťah kôli dielom D.P.O., The List, Teso dos Bichos, Hell Money, ktoré ma vôbec nezaujali a Prechádzka je ďalším z nich. Vojnový veterán, ktorý prišiel o končatiny a astrálne cestuje je síce zaujímavá myšlienka, celý čas som mala ale pocit, že sledujem nejakú nevydarenú kriminálnu akciu v obyčajnom seriály, žiadalo sa mi to trochu prepracovať.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: The Walk

Odeslatod Utero v 09 črc 2008 18:42

No souhlasim, neco se tady nepovedlo. Ale libilo se mi, ze epizoda dokazala obcas hezky sokovat. Uz jenom ten zacatek kde ten chlapek skoci do te vany plne varici vody byl teda drsny :shock: Pak jsou tu i dalsi, obcas i nechutne sceny. Pomsta valecneho veterana neni dobre tema, ale ani nemyslim, ze to bylo spatne natocene. Naopak myslim, ze to je lehce nadprumerna epizoda. Hodne se ji podoba "Unrequited" ze 4 serie. Tam byl, ale vysledek odost horsi. Takze celkove myslim, ze Walk zaslouzi pozornost a celkovy dojem z toho mam dobry.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: The Walk

Odeslatod KayTee v 10 črc 2008 17:13

Z epizod lidí bez končetin se mi teda víc zamlouvá Badlaa

Tohle mi nepřišlo skoro vůbec strašidelné, spíš prvoplánové. Děj se dal vždycky krásně předvídat... a to nemám ráda.
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: The Walk

Odeslatod niki_hornbeam v 02 zář 2008 13:37

KayTee píše:Z epizod lidí bez končetin se mi teda víc zamlouvá Badlaa

Tohle mi nepřišlo skoro vůbec strašidelné, spíš prvoplánové. Děj se dal vždycky krásně předvídat... a to nemám ráda.

Naprosto souhlasim, tohle me taky moc nezaujalo.... Az jsem se skoro zacala nudit....
niki_hornbeam
 
Příspěvky: 8
Registrován: 31 srp 2008 11:24
Bydliště: SYDNEY(AU) Rybnik(CR)


Zpět na 3. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron