Avatar

24 klasických epizod z let 1995-1996

Moderátor: Luki

Avatar

Odeslatod kimberly v 05 črc 2008 10:54

Epizóda venovaná Skinnerovi sa podĺa mňa podarila. Konečne sme mali možnosť nahliadnuť do jeho súkromia o ktorom sme toho, ako koniec-koncov podotkol aj Mulder veľa nevedeli. Myslela som na začiatku, že táto epizóda sa bude vymykať tým mysterióznym, že to bude nejaká sonda do Skinnerovho života. V podstate bola, ale aj s neodmysliteľnými prvkami mysteriózneho seriálu. Zaujal ma aj príbeh ako taký, keby bol spracovaný v nejakom inom seriály iste si ho pozriem aj tak. Krásny bol aj záver, keď Skinnerova manželka leží v nemocnici a on sa pozrie na prsteň v ktorom je vyryté "Forever". A záhadná stará žena, ktorá mu zachránila všetko, to ako ju všade vidí...Proste neodlepila som sa od tohto dielu.
A keď už sme pri názve tejto epizódy: som tu asi jediná čo nemá avatar lebo to nevieeem :?
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Avatar

Odeslatod Utero v 05 črc 2008 12:40

Myslim, ze avatar tu nema jeste mona lisa a par dalsich, takze sama nejsi :)

K epizode: Jasne vyborna vec co si klidne zaslouzi plne hodnoceni. O Skinnerovi jsme se toho dozvedeli dost. M a S mu tady taky prokazali i to, ze ikdyz jim dokaze obcas zavarit tak si ho velice vazi a pomohou mu. Taky myslim, ze Mitch predvedl jeden ze svych nejlepsich hereckych vykonu v serialu prave v tehle epizode.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Avatar

Odeslatod mona lisa v 06 črc 2008 19:47

Ten fajciar je ale nechutny. Vymysliet taketo pikle na Skinnera. Fuj :!:
Vyborna epizoda, davam 100 %.
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Avatar

Odeslatod yscully v 06 črc 2008 20:51

mona lisa píše:Ten fajciar je ale nechutny. Vymysliet taketo pikle na Skinnera. Fuj :!:
Vyborna epizoda, davam 100 %.


Nepleteš si to se Zero Sum ve 4. sérii, kde CSM na Skinera hodil vraždu a chtěl po něm, aby likvidoval důkazy o pokusech se včelama? Tady snad CSM ani nebyl, nebo v tom mám guláš já ;)

EDIT: ... hm, mám v tom binec a ještě spoileruju...
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Avatar

Odeslatod mona lisa v 07 črc 2008 08:31

yscully píše:
mona lisa píše:Ten fajciar je ale nechutny. Vymysliet taketo pikle na Skinnera. Fuj :!:
Vyborna epizoda, davam 100 %.


Nepleteš si to se Zero Sum ve 4. sérii, kde CSM na Skinera hodil vraždu a chtěl po něm, aby likvidoval důkazy o pokusech se včelama? Tady snad CSM ani nebyl, nebo v tom mám guláš já ;)

EDIT: ... hm, mám v tom binec a ještě spoileruju...


Myslim, ze bolo jasne naznacene, ze to bol fajciar, kto vymyslel ten plan s prostitutkou. Ked sa Mulder pytal Skinnera vo vysetrovacej miestnosti (v ktorej bol potom co ho obvinili z nehody jeho ex-zeny): na otazku Skinnera, ze kto mu to urobil, Mulder odpovedal, to musite vediet Vy sam. Hned na to ukazali fajciara, ako stal vonku pred miestnostou a sledoval to. Pozri si tu epizodu znova a pochopis. Toto su typicke fajciarove triky :cry:
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Avatar

Odeslatod yscully v 07 črc 2008 08:35

mona lisa píše:
yscully píše:
mona lisa píše:Ten fajciar je ale nechutny. Vymysliet taketo pikle na Skinnera. Fuj :!:
Vyborna epizoda, davam 100 %.


Nepleteš si to se Zero Sum ve 4. sérii, kde CSM na Skinera hodil vraždu a chtěl po něm, aby likvidoval důkazy o pokusech se včelama? Tady snad CSM ani nebyl, nebo v tom mám guláš já ;)

EDIT: ... hm, mám v tom binec a ještě spoileruju...


Myslim, ze bolo jasne naznacene, ze to bol fajciar, kto vymyslel ten plan s prostitutkou. Ked sa Mulder pytal Skinnera vo vysetrovacej miestnosti (v ktorej bol potom co ho obvinili z nehody jeho ex-zeny): na otazku Skinnera, ze kto mu to urobil, Mulder odpovedal, to musite vediet Vy sam. Hned na to ukazali fajciara, ako stal vonku pred miestnostou a sledoval to. Pozri si tu epizodu znova a pochopis. Toto su typicke fajciarove triky :cry:


Jo, podívala jsem se na to znovu (teda jenom na scénář) a proto jsem ten původní příspěvek upravila. Prvně jsem ho napsala, protože jsem zrovna dokoukala to Zero Sum a tvoje poznámka na to seděla až moc dobře. A protože jsme ve třetí sérii a Zero Sum je ve čtvrté, tak jsem potenciálně spojlerózní část napsala bíle, kdyby náhodou existoval někdo, kdo se na to teď začal koukat postupně a chce se nechat překvapit (pochybuju, ale co kdyby)
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Avatar

Odeslatod derena v 03 srp 2009 12:50

Aj napriek Amande Tapping, ktorú mám rada, hodnotím túto epizódu tak na taký priemer. Aj keď je fajn, že sme sa trochu viac dozvedeli o Skinerovi, mňa osobne táto časť až tak nejak zvlášť nezaujala. Proste priemer.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58


Zpět na 3. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron