Pusher

24 klasických epizod z let 1995-1996

Moderátor: Luki

Pusher

Odeslatod kimberly v 27 dub 2008 21:59

Toto je jedna z mála epizód tretej série ktorá ma dostala a fakt bolo v nej plno napätia. To ako Modell ovládal Mulderovu myseĽ a ako ho prinútil hrať ruskú ruletu, ako Scullyová Muldera prosila, aby sa nezabíjal, že ho potrebuje, tá scéna v nemocnici ako mu stisne ruku...
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Pusher

Odeslatod XGirl v 28 dub 2008 08:36

Tohle je pro mě taky jeden z nejlepších dílů - ovládání mysli předtím takhle v XF rozvinuté nikdy nebylo, kromě toho perfektně zahraná postava Modella, napětí, když ovládne i Muldera a jejich psychický souboj nad zbraní s jedním nábojem...Skoro bych řekla, že je to nejelepší samostatně stojící epizoda třetí série.
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Pusher

Odeslatod kimberly v 04 kvě 2008 15:43

A ja si myslím, že je to najlepšie samostatne stojaca epizóda tretej série. Teraz som si to pozrela a naozaj si to myslím. Kitsuneragi už nedosahovala kvalít tohto dielu.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Pusher

Odeslatod Utero v 25 kvě 2008 13:40

Me zase pride tahle epizoda nepravem az moc vychvalovana. Myslim si, ze postava Modella se svym predchudcum Victora Toomse a Donnieho Pfastera ani zdaleka nevyrovna. Stejne, ale musim uznat, ze je to vazne kvalitni epizoda s uzasnym vyrazem bezmoci Scullyove pri scene kdy Modell ovladal Mulderovo mysl. Bravo :!:
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Pusher

Odeslatod kimberly v 01 čer 2008 10:38

Podľa mňa jedna z najlepších, aha koľko ľudí, toľko názorov ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Pusher

Odeslatod yscully v 25 čer 2008 23:50

Teď jsem se na ni podívala tak nějak bez větších očekávání (nevím, podle popisu mě to nenadchlo a když jsem to viděla naposled ještě na Nově, tak asi taky ne - zapamatovala jsem si snad jenom hlášku o Playboyi) a je to naprostá bomba... A ten konec... Je neuvěřitelný, že APSS se dá uvažovat až někdy o čtyři roky později, tady bych jim to přála ;) Kitsunegari je fakt o dost slabší.
Uživatelský avatar
yscully
 
Příspěvky: 282
Registrován: 01 kvě 2008 10:17
Bydliště: Brno

Re: Pusher

Odeslatod XGirl v 27 čer 2008 12:21

Áno, tady jak se na konci chytí za ruce, tak to je typická shippy scéna před APSS :D I když osobně mi víc citovější a taková něžnější přijde ta, když se Mulder chystá do akce, dává Scullyové svou zbraň, aby ji náhodou nepoužil a ona vezme jeho dlaně do svých a tak vyděšeně se na něj podívá. Mé shipperské srdce plesá!
Obrázek
Uživatelský avatar
XGirl
 
Příspěvky: 616
Registrován: 13 dub 2008 18:23
Bydliště: Česká Třebová

Re: Pusher

Odeslatod sauron77 v 03 říj 2008 18:31

vyborna cast
sauron77
 
Příspěvky: 8
Registrován: 17 čer 2008 21:42

Re: Pusher

Odeslatod luca v 03 říj 2008 23:08

XGirl píše:Áno, tady jak se na konci chytí za ruce, tak to je typická shippy scéna před APSS :D I když osobně mi víc citovější a taková něžnější přijde ta, když se Mulder chystá do akce, dává Scullyové svou zbraň, aby ji náhodou nepoužil a ona vezme jeho dlaně do svých a tak vyděšeně se na něj podívá. Mé shipperské srdce plesá!


Mé taky! Vždycky to nejméně dvakrát vracím. :lol:
Uživatelský avatar
luca
 
Příspěvky: 563
Registrován: 10 kvě 2008 00:20
Bydliště: Lišov

Re: Pusher

Odeslatod derena v 03 srp 2009 12:42

Presne, ta scéna je pre nás shipperov určite veľmi..hm.. shipperská. :) Ako sa na seba pozrú..no proste shipper scéna ako vyšitá. :)
Inač fajna epizodka.
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: Pusher

Odeslatod oskvarka v 22 říj 2009 19:29

luca píše:
XGirl píše:Áno, tady jak se na konci chytí za ruce, tak to je typická shippy scéna před APSS :D I když osobně mi víc citovější a taková něžnější přijde ta, když se Mulder chystá do akce, dává Scullyové svou zbraň, aby ji náhodou nepoužil a ona vezme jeho dlaně do svých a tak vyděšeně se na něj podívá. Mé shipperské srdce plesá!


Mé taky! Vždycky to nejméně dvakrát vracím. :lol:



Prave som to dokukala a musim sa pridat ...
a ta scena v nemocnici... ani som nedychala fakt huste...
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 3. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron