Syzygy

24 klasických epizod z let 1995-1996

Moderátor: Luki

Syzygy

Odeslatod kimberly v 21 dub 2008 09:22

Tretia séria ma zaujala najmenej zo všetkých období, ale tento diel sa mi páči. Tínedžerky s telekinetickými schopnosťami plus nezabudnuteľná scéna ako sa detektívka Bambi vrhne na Muldera... ;)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Syzygy

Odeslatod MrSmith v 21 dub 2008 09:53

Bambi nebola v tejto epizode
Obrázek
Uživatelský avatar
MrSmith
 
Příspěvky: 346
Registrován: 13 dub 2008 14:10
Bydliště: Košice

Re: Syzygy

Odeslatod mona lisa v 21 dub 2008 10:06

Ale Mulder sa statocne branil ;) A Scullyova naozaj nedosiahne na pedal ;)
mona lisa
 
Příspěvky: 237
Registrován: 13 dub 2008 12:17
Bydliště: Bratislava

Re: Syzygy

Odeslatod kimberly v 21 dub 2008 10:20

MrSmith píše:Bambi nebola v tejto epizode

Nie, zle som si to prekopírovala z toho čo som mala pripravená, Bambi bola vo War of coprophages, diel so švábmi, táto sa volala Angela Whiteová.
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Syzygy

Odeslatod kimberly v 27 dub 2008 21:38

Inak, všimla som si, že viacerí ste zaradili tento diel k najhorším v tretej sérii. Prečo?
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Syzygy

Odeslatod Luki v 27 dub 2008 21:41

kimberly píše:Inak, všimla som si, že viacerí ste zaradili tento diel k najhorším v tretej sérii. Prečo?


Jediný kdo to odůvodnul byl Mr.Smith17 a jeho důvody chápu, každopádně o zbytku nevím... třeba se shipperům nelíbí jak se MaS v téhle epizodě k sobě chovají :lol: . Každopádně nejhorší z 3. série rozhodně ne :)
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 603
Registrován: 13 dub 2008 09:49
Bydliště: Bohumín

Re: Syzygy

Odeslatod haci v 30 dub 2008 16:15

Nám shipprákům se líbí, Scully tam zcela jasně žárlí ;) Ta její cigaretka na uklidnění, pak Whiteová na Muldym, její krátké nohy - mně se líbí moc.
Uživatelský avatar
haci
 
Příspěvky: 238
Registrován: 14 dub 2008 11:58
Bydliště: Prostějov

Re: Syzygy

Odeslatod Utero v 25 kvě 2008 13:30

No tohle je pro me nejhorsi epizoda az moc kvalitni treti serie. Jsem shipper jako blazen a to jak se k sobe M a S chovaji me sice vytacilo, ale nevadilo mi to zase tolik, spis mi prisli strasne blbe vybrane 2 mocne devcata a vubec epizoda ukazuje jak se vetsina lidi naprosto nevyzna v nabozenstvi a dela spatny obrazek uplne nevinnemu satanismu. Pro me jedna z nejhorsich epizod serialu :x
Obrázek
If I don't believe in Jesus, how can I believe the Pope. If I don't believe in heroin, how can I believe in dope. If there's nothing but survival, how can I believe in sin.
Uživatelský avatar
Utero
 
Příspěvky: 303
Registrován: 13 dub 2008 01:09
Bydliště:

Re: Syzygy

Odeslatod petrazelva v 26 kvě 2008 18:08

Mně se teda tato epka líbí, protože se u ní vždycky skvěle bavím. I když ty dvě holky moc nemusím..
Nezapomenutelné rozhovory a hlášky typu

MULDER: Will you let me drive!?
SCULLY: I'm drivin'. Why do you always have to drive? Because you're the guy? Because you're the big macho-man?
MULDER: No. I was just never sure your little feet could reach the pedals.

a pak ta závěrečná scéna v autě..

MULDER: Eh, Scully, if I'm not mistaken, we're gonna be taking a left up here.
SCULLY: (no reaction)
MULDER: Eh, there's an intersection up here, you're gonna wanna?
SCULLY: (no reaction)
MULDER: Scully! You're gonna, wanna?!
SCULLY: (no reaction, goes straight over intersection)
MULDER: You just.. ran a stop sign back there, Scully.
SCULLY: Shut up, Mulder.
MULDER: Sure, fine, whatever.
Don't give up!
Uživatelský avatar
petrazelva
 
Příspěvky: 450
Registrován: 14 dub 2008 11:44
Bydliště: Olšany u Prostějova/Praha

Re: Syzygy

Odeslatod kimberly v 04 čer 2008 22:06

Bavia ma také tie študentské horory a Syzigia mi ich tak trošičku v niektorých sekundách pripomenula, napríklad ako sa Brenda hrá so špiritistickou tabuľkou a pýta sa, za koho sa vydá a tabuľka jej ukáže: "Za Satana!" :)
kimberly
 
Příspěvky: 672
Registrován: 19 dub 2008 20:56
Bydliště: Slovakia

Re: Syzygy

Odeslatod monkax v 11 čer 2008 19:37

Už tady k sobě musí cítit nějaké sympatie, protože jinak by se Scully tak nenaštvala-ta teda žárlila :roll:
A Mulder by jí zase u toho auta nevysvětloval, že nic nebylo :lol: Kdyby mu byla ukradená, tak by si dál užíval s blondýnou :D
Jůůůů, to je tak krásné a dojemné :P
Uživatelský avatar
monkax
 
Příspěvky: 239
Registrován: 13 dub 2008 17:56

Re: Syzygy

Odeslatod nabaa v 11 čer 2008 20:37

Syzygy je podle mě extratřída mezi oddechovkami v Aktech X, rozhodně patří mezi moje nejoblíbenější a to nejen proto, že v mnoha momentech se tam ve Scullyové vidím. Tyhle hádky jsou čas od času potřeba i mezi kamarády a řekla bych, že v tomhle případě skvěle uvolnily atmosféru. Navíc miluju lidi, kteří umí být přirozeně cyničtí, což v mnoha scénách jak Mulder, tak Scullyová opravdu byli. A celé to tak nějak osvěžilo atmosféru. :)

A moje nejoblíbenější scéna je:

Mulder: You don´t suppose she´s a virgin, do you?
Scully: I doubt she´s even a blonde.

:D
But what if we could stop,pause to take stock of each precious moment before it passes? Might we then see the endless forks in the road that have shaped a life? And,seeing those choices,choose another path?
Uživatelský avatar
nabaa
 
Příspěvky: 831
Registrován: 13 dub 2008 10:08
Bydliště: Prostějov

Re: Syzygy

Odeslatod Milius v 09 črc 2008 23:10

:?: Pro mě pitomostaž za hory-jakési astrologické spojení kosmických sil a dvě nenápadné a děsně strašidelné holčiny-a nakonec jsou ve všem nevinně,protože to všechno způsobil jakýsi větříček z vesmíru-už se klepu!!!
Who are you?
A Number.
Your name?
Gone. Blown away. Into the sky.
Look up there.The sky is black. Black with names.
Uživatelský avatar
Milius
 
Příspěvky: 47
Registrován: 09 črc 2008 22:46
Bydliště: Šenov u Ostravy

Re: Syzygy

Odeslatod niki_hornbeam v 02 zář 2008 13:32

Tedy taky jsem prekvapena, kolik lidi tuto epizodu, radi mezi nejhorsi epizody treti serie :?: ... Ja si toto naopak naprosto uzivam... A trochu se mi ulevilo, ze se tu najdou i lidicku, co se jim take libi... Moc se bavim pri chovani Muldera a Scullyove k sobe.. Ten naznak zarlivosti... Me shipperske srdicko se tu opravdu bavi... Ani ten napad mi neprijde spatny... Ja ji naopak radim mezi sve nejoblibenejsi ;)
niki_hornbeam
 
Příspěvky: 8
Registrován: 31 srp 2008 11:24
Bydliště: SYDNEY(AU) Rybnik(CR)

Re: Syzygy

Odeslatod KayTee v 04 zář 2008 17:48

Docela jsem se pobavila. Je to jedna z epizod, kterou není potřeba brát příliš vážně a moc nad tím nepřemýšlet. Bylo zde hned několiv skvělých nezapomenutelných hlášek.. za všechny aspoň: jistě, dobře, cokoliv :lol:
* * * A dream is an answer to a question we haven't learned how to ask * * *
Uživatelský avatar
KayTee
 
Příspěvky: 892
Registrován: 13 dub 2008 00:35
Bydliště: Far..far..away

Re: Syzygy

Odeslatod derena v 03 srp 2009 13:10

súhlasim s KeyTee a k tomu chovaniu M a S, prišlo mi to celkom vtipné. Tiež sa mi zdalo ako keby S žiarlila,ale potom som si tak pomyslela, či to nemohlo byť aj tým postavením tých planét alebo čo to tam bolo.
S a cigaretka v ruke, nezabudnuteľný okamih. :)
derena
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 črc 2009 09:58

Re: Syzygy

Odeslatod oskvarka v 21 říj 2009 18:19

Nemozem si pomoct ale oproti War of the coprophages sa mi tato cast vzdala ovela menej uletena ...a o satanizmus preca neslo slo o tie planety... vysetrovanie uletene ale ked sa na to pozre clovek z druhej strany vsetky su vymyslene a kazdemu je uveritelnejsie nieco ine...
jednoducho celkovo na pocit asi koli spravaniu MaS, ktore mi prislo v tejto casti uplne prirodzene a uveritelne (narozdiel od War of the coprophages, kde mi to az take prirodzene rozhodne neprislo..) aj ked trochu drsne...preca vseci vieme co je to ponorkova choroba a ked sa k tomu prida ziarlivost je to uplne ze dobre..:D sa mi tato cast vzda v pohode...
a to s tymi pedalmi bolo vazne huste :D:D.. :lol:
TheX-files
Uživatelský avatar
oskvarka
 
Příspěvky: 235
Registrován: 17 říj 2009 00:12


Zpět na 3. série

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron