Kult X

JEDNOTLIVÉ SÉRIE SERIÁLU AKTA X
1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11.

Americká CIA odtajňuje materiály týkající se UFO a Oblasti 51

Americký National Geographic přináší revoluční novinky z Oblasti 51. V textech Area 51: Secret Plane Crash Revealed a How Area 51 Hid Secret Craft nalezneme informace primárně se týkající nedokončeného letadla A-12, jehož koncepty vidíte na obrázcích níže. Tento titanový špionážní letoun byl svého času pravděpodobně nejvyspělejší technologii, kterou lidstvo mělo v rukou. Český server technet.cz k tomu ve vlastním článku dodává, že podle mnohých byl nadzvukový letoun A-12 prvním skutečně stealth letounem vyhýbajícím se radarové detekci. Byl vyroben z titanu, který tvořil až 90% konstrukce, a bylo nutné pro něj vyvinout nové typy paliv. Při jeho rychlosti až 3,2 machu (cca 3 920 km/h) přelétl celé Spojené státy přibližně za hodinu. V maximální rychlosti přitom dokázal podle odtajněných dokumentů letět mnohem déle. Další odtajněné informace můžete nalézt přímo na oficiálních stránkách CIA. Pro další informace si určitě nenechte ujít nové dokumenty When Aliens Attack a Area 51 Declassified, které vysílá National Geographic Channel.

kultx-a12.jpg

Tento článek byl zveřejněn 23.5.2011 v 18:00 v kategorii Záhady a fenomény.

Komentáře: 2

  1. JJ napsal(a) 23.5.2011 v 22:31

    nechci tady vyvolávat hádky nebo zpochybňovat vaši tvorbu ale ve vašem článku je spousta nesrovnalostí a překrucování,zaprvé to letadlo na obrázku není vůbec to o kterém se článek zmiňuje, jmenuje se sice také A-12 ale jeho určení bylo zcela jiné a navíc nebyl nikdy sestrojen. Lockheed A-12 bylo letadlo které šlo do výroby a bylo využíváno jako průzkumný a špionážní letoun, byl sice zjistitelný radarem, ale létal tak vysoko a rychle že ho žádná protiletadlová střela nemohla dostihnout. Co se týče UFO, tak USA prostě zakryly havárii při testech aby se o jejich vrcholu technologie nedozvěděl sovětský svaz. kdyžtak doporučuju článek na wikipedii http://cs.wikipedia.org/wiki/A-12

  2. kultx napsal(a) 24.5.2011 v 1:01

    Naprosto v pořádku, děkuji za opravu. Kdykoliv uvedu nepřesné/nesprávné informace, tak naopak všemi deseti vítám, když se někdo ozve.

    Nicméně, i když na obrázku skutečně není onen slavný letoun Lockheed A-12, nachází se tam A-12 Avenger II, který nikdy nebyl dokončen a z náčrtů UFO skutečně připomínal. Další informace i s obrázky jsou zde: http://en.wikipedia.org/…2_Avenger_II

    Každopádně se omlouvám za chybu. Text jsem psal narychlo a primárně jsem se soustředil na odkazy, ze kterých už případní zájemci všechny důležité detaily vyčtou.

Řekněte nám svůj názor!